Dobra lokalizacja, dobry asortyment, dobre promocje, jednym słowem dobre miejsce na zakupy
Zdjęcia
Opinie
-
Izabela Rutkowska ★★★★★
-
Klaudia Michniewska ★☆☆☆☆
Jak można sprzedawać nieświeże mięso? Czy nie zdajecie sobie sprawy z tego, że można się zatruć i losy mogą potoczyć się różnie?? Mam nadzieję że to był ostatni raz w innym przypadku osobiście zgłoszę to tam gdzie trzeba .
-
Paulina ★☆☆☆☆
Tragedia jeśli chodzi o obsługę na dziale mięso/wędliny/sery Jak za ladą obsługuje Pani Katarzyna to najlepiej nie podchodzić, by nie zatruwać tej Pani powietrza, bo na widok klienta ma minę jakby chciała uderzyć już nie wspomnę o sposobie zwracania się do klienta ... a wręcz burczenie z krzykiem i niemiłe komentarze. Żeby była jasność dla Kierownika tego sklepu i przełożonych to była godzina ok 19:30 w dniu 11.06.25r Po takim incydencie już nie pierwszym w tym sklepie nie chce się do Państwa wracać, a szkoda, bo naprawdę sam w sobie super sklep.
-
Jo Kraj ★☆☆☆☆
Mieszkam blisko więc to mój sklep osiedlowy. Natomiast już nie kupuje tam mięs. Smutne jest to że pracownicy doskonale wiedzą które mięsa są dobre które nie. Wiele razy musiałam wyrzucić mięso bo dziwnie pachniało. Wczoraj kupiłam ryby, z datą do spożycia z dnia zakupu. Nie bardzo miałam chwilę do namysłu bo zaraz goście. Ryba z dużą ilością śluzu. Jedna rozpadajaca się, druga w lepszym stanie. Mam tylko nadzieję że nie zatrułam siebie i gości kadem kiełbasianym. Bardzo często są spleśniałe owoce, zgniłe jabłka. Pracownicy nigdy nie znają ceny produktów. Być może trzeba zatrudnić więcej pracowników lub uświadomić im że wykładanie zepsutych produktów grozi aferą. Może jakiś system nagród a nie zamiatanie problemu pod dywan. Jak coś wybuchnie to Stokrotka pójdzie z torbami. Bardzo bym tego załowała bo nam tam ulubionych płyn do rąk, ulubione mleko sojowe, ulubiony chleb etc.
-
Beata Zet ★★★★☆
Sklep z dużym asortymentem, sporo ciekawych produktow,darmowy parking ,pomocna obsluga. Duży wybór produktów ekologicznych i wege. Tak naprawdę supermarket w którym można kupić wszystko. Na sklepie lekki bałagan ale może tak trafiłam.
-
Łukasz Krzyżanowski ★★★☆☆
My wybór, otwarte lodówki w których mięso i nabiał leżą w zbyt ciepłej temperaturze. Czasem zdarza się kupić zepsuty towar.
-
Julia Kołakowska ★☆☆☆☆
Dzień Dobry, Wczoraj napotkałam z Moją koleżanką kasjerkę Tatianę. My z jedną rzeczą a ona 15minut urządzała sobie pogawędkę z drugą klientką jak już czekaliśmy tak długo to nawet Dzień dobry nie powiedziała. Jak moja koleżanka chciała sprawdzić cenę jednej rzeczy To nie powiedziała "Oczywiście sprawdzę" tylko "Ehhh No dobra" oraz patrzyła się na nas jak na jakiś wrogów. Masakra takich ludzi nie powinno się zatrudniać
-
Justyna Dąbkowska ★☆☆☆☆
Nie polecam, 1,5 h przed zamknięciem Pani obsługująca dział mięsny nie chce zmielić mięsa.
-
Agnieszka Nowak ★★★★☆
Sklep z małą ilością klientów, duży asortyment
-
Mariusz ★★★★★
Fajna obsługa, a sam sklep sprawia wrażenie takiego osiedlowego sklepu "po sąsiedzku".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stokrotka?
Stokrotka znajduje się przy Bajkowa 13, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?
Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200
Jak można dotrzeć do Stokrotka?
Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku