Przegląd katalogu
- 432 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 432 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 432 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 278,723 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Bardzo smacznia, miła i sympatyczna obsługa. Porcje idealne goroco polecam”
“Kupiliśmy 2 pizze jedna duża druga mała. Ogólnie pizze smaczne,ale jeśli chodzi o ciasto to raz że bez smaku było mało słone,a dwa że wyglądało na bardzo pulchne takie napompowane krawędzie jak by to porównać do kajzerki kupionej w markecie do kajzerki kupionej w przeciętnej piekarni.Dla mnie wyglądało na dodanie jakiegoś spulchniacza lub od rodzaju mąki .natomiast mojej rodzinie smakowało. Napewno ciasto cienkie.Troche słabo ze pizza wypiekana jest siatce napewno bezposrednio na kamieniu bylo by o wiele lepiej.DUŻY PLUS ZA ILOSC SKLADNIKOW NIE BYLO PUSTYCH PRZESTRZENI .SOSY BARDZO SMACZNE .POMIDOROWY BARDZO WYRAZISTY SMAK!!Czosnkowy też super chociaż był jakiś wyjątkowy sztywny ;).Ilość sosów wystarczająca na 2 pizze.”
“Super pyszne jedzonko, ogólnie fajne menu. Duże porcje.”
“Bardzo dobre miejsce żeby zjeść posiedzieć z znajomymi, smaczne potrawy, miła atmosfera, piękny wystrój Polecam :)”
“Wyjątkowo smaczna pizza. Wyróżnia się doskonałym smakiem i wykonaniem. Super obsługa i klimat. Zawsze, gdy przyjeżdżamy do Gidel odwiedzamy tą pizzerię. Polecamy wszystkim”
“Pizzeria super z klimatem.PIzza bardzo smaczna obsługa miła i potrafiącą doradzić niezdecydowanemu klientowi.Napewno wrócę tutaj jeszcze.”
“Pizza smaczna i sycąca. Składniki całkiem dobrej jakości, jest ich dużo. Dobre sosy. Stosunek ceny do jakości na 5+”
“Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi tej pizzerii! Mieliśmy drobny problem ,ale obsługa podeszła do sytuacji z pełnym profesjonalizmem i ogromną uprzejmością. Kelner bardzo nas przeprosił, a my spokojnie poczekaliśmy na nasz stolik. Nie oczekiwaliśmy żadnej rekompensaty, a mimo to otrzymaliśmy od nich miły upominek, co było dla nas bardzo sympatycznym gestem. Obsługa jest naprawdę fantastyczna, bardzo przejmująca się każdym szczegółem i dbająca o komfort gości. Pizza była przepyszna , sałatka również , produkty świeże i bardzo dobrej jakości . Serdecznie polecamy – tu naprawdę można poczuć się w dobrych rękach!”
“Zamówiliśmy będąc u znajomego, nie liczyliśmy na jakąś petardę i zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Pizze przywiezione szybko, cieplutkie i przede wszystkim bardzo dobre. Obsługa bardzo miła dla klienta, a klienci finalnie zadowoleni. Polecam jako placka na imprezę :)”
“Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty! Pizza dobrze przygotowana, dużo składników (od serca ”
“To moja druga zamówiona pizza z tej pizzeri. Dodam, że dzień po dniu. Cena - fenomenalna! Jakość składników na bardzo dobrym poziomie, dostawa błyskawiczna, reakcja na sugestie również. W konkurencyjnych pizzeriach cena za taką pizzę oscylowała by w okolicach 45 zl.+ Dowóz! Smaczny ser i sosy. Całość naprawdę bardzo dobra! Bardzo żałuję że moja pierwsza ocena tej pizzerii to były 4* -ze względu na brak chilli które było w spisie (dla mnie akurat składnik kluczowy). Dzisiaj dopytalam Panią w obsłudze która poinformowała mnie że chilli owszem było, ale sproszkowane - więc mój błąd. Naprawdę polecam! Zyskaliście nowego stałego klienta :) Pozdrawiam!”
“Najlepsza japońska restauracja w całej Polsce. Wydaję mi się, że jest to jedyne miejsce tutaj na które nie wpłynęła kuchnia zachodu i dania są przygotowane tak jak powinny. Wszystko na wysokim poziomie, zrobione z sercem przez samą Panią właścicielkę, według smaków i receptur, które zna z z Japonii, kraju w którym spędziła większość życia. Serdecznie polecam ludziom którzy chcą spróbować prawdziwych smaków Japonii!”
“To była moja pierwsza wizyta w Tutti Santi i zdecydowałam się na makaron - Parmigiano Reggiano pasta. To był strzał w dziesiątkę, był przepyszny! Porcja nie za duża, mogłaby być większa, ale smak naprawdę wyśmienity. Zostało miejsce na deser, więc spróbowałam też panna cotty i cappuccino, również bardzo smaczne. W karcie znajdziemy inne ciekawe makarony jak również duży wybór pizzy! W Tutti Santi jest też szeroki wybór drinków - ja wybrałam Sole di Amalfi i był znakomity! Do tego obsługiwał nas przesympatyczny Pan kelner, który ciepło się z nami pożegnał - na pewno z przyjemnością wrócę i polecam to miejsce z całego serca!”
“Żeberko było naprawdę okazałych rozmiarów, jednak mięso miejscami okazało się trochę suche, co momentami było nieco niekomfortowe. Mimo tego całość smakowała bardzo dobrze. Wcześniej jadłam tu inne dania, które były wręcz rewelacyjne — szczególnie pielmieni, gołąbki oraz gulasz. Ogólnie restaurację oceniam na 5, bo jedzenie i klimat są świetne, choć przyznam, że przydałaby się zmiana dań obiadowych w menu — niektóre pozycje nie są zmieniane i jadłam je już wielokrotnie. Chciałabym spróbować coś nowego.”
“Pani Magda i cała rodzina, to wspaniali ludzie, nie każdemu można dogodzic! Po co te komenarze? Rodzinna restauracja z wielką empatią. POLECAM !”
“Bardzo smaczna pizza warta swojej ceny. Zamówienie przygotowane bardzo szybko i odebrane osobiście w lokalu.”
“Odwiedziłem Pizza Hut przy ul. Wujaka i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Lokal jest dość kameralny, ale dzięki temu bardzo przytulny i panuje w nim fajna atmosfera. Co do jedzenia – ta pizza smakowała zupełnie inaczej niż w innych placówkach tej sieci. Była przygotowana wyjątkowo starannie, ciasto i składniki tworzyły idealną całość. Widać, że ekipa przykłada się do pracy. Na pewno tu wrócę!”
“Świetne miejsce na mapie Łodzi! El Pedro to nie tylko pyszna pizza z idealnie wypieczonym ciastem i świeżymi składnikami, ale też miła atmosfera i bardzo sympatyczna obsługa. Menu jest różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie — zarówno klasyki, jak i bardziej oryginalne kompozycje. Polecam szczególnie pizzę na sosie bbq, pyszna!”
“Klimat fajnej pizzerii. A co wyróżnia? Przemiła obsługa i świetnej jakości pizza. Do wyboru po polsku sosy i tradycyjnie oliwy. Nie wiem jak reszta dań ale patrząc po standardzie uważam że mogą być równie dobre.”
“Ta pizzeria to nie jest zwykłe miejsce, gdzie wpadniesz na kawałek ciasta z serem. To jest stacja paliw premium dla duszy i żołądka. Tu się nie robi pizzy — tu się tworzy krągłe dzieła sztuki, które pachną tak, że człowiek traci wolę walki i oddaje się temu plackowi jak w romantycznym filmie, tylko lepszym, bo z serem”
“Byłam w Ferment Pizza i Krany z rodzicami oraz babcią 11 listopada. Mimo dużego ruchu związanego ze świętem narodowym, obsługa działała szybko i bardzo sprawnie. Kelner, który nas obsługiwał, był niesamowicie kontaktowy i bezpośredni, uwielbiam takich ludzi! Zamówiłam pizzę „Taj Paj” (jestem weganką) i była naprawdę świetna. Sos tom-kha, tofu w glazurze teriyaki, pak choi, płatki kokosa. Wszystko świeże i dobrze skomponowane. Tofu było pyszne, ciasto cienkie i idealnie wypieczone, a składników naprawdę sporo. Jedyny minus to trochę za dużo kolendry, ale to moja wina, ponieważ zapomniałam poprosić o jej brak. Reszta rodziny wzięła pizzę Al Pastor, Pijany Małż oraz pizzę w „wiejskiej” wersji na życzenie taty (który miał ochotę na coś tradycyjnego, czego nie było w menu). Kelner bez problemu zaproponował opcję na bazie dostępnych składników. Wszystkie pizze były bardzo smaczne. Spróbowałam Pijanego Małża - rewelacja, świetne owoce morza. Pozostałych nie próbowałam, bo były mocno mięsne, ale każdy był ze swojego wyboru w pełni zadowolony. Lemoniada sezonowa - obłędna. Podsumowując: ceny są jakie są, ale w tym przypadku jedzenie zdecydowanie było warte swojej ceny. Na pewno wrócę i mega polecam.”
“Pizza dobra. Bardzo miła obsługa. Drobna blondynka leci z uśmiechem na twarzy do każdego klienta(taka obsługa to skarb)☺️Lokal przyjemny,klimatyczny,sporo miejsca w środku jak i w ogródku. Była już tutaj kilka razy i zapewne jeszcze wrócę.”
“Pizza podana bardzo szybko. Ilość składników jak widać na załączonym obrazku słuszna. W dziadku bardzo smaczna. Pan przyjmujący zamówienie też bardzo sympatyczny. Za pizzę 32cm i piwo wyszło 55zł, moim zdaniem cena adekwatna.”
“Bardzo smaczne i przystępne cenowo jedzenie, miła obsługa, makarony przepyszne, polecam!”
“Doskonały ramen. Wybrałam vege miso ramen. Zakochałam się w tej potrawie od pierwszego spróbowania. Przepyszny kremowy lekko pikantny bulion ma mleku kokosowym i słodkie tofu to połączenie, które skradło moje serce. Pięknie podana potrawa i znakomite dodatki w nieoczywistej odsłonie, jak nitki chilli. Polecam serdecznie odwiedzić to miejsce.”
“W dniu 01.10.2025 wybrałam lokal Dzielna 43 na wyjście firmowe. Po wcześniejszej rezerwacji, czekał na nas w rogu lokalu przygotowany stolik z przekąskami z menu oraz karafkami z wodą o które prosiłam. Wszystkie przystawki były pyszne - oliwki, focaccia, sery, wędliny. Wspólnie zdecydowaliśmy zamówić kilka pizz, które postawimy na stole, by popróbować różnych kombinacji, Każda była zniewalająco pyszna - zaczynając od ciasta po składniki i kompozycje smakowe. Mój faworyt to ta z gruszką oraz z krewetkami, która była nieco ostrzejsza. Do tego domówiliśmy sałatki, które również podzieliliśmy - każda była pełna dodatków, nie była to po prostu miska sałaty i kilka orzechów jak to zazwyczaj bywa. Byliśmy tam w 11 osób i każdej wszystko smakowało. Zamówiliśmy też piwa i drinki. Wszyscy obecni wypowiadali same pochwały. Drink " dla dzielnych" z rumem zebrał mnóstwo pochwał. Ze swojej strony dodam, że sama spróbowałam napojów bezalkoholowych. Piwo ciemne (owsiane) piłam pierwszy raz i było intrygujące, aczkolwiek bardzo dobre. Nieco gorzkie, ale jednocześnie słodkawe. Spróbowałam też drinka bezalkoholowego ( prosseco bez % z figą, cytryną i tymiankiem) i stwierdzam, że to najlepszy drink bezalkoholowy jaki piłam w swoim życiu - PETARDA! Połączenie smaków było świetne, rześkie, nieco słodkie - idealne. Z przyjemnością wrócę tam, by spróbować go raz jeszcze. Muszę też podkreślić, że Panie, które nas obsługiwały były bardzo miłe, każda nasza prośba o doniesienie wody, drinka itp. była spełniana bardzo szybko. Obsługa jest tam na najwyższym poziomie. Jedzonko podane bardzo szybko. I na koniec deser - tiramisu pistacjowe było WYSMIENITE. Rozpływało się w ustach. Bardzo polecamy całą ekipą to miejsce na wyjście ze znajomymi, czy firmowe. Większość z naszej ekipy zadeklarowała powrót na to pyszne jedzonko w innym gronie np. z rodziną, czy przyjaciółmi ;) Dodatkowo panuje tam przyjemny klimat na wieczorne wyjście. Parking płatny na ulicy, aczkolwiek to miejsce jest dobrze skomunikowane i komunikacją miejską można tam dotrzeć bez problemów.”
“Kiedyś ta pizzeria była najlepsza w mieście aktualnie na mojej liście 1 miejsce zajmuje fabryka placla, jednak dla tej pizzeri mam specjalne miejsce w serce ze względu na sentyment. Niedawno ponownie odwiedziłem tą pizzerie ze znajomym. Nie było dużego ruchu, długi czas oczekiwania, smak nie zmienił się praktycznie od lat ( to na duży plus bo dobrze zapamiętałem te pizzerie). Ogólnie poza czasem oczekiwania nie mam nic do zarzucenia.”
“Bardzo fajne miejsce, byłam pierwszy raz i polecam. Pizza bardzo smaczna, szybki czas realizacji. Ceny bardzo przystępne oraz obsługa miła i pomocna.”
“Pizza nr 9 ser szynka pieczarki oregano bardzo dobra zrobiona w ekspresowym tempie . Sosy smakowite Będę częściej zaglądał bo jest różnica w cenie o parę Zeta a żarełko mnie smakowało. Na początku czerwca zamówiłem kilka sztuk do szkoły na bal 8 klas dzieciaki zadowolone.”
“Pizza rewelacyjna, zamawialiśmy parę razy , warto było jednak przyjść na miejsce, prosto z pieca jeszcze lepsza :)”