Opinie

  1. Dmytro Levenets ★★★★★

    miłej personel, dobry asortyment

  2. olkuska ★★★★★

    Zawsze miła obsługa, sklep dobrze zaopatrzony i czysty. Jestem stałą klientką i serdecznie pozdrawiam:)

  3. Maria Dębowska ★★★★★

    Bardzo sympatyczna Pani kasjerka Ola zawsze miła i pomocna tak sympatycznej Pani jeszcze nie spotkaliśmy dziękujemy za pyszne hot dogi i za pyszna kawkę pozdrawiamy byliśmy przejazdem z Elbląga Pani Olu jak będziemy w olsztynie to wrócimy i dziękujemy za szczery uśmiech i poprawę humoru :)

  1. G. ★★★★★

    To się nazywa porządna Żabka, jestem stałym klientem. Obsługa zawsze miła i kulturalna. Nigdy nie brakuje ciepłych hot dogów! Jak do żabki to tylko tutaj!

  2. Bartek (Bartek w podróży) ★☆☆☆☆

    Dziś po godz . 15-stej, chciałem kupić hot-doga a że miałem mało czasu do pociągu, poprosiłem panią, żeby zaczęła przygotowywać hot-doga a ja w międzyczasie , wybiorę sobie jakiś napój. Pani zamiast grzać bułkę , nabiła na kasę tego hot-doga i zawołała mnie ze środka sklepu , żebym zapłacił za hot - droga . Nie zdążyłem wybrać napoju , podszedłem do kasy i zapytałem , po co pani od razu nabija, jak jeszcze nie mam wybranych wszystkich zakupów. Pani w chamski sposób, przy mojej rodzinie i innych klientach, burknęła że MOZE NIE MAM PIENIĘDZY! Przez moment byłem w szoku. Ja mam pieniądze na kilku kontach a ta kobieta potraktowała mnie przy obcych ludziach , jak jakiegoś bezdomnego!

  3. Adrian PolisMajster ★★★★★

    Żabka jak każda inna ale dobrze mieć taki punkt niedaleko miejsca zamieszkania

  1. Robert Trebor ★★★☆☆

    Z pośród 5 artykułów które zamierzałem kupić w opakowaniach zbiorczych udało nabyć się tylko jeden.

  2. Paula B ★★★★☆

    Ciekawy asortyment, szeroki wybór gotowych kanapek/bagietek itp, ceny wysokie jak w każdej Żabce, powierzchnia sklepu mała, ciężko się poruszać XD. Obsługa miła i uśmiechnięta.

  3. Aleksandra zalewska ★☆☆☆☆

    Nie miła atmosfera zawsze skwaszone twarze . I niedouczone pracownice. Sama pracowałam w sklepach i wiem ze można płacić za zakupy pół karta pól gotówka. Po za pytaniu czy mnie tak obsłuży odmówiła mówiąc że u nich tak nie można. Dziękuję za taka obsługę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 13/15, 10-501 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements