Przegląd katalogu
- 432 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 432 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 432 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 278,723 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Polecam SushiKushi Widzew! Najlepsze sushi jakie gdziekolwiek jadłam. Ramen też bardzo dobry. Restauracja mała i nie gwarantuje odosobnienia, ale nie szkodzi :)”
“Bardzo dziękuję Panu Ruslanowi- najlepszy doradca z bardzo dobrym podejściem do klienta i niezwykła cierpliwością. Potrafi poradzić sobie z najtrudniejszym klientem- aczkolwiek życzę Panu samych pozytywnych i fajnych klientów. Zasługuje Pan na dużego plusa i bonus za niezwykła obsługę, a przede wszystkim za przygotowanie najlepszego sushi jakie miałam okazję zjeść w nową sushi. Pan przygotował najpyszniejszy grill zestaw i miło mnie zaskoczył niespodzianka. Super pracownik- który zachował dla Was klienta, bo jak zamówiłam wcześniej u Was i ktoś inny przygotowywał sushi to 2 Razy nie byłam zbytnio zadowolona- a teraz Pan uratował honor tego lokalu, bo to sushi dorównalo i przebiło rzgowska i inne sushi. Będę do Pana wracac, ale tylko do PANA Ruslana.”
“Ogromna niespodzianka. Przypadkowo tutaj trafiliśmy i dostaliśmy świetne fusion rolki sushi, warzywa w tempurze, rameny i na deser rewelacyjny sorbet mango z chili i serkiem twarogowym. Za wszystko zapłaciliśmy 150 zł wiec nie najgorzej jak za 4 dorosłe osoby i dziecko. Miejsce raczej nie dla konserwatywnych smakoszy sushi bo właściciel eksperymentuje z różnymi dodatkami poza standardami japońskiej kuchni i całkiem to udanie wychodzi. Warto zajrzeć, pogadać i spróbować.”
“Byliśmy ekipą, każdy wziął coś dla siebie. Sushi jak i ramen świetne. Miła obsluga. Szybko zrealizowane zamówienia. Bardzo polecam:):)”
“Sushi bardzo dobre, składniki świeże. Byłam w tym lokalu już 2 razy i za pierwszym razem bez zarzutu, jedynie za drugim mogłabym się przyczepić do tego, że kawałki się rozwalały. Ale tak poza tym wszystko super, ładny wystrój i miła obsługa :)”
“Mega ogromne kawałki ryby w sushi i mało ryżu. Bardzo smaczne sushi. Polecam serdecznie ! Miłe miejsce , bardzo czyste. Miła obsługa ,na najwyższym poziomie.”
“Znakomita miejscówka w dobrym położeniu. Sushi bardzo smaczne, zrobione z sercem i finezją. Wszystko nie dość że wygląda pięknie to jeszcze smakuje wybornie. Na pewno wrócimy spróbować kolejnych potraw z menu, bo wybór jest duży a ramen wygląda nad wyraz kusząco. Obsługa przemiła, pomocna i profesjonalna. Warto też wspomnieć o atmosferze miejsca, które jest bardzo nastrojowe i przytulne.”
“Nowa bardzo ciekawa pozycja na sushi'owej mapie Łodzi, na pewno warta uwagi! Zamówiliśmy z ukochaną zestaw spring (na zdjęciu), oraz 2 zupy. Jeżeli chodzi o sushi - zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że absolutny TOP w Łodzi. Bardzo dużo składników, rolki mają estetyczny wygląd, i akurat w tym zestawie ciekawe połączenie smaków i faktur odczuwalnych podczas jedzenia :) Co do zup zamowilismy 2szt tj. Zupa kimchi i zupa miso z łososiem. Miso z łososiem bardzo dobra, i delikatna w smaku (nie lubię ostrych potraw), zamawiałem pod siebie, bardzo smaczna i "ladna" w wygladzie. Moja druga polowka zamowila zupe Kimchi (ostra), która naprawdę byla sztosem. Mimo że mam czułe podniebienie, to zjadłem połowę tej zupki, resto ma SUPER WYWAR który naprawdę zrobił robotę + ciekawe dobranie składników = nastepnym razem biorę ją solo. Ode mnie super pozytywna ocena, wszystko było bardzo smaczne, i ladnie wyglądało, kucharze nie żałują produktów, na pewno zamówimy tu jeszcze nie raz :) !”
“Sushi rewelacyjne jadłam kilka w różnych miejscach i nie zawsze mi smakowało(np. w Porcie Łódzkim) ale tu to było pyszne. Nawet moja córka która pierwszy raz próbowała jej smakowało. Pan był miły i grzeczny mimo że trochę marudziłam, kręciła i nie bardzo się na tym znam. Nie mam zastrzeżeń. Pewnie jak będę w Pabianicach u mamy to napewno tu wstąpię na małe co nieco.”
“Wszystko pyszne i apetycznie podane przyprószone lekko kiełkami czarnuszki. Uczta dla oczu i podniebienia! Szybka dostawa przez pyszne.pl. Polecam!”
“Pyszne sushi, zawsze świeże, miła obsługa”
“Szybka i miła obsługa, pyszne i świeże sushi.”
“przepyszne sushi, bardzo miła obsługa, a w szczególności kelner kacper”
“Zdecydowanie polecam, dużo miejsca, dużo miejsca dla dzieciaków a przede wszystkim pyszna pizza. Z żoną kochamy to sushi, nie jesteśmy smakoszami czy specjalistami, ale poprostu bardzo nam smakuje.”
“Byłam z chłopakiem , wzieliśmy zestaw koku 5. Naprawde baardzo dobre, świeże sushi, fajny klimat i przemiła kelnerka,która nas obsługiwała-pani w ciemnych krótszych włosach. Miejsce godne polecenia ze względu na jakość, smak i obsługę.”
“Prawdopodobnie najlepsze sushi w Łodzi, jedno z najlepszych w Polsce. Bardzo ciekawe połączenie smaków. Wysoka jakość zastosowanych produktów, warzywa bardzo świeże. Wołowina rozpływająca się w ustach. Dania wykwintnie podane. Bardzo ładne opakowanie na wynos. Widać pasję w tym co robią. Miła i wykwalifikowana obsługa, służąca doradztwem. Jednym słowem 6 na 5. Musisz odwiedzić będąc w Łodzi.”
“Dobra jakość, standardowe ceny a dodatkowo jest przyjemny lokal do zjedzenia na miejscu a nie tylko wynos jak w większości innych suszarni. Duży plus za spory klieszek niezłego wina.”
“Sushi jest dobre i wierze. Biore je czesto do domu. Dzisiaj pierwszy raz wzięłam ramen i byl mega dobry ☺️ szkoda ze nie maja innego wyboru ramenow. Ale i tak dobre”
“Moja ocena - 10/10. Lokal urzekł nas już od samego wejścia, przepiękny walentynkowy wystrój, muzyka, światła, klimat był przecudowny. Jedzenie zostało genialne podane i przyrządzone, dodatkowo dostaliśmy 4 sosy zamiast dwóch oraz dwie lampki wina (które również było jednym z najlepszych, jakie w życiu piliśmy). Według nas cena adekwatna bądź i zaniżona do tego, jaki poziom reprezentuje ten lokal. Na pewno będziemy tutaj wracać!”
“Bardzo smaczne, duże porcje, ładnie zapakowane. Warto było po nie jechać;) polecam”
“Jako fanatyk azjatyckiego jedzenia, jestem naprawdę zadowolony. Obsługa jest bardzo miła a jedzonko przepyszne. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z daniami azjatyckimi, jak i szuka idealnej alternatywy dla zwykłych barów :)”
“Pyszne!!! Najlepsze jakie jadłam, wszystkie składniki bardzo świeże i bardzo dobra cena za takie wielkie rolki UWIELBIAM❤️❤️❤️”
“Bardzo fajni ludzie pracujący, można pogadać, zobaczyć jak robią sushi. Bardzo dobrze jedzenie, Ramen zupa na prawdę genialna. Sushi bardzo dobre. Duża piątka za cały lokal i to jak dba się o klienta.”
“Kupuję sushi tylko u Rity. Są pyszne i zawsze świeże. Szczególnie lubię z grillowanym łososiem i sezamem.”
“Sushi Pycha... Zestaw super I zuupka - Smaczniutka Szkoda jest mi teraz Że wizyta, była taka krutka. Ale nic to straconego Jak mówią Górale Bo tą trasą - Na Południe Jeżdżę przecież stale. I namówię pewnie szybko Mą drugą Połowę No bo przecież taki SUSHI Smaczne jest... i zdrowe”
“Bardzo fajne miejsce i pyszne sushi. A na duży głód polecam spróbować sushi burgera (połową porcji można się spokojnie najeść). ;) Idealne miejsce żeby wybrać się z dziećmi - duży ogródek, plac zabaw, biegające kotki. :) Można odpocząć wśród zieleni. Obsługa bardzo miła i pomocna.”