Przegląd katalogu
- 190 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 190 wyników
Przeglądaj pizza i sushi w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 190 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 148,606 opinii i ocen.
“Bardzo miła obsługa i pomocni ludzie. Można tu zjeść, zrobić zakupy, opłacić rachunki, wysłać i wypłacić Lotto, można też wpłacić, lub wypłacić pieniądze z karty. Jest to też punkt odbioru i nadawania paczek, co jest bardzo wygodne. Sprzedawcy informują o promocjach i polecają produkty. Polecam”
“Krótki czas oczekiwania. Pizza dobra, niejedna już stąd zjedzona. Nigdy nie zawiodła. Sos czosnkowy rewelacyjny! Jeden z najlepszych. Cenowo jest w porządku.”
“Industrialny, prosty wystrój, szybka i miła obsługa, duże porcje, domowe jedzenie, w rozsądnej, cenie.”
“Miłe panie obsługujące mimo że nie wszystkie mają doświadczenie to bardzo się starają i jest miło. Pyszny tatar wołowy. Dobry rosół. Piękne widoki.”
“Gorąco polecam tę restaurację!!! Jedzenie jest po prostu PRZEPYSZNE – dawno nie jadłam tak wspaniałego rosołu, schabowego, makaronów i pizzy! Byłam tutaj pierwszy raz i już wiem, że na pewno wrócę do tego miejsca! Obsługa przemiła, a kelner wyjątkowo uprzejmy i pomocny. Pozdrawiam serdecznie z Małopolski!!!”
“Obsługiwała mnie dzisiaj cudowna Pani (czarne włosy)! Przemiła i bardzo pomocna!”
“OK, łatwo dostępny sklep bez paragonów parkingowych. Polecam”
“Biedronka fajna, dobrze zatowarowana. Personel mega przyjemny, pomocny. Ogolnie ok tylko jest jedno ale..trzeba byc czujnym jak ważka. Ostatnio chcialem zakupic piwo, po przeszukaniu sklepu stwierdzilem, ze najkorzystniejszy bedzie zakup Lecha puszkowego po 2.25 za puszke przy zakupie 2*szesciopak. Jakiez bylo moje zdziwienie przy kasie, gdy sie okazalo ze promocja sie nie nabija. Grzecznie zwrocilem uwage pani kasjerce na ten fakt, razem z pania kasjerka udalismy sie do palety z Lechem sprawdzic o co kaman. I okazalo sie ze promocja owszem jest ale na Lecha zwyklego a to byl Lech Premium. Pani kasjerka stwierdzila, ze ktos omylkowo cene nakleil. Ostatecznie piwa nie kupilem, nikt nie lubi byc dymany na ponad 20 pln. Tak ze drodzy parafianie, zachowujcie czujnosc, bo po co przeplacac.”
“Jedna z moich ulubionych Biedronek. Bardzo miła i pomocna obsługa, większy asortyment niż w innych sklepach tej sieci w Olsztynie, towar poukładany, uzupełniany na bieżąco, brak palet w przejściach, duża przestrzeń umożliwiająca swobodne zakupy. Dodatkowym atutem jest ogromny parking na którym można zawsze zaparkować niezależnie od pory dnia. Bardzo lubię zakupy w tym sklepie.”
“Przemiła obsługa, piękny wygląd restauracji i bardzo smaczne jedzenie :) Ja zamówiłem chicken cheeseburger, oraz pizzę Hot Mama”
“Bardzo smaczne, kameralne miejsce. Ogarnięty pan z obsługi, duży wybór dań, normalne ceny. Porcje nie jakieś ogromne, zwyczajnej wielkości. Wszystko smaczne i szybko podane - może trochę brakowało ostrzejszych akcentów, ale poza tym wszystko spoko. A deser - pudding chlebowy - rewelacyjny sztos.”
“Bardzo dobra pizza, wstępuję tu praktycznie zawsze, jak jestem w okolicy. Pizza cienka, chrupiące ciasto, wszystko idealnie. To nie jest pizza z sieciówki, tylko prawdziwie włoska.”
“Hmmm wysublimowane pełne smaku zdjęcia jaja”
“Bardzo polecam, szybka i mila obsługa, a pizza 1wsza klasa. Wiele innych restauracji w Elblagu moze pozazdrościć. Pozdrawiam”
“Bardzo dobra zupa ostro-kwaśna oraz wołowina pikantna. Co wizyta w Olsztynie to z całą rodziną się zajadamy. Szczerze polecam.”
“To się nazywa porządna Żabka, jestem stałym klientem. Obsługa zawsze miła i kulturalna. Nigdy nie brakuje ciepłych hot dogów! Jak do żabki to tylko tutaj!”
“Byłem z żoną i córą tydzień temu. Lokal przestronny, stonowany wystrój bez gadżeciarstwa, lśni czystością. Nigdzie jeszcze nie widziałem tak czystych szklanek i talerzy, aż chce się jeść. Gyros z serem smakuje jak... gyros z serem. Voila! Coś pięknego! Mięso idealnie dopieczone i przyprawione, przepięknie podane, nie porozwalane na talerzu jak kupa śmieci, sos wyśmienity, surówka kolorowa, warzywka świeżutkie, chrupiące. Rewelacja. Na pewno tam wrócę nie raz.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, duży wybór produktów, brak kolejek wszystkie kasy otwarte, dużo promocji,”
“Robię tu zakupy od kilku lat niemalże codziennie. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, promocje i dobre produkty. Panie w kasach są bardzo miłe, kasy samoobsługowe w porównaniu do innych marketów zasługują na oklaski. Panie w dziale mięsnym są zawsze bardzo miłe i uśmiechnięte. To zwyczajnie mój sklep.”
“Dobra lokalizacja, dobry asortyment, dobre promocje, jednym słowem dobre miejsce na zakupy”
“Super sklep. Polecam wszystkim.”
“Bardzo fajny sklep. Miło , czysto , duży wybór . Wygodny i obszerny parking.”
“Pragnę wyrazić swoje uznanie i serdeczne podziękowania dla jednej z Państwa pracownic — Pani Olgi (wysokiej, szczupłej blondynki), która pracuje (dział wędlin) w sklepie Intermarché na ulicy Dorantta 20 w Olsztynie. Za każdym razem, gdy robię zakupy, spotykam się z jej wyjątkowo profesjonalną i życzliwą postawą wobec klientów. Pani Olga zawsze wita klientów z uśmiechem, jest niezwykle uprzejma, cierpliwa i pomocna. W razie potrzeby chętnie udziela informacji i fachowej porady, co świadczy o jej dużej kompetencji i zaangażowaniu w pracę. Uważam, że tacy pracownicy zasługują na szczególne wyróżnienie, ponieważ tworzą przyjazną atmosferę w sklepie i sprawiają, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością.”
“Bardzo miły personel. Gdy kolejki sa do kasy panie zapraszaja do samoobslugi w czym sprawnie pomagają w obsludze. Kwiaty pieknie ułożone zadbane. Na polkach poukladane dokladane brakujace towary. Pomocni podczas poszukiwania produktów. Super. Polecam ten sklep.”
“Naprawdę godna polecenia bardzo pyszne pizze w Polsce chyba ciężko o taką klasę kto będzie w Ostródzie bądź okolicy bardzo polecam!!!”
“Bardzo miłe zaskoczenie! Polecam - pyszne domowe jedzenie, jedne z najlepszych frytek jakie jadłam :)”
“Nie jest to może wykwintne jedzenie ale nie raz na głodnego się zajechało i jak do tej pory się nie zawiodłem.”