Bylam 2024.11.30 i zamówiłam bułeczkę bao i ramen kimchi. Ramen w porządku, dobry choć nie prze-smaczny. Nie był pikantny. Warto spróbować. Czekaliśmy ok 50 min na podanie zamówienia bo cały lokal był pełen. Obsługa miła i sympatyczna.
Zdjęcia
Opinie
-
Aurelia Karwowska ★★★★☆
-
Karolina Tomczyk ★★★★★
Przebywanie w tym lokalu, to sama przyjemność. Natomiast jedzenie jest jak wyprawa w najpiękniejsze miejsce na świecie. Kompozycje smakowe na poziomie +100, ogromne brawa dla kucharza, bo dania odzwierciedlają pasję do gotowania. Szczerze powiem, że to pierwsze miejsce w którym nie liczył się dla mnie rachunek za jedzenie. Muszę wspomnieć również o porcjach, które są na prawdę duże. Gorąco polecam, to miejsce i gwarantuje, że przy kolejnym pobycie w Olsztynie, odwiedzę Was ponownie.
-
Paula Smulczi ★★★☆☆
Ciężko jednoznacznie ocenić Misę, moim zdaniem w menu nie ma średnich pozycji, są przepyszne, albo niesmaczne. Mimo że moje początki z restauracją były udane, po pewnym czasie i odkrywaniu kolejnych dań moja ocena Misy stopniowo spadała. Zdecydowanie mogę polecić Peanut Butter Noodles, Loaded Fries, Green Curry, Pad Thai i zupę Wietnamską Pho. Jest to moje osobiste top 5, często wracam tylko po to, żeby zjeść jedno z nich zamiast odkrywać inne pozycje z menu. Warto wspomnieć, że Mango Lassi jest warte spróbowania, mogłabym pić je codziennie, wyważony smak, nie za słodkie, odpowiednia konsystencja. Jeżeli chodzi o deser to sernik limonkowo-kokosowy jest idealnym zakończeniem wizyty w Misie. Natomiast największym rozczarowaniem okazał się ramen niezależnie od jego rodzaju. Próbowałam juz wielu wersji w różnych miejscach i ten w Misie zajął niskie miejsce w moim rankingu. Odradzam także wybrania sałatki tajskiej z krewetkami, bardzo mdla, bez wyrazu, zero smaku.
-
Kamil Sz. J. ★★★★★
Bardzo smaczne, kameralne miejsce. Ogarnięty pan z obsługi, duży wybór dań, normalne ceny. Porcje nie jakieś ogromne, zwyczajnej wielkości. Wszystko smaczne i szybko podane - może trochę brakowało ostrzejszych akcentów, ale poza tym wszystko spoko. A deser - pudding chlebowy - rewelacyjny sztos.
-
Alex Chojnowski ★★★★☆
Miejsce: Bardzo ładny wystrój lokalu, w środku rozpalony był kominek i przyjemnie dogrzewał lokal. W pomieszczeniu troche mało stolików przez co przy ruchliwym dniu możliwe że trzeba by było poczekać aż zwolni się miejsce. Minusem jest brak specjalnych łyżek do ramenu, dostaliśmy zwykle jak do zupy. Obsługa: Od razu po wejściu zostaliśmy zauważeni i dostaliśmy menu, a na ponowne przyjście obsługi w celu złożenie zamówienia też nie musieliśmy długo czekać. Na minus to, że przy podawaniu dań Pani nie spytała czy wiemy jak jeść edamame, które dla kogoś kto pierwszy raz zobaczyłby to danie mógłby mieć z nim problem. Dania: Kimchi - trochę zbyt rybne. Edamame - bardzo dobre. Frytki z batatow - miękkie, słodkie, takie jak powinny być. Ramen - dobry, trochę mało wyrazisty rosół, bardzo dobre mięso. BAO z kurczakiem - pyszny kurczak i mięciutka bułeczka.
-
Alicja Zażdżyk ★★★☆☆
Obsługa nie była najmilsza. Zamówienie zostało przyjęte na odczep. Nie poinformowano nas o daniach sezonowych ani nie zaproponowano żadnych napoi. Bardzo ciekawy, ciepły wystrój. Dużo drewna i roślin. Przyjemne do posiedzenia z niewielką liczbą znajomych (mało miejsca). Muzyka o ile była klimatyczna i przyjazna, to była zdecydowanie za głośno przez co nie dało się rozmawiać. Jedzenie bardzo smaczne. Świeże warzywa, dobrze przyprawione tofu, smaki zbliżone do azjatyckich dań. Niestety ramen był przesolony, ale oprócz tego do dań brak zarzutów.
-
Przygody Rudego ★★★★★
Weszliśmy, żeby spróbować pierwszy raz Bao - pyz z dodatkami i było one nieziemsko dobre, połączenia smaków niesamowite, dodatki idealnie dobrane do każdej z wersji. Każdy znajdzie coś dla siebie, sporo opcji wege. Frytki z szarpana wołowina, serem i chilli - perfecta. Frytki z batatów - idealne. Sosy super! Obsługa miła i kulturalna.
-
Karolina ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam. Czekałam 15 min na deser (bread pudding) po czym dowiedziałam się, że jeszcze 10 min … następnie o dziwo dostałam go po około 2-3 min ale spalony .. musiałam jeszcze chodzić po sztućce. Minusem jest również brak płatności kartką. Byłam przejazdem, nie zawsze mam przy sobie gotówkę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Misa?
Misa znajduje się przy Joachima Lelewela 7, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Misa?
Można skontaktować się z Misa pod numerem +48 503 465 400
Jak można dotrzeć do Misa?
Do Misa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku