miłej personel, dobry asortyment
Zdjęcia
Opinie
-
Dmytro Levenets ★★★★★
-
olkuska ★★★★★
Zawsze miła obsługa, sklep dobrze zaopatrzony i czysty. Jestem stałą klientką i serdecznie pozdrawiam:)
-
Maria Dębowska ★★★★★
Bardzo sympatyczna Pani kasjerka Ola zawsze miła i pomocna tak sympatycznej Pani jeszcze nie spotkaliśmy dziękujemy za pyszne hot dogi i za pyszna kawkę pozdrawiamy byliśmy przejazdem z Elbląga Pani Olu jak będziemy w olsztynie to wrócimy i dziękujemy za szczery uśmiech i poprawę humoru :)
-
G. ★★★★★
To się nazywa porządna Żabka, jestem stałym klientem. Obsługa zawsze miła i kulturalna. Nigdy nie brakuje ciepłych hot dogów! Jak do żabki to tylko tutaj!
-
Bartek (Bartek w podróży) ★☆☆☆☆
Dziś po godz . 15-stej, chciałem kupić hot-doga a że miałem mało czasu do pociągu, poprosiłem panią, żeby zaczęła przygotowywać hot-doga a ja w międzyczasie , wybiorę sobie jakiś napój. Pani zamiast grzać bułkę , nabiła na kasę tego hot-doga i zawołała mnie ze środka sklepu , żebym zapłacił za hot - droga . Nie zdążyłem wybrać napoju , podszedłem do kasy i zapytałem , po co pani od razu nabija, jak jeszcze nie mam wybranych wszystkich zakupów. Pani w chamski sposób, przy mojej rodzinie i innych klientach, burknęła że MOZE NIE MAM PIENIĘDZY! Przez moment byłem w szoku. Ja mam pieniądze na kilku kontach a ta kobieta potraktowała mnie przy obcych ludziach , jak jakiegoś bezdomnego!
-
Adrian PolisMajster ★★★★★
Żabka jak każda inna ale dobrze mieć taki punkt niedaleko miejsca zamieszkania
-
Robert Trebor ★★★☆☆
Z pośród 5 artykułów które zamierzałem kupić w opakowaniach zbiorczych udało nabyć się tylko jeden.
-
Paula B ★★★★☆
Ciekawy asortyment, szeroki wybór gotowych kanapek/bagietek itp, ceny wysokie jak w każdej Żabce, powierzchnia sklepu mała, ciężko się poruszać XD. Obsługa miła i uśmiechnięta.
-
Aleksandra zalewska ★☆☆☆☆
Nie miła atmosfera zawsze skwaszone twarze . I niedouczone pracownice. Sama pracowałam w sklepach i wiem ze można płacić za zakupy pół karta pól gotówka. Po za pytaniu czy mnie tak obsłuży odmówiła mówiąc że u nich tak nie można. Dziękuję za taka obsługę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 13/15, 10-501 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku