Opinie

  1. Imię ★☆☆☆☆

    Przeczytałam niezłe opinie. Muszę potwierdzić prosto z mostu... Obrzydliwy syf. Salami masakra, oliwki też. Jakość gorzej niż marketowa. Najlepsze dotarły makarony... Psu dałabym lepsze. Przepraszam, ale to nie jest hejt. W tej cenie to gorzej niż żart. Składniki... Wstyd. Nigdy więcej.

  2. Adrian ★★☆☆☆

    Długi czas oczekiwania, mimo niewielkiej ilości osób. Pizza mocno przeciętna, cena jak za pizzę neapolitańską na Piotrkowskiej, dodatkowo z komarem w środku.

  3. gosicall ★☆☆☆☆

    Niestety tylko jedna gwiazdka… Pizza (zarówno moja jak i męża - a jedliśmy inne) przypominała błoto. Rozumiem,gdyby to była neapolitana - ale takiej informacji w karcie nie było. Pizza miała być po prostu włoska. Dodatkowo cały wieczór po wyjściu z pizzerii mieliśmy oboje sensacje żołądkowe - ewidentnie coś było nie tak ze składnikami. Już nie wrócimy……

  1. Marcin Gzik ★★★★★

    Klimat fajnej pizzerii. A co wyróżnia? Przemiła obsługa i świetnej jakości pizza. Do wyboru po polsku sosy i tradycyjnie oliwy. Nie wiem jak reszta dań ale patrząc po standardzie uważam że mogą być równie dobre.

  2. Maciej Komorowski ★★★★☆

    Smaczna pizza. Cienkie ciasto. Miękki spód i trzeba jeść widelcem i nożem. W zestawie do pizzy 2 sosy.

  3. Sawicuś ★★★★☆

    Restauracja bardzo Fajna. Klimat jest super. Gdy odwiedzałem tą restaurację zawiodła mnie trochę to może mały bardzo błąd Ale do pizzy Polonia kucharz dodało mi ogórków kiszonych a nie konserwowych jak było w menu dlatego cztery gwiazdki poza tym wszystko ok polecam.

  1. W Katc ★★★★☆

    Polecam , smacznie , ale piza ze szpinakiem nie spodobała się Dostawa dość szybka

  2. Agnieszka Rutkowska ★★☆☆☆

    Słabiutko Do niedawna najlepsza pizza w okolicy. Niestety wczoraj zobaczyłam, że kryzys mocno dopadł pizzerię i oszczędzają na wszystkim. Zamówiona pizza polonia, nowość w menu ze smażoną kielbaską i cebulką, do tego konserwowy ogórek i sos śmietanowo musztardowy. Kiełbaski z cebulą nie podsmażyli !!! pewnie z oszczędności gazu a to istotnie zmienia smak tej pizzy. Czuję się tu troche oszukana. Ilość dodatków oszałamiająca, od jednego do 2 plasterków na trójkącie ogórka i kiełbasy. Cebuli też dosłownie chyba z 1,5 talarka rozłożonego na całej pizzy. Sos zważony i mało aromatyczny. Mam porównanie. Tą samą pizze jadłam kilka dni wcześniej w presto w Aleksandrowie Łódzkim i tam to było poezja smaku. Szkoda bo tą pizzą można było zawojować Radogoszcz a tak jest średniak.

  3. Marika Wiśniewska ★★★★★

    Z rodziną jesteśmy tutaj chociaż 2 razy w roku. Raz w zimę, raz w lato... piękny wystrój, miła obsługa, PYSZNA PIZZA. Ceny w porządku. Żadnych zastrzeżeń, odwiedzamy i będziemy odwiedzać, jeszcze się nie zawiedliśmy. Pani obsługująca nasz stolik kochana i miła, zainteresowana... mam nadzieję, że właściciel widzi oceny i docenia pracowników, bo na to zasługują. Zarówno pizzermeni jak i kelnerki. Warto zaznaczyć, że latem w ogródku zwierzęta są mile widziane i dostają miskę z wodą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Trattoria Presto - Radogoszcz?

Pizzeria Trattoria Presto - Radogoszcz znajduje się przy Jagiellońska 8b, Bałuty, 91-362 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Trattoria Presto - Radogoszcz?

Można skontaktować się z Pizzeria Trattoria Presto - Radogoszcz pod numerem +48 514 700 105

Jak można dotrzeć do Pizzeria Trattoria Presto - Radogoszcz?

Do Pizzeria Trattoria Presto - Radogoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements