Opinie

  1. Arkadiusz Borowy ★☆☆☆☆

    Wędliny tydzień po terminie nadal w sprzedaży. Puste półki, za to palet nastawianych że nie ma możliwości się minąć z kimś w alejce.

  2. Beti Betina ★☆☆☆☆

    Sklep jak z resztą wszystkie chyba z tej sieci niczym się od siebie nie różni Towar promocyjny często niedostępny, ceny na półkach nie zgodne ze stanem faktycznym i na porządku dziennym kilometrowe kolejki Nie ma jak widać potrzeby na zwiększenie liczby pracowników bo tylko KLIENTOM to przeszkadza Ludzie mimo tego całego bałaganu przychodzą i będą kupować z racji na niższe ceny więc kogo obchodzi czyjaś opinia Zyski są ogromne i to jest najważniejsze Ogromny szacunek dla pracowników którzy każdego muszą pracować ponad własne siły i wysłuchiwać tych wszystkich pretensji jakie klienci mają Uważam że cały ten problem nie leży po stronie pracowników tylko po stronie prezesów zarządzający tą firmą z uwagi chociażby na fakt że w tego typu problemy występują dosłownie w każdej Biedronce

  3. Borys ★☆☆☆☆

    W Biedronce stabilnie. Nie ma maskotek dla dzieci ale za to cała półka jajek po terminie. Smacznego!

  1. Em Me ★☆☆☆☆

    Kiedy w końcu przestaniecie zabierać dla siebie towary w cenie promocyjnej jako pracownicy, gdzie w godzinie otwarcia nie ma ani kawy ani pustych kartonów? Śmieszne... I nie pierwszy raz taka sytuacja się zdarzyła... Za każdym razem kiedy kawa jest w promocji nigdy jej nie ma, A to zdarza się tylko i wyłącznie w tej Biedronce więc przestańcie zabierać wszystkie promocyjne rzeczy.

  2. Mikołaj Michalski ★★★☆☆

    Duży sklep, dużo ludzi, jak zwykle za mało kas otwartych, towar w uliczkach na paletach, ciężko przejść. Po południu pojawiają się dziury na półkach z towarem. W dziale z alkoholem trzeba chronić na baczność, bo inaczej spadną butelki. Parking duży, ale tylko jeden biletomat- to chyba jakaś pomyłka.

  3. Andrzej Ledziński ★☆☆☆☆

    Pozdrawiam pracownicę tego sklepu,wysoką,chudą szkapę w długim czarnym warkoczu...jej to nawet ziemniaków nie powieżyłbym sprzedawać a co dopiero praca z ludźmi i dla ludzi!!!Arogancka,nie miła i olewająca klientów...poza tą panią,obsługa na 5+,duży parking.

  1. Tryton ★★★☆☆

    Cały czas robię zakupy, ale tym razem się zdziwiłem. Pytałem 2 Pań ekspedientek o miejsce produktow, które wiele razy kupowałem w sklepach sieci Biedronka i obie stwierzily, że takiego produktu nigdy w tej sieci sklepów nie było. Nie komentowałem, teraz będę kupował w innym sklepie.

  2. Jarosław Sokołowski ★★★★☆

    Na plus wielkość sklepu, duży wybór produktów oraz dobrze zaopatrzony dział monopolowy. Niestety jak w każdym sklepie tej sieci wszędzie alejki pozastawiane paletami z towarem co uniemożliwia sprawne poruszanie się z koszykiem.

  3. Sebastian Janulin ★★★★☆

    Na plus miła i pracowita oraz kumata załoga, na minus brak torebek foliowych wynikający z błędów magazynu regionalnego, wiecznie zapchany śmietnik na zewnątrz i długi okres oczekiwania na pomoc przy kasach samoobsługowych. Są dni że za mała załoga i otwarta tylko 1 kasa...poza tym jest ok.

  1. Matek_ED6 ★☆☆☆☆

    Absolutny brak czegokolwiek z podstawowych artykułów. Przyjazd na zakupy po godzinie 16 oznacza, że nie kupi się ani chleba, ani warzyw. Ostatnio nawet jajek brak. Biedronka na Jarockiej zaopatrzona, tutaj zero

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Bartąska 1, 10-686 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements