Opinie

  1. Juliss ★★☆☆☆

    Weszłam na oficjalną stronę pizzeri, gdzie chyba nie są zaktualizowane ceny, niestety przy odbiorze usłyszałam kwotę prawie stu złotych, za dwie pizze. Ceny pizzy są minimalnie niższe niż w topowej na świecie pizzeri w Pabianicach. Zamówiłam pizzę z grillowanymi pieczarkami, szkoda tylko, że pieczarek jest garstka. Kiedyś pizza była o wiele lepsza, teraz mocno się zawiodłam.

  2. Grzegorz G. ★★★★★

    Super pizza. Polecam serdecznie. Na foto pizza Haloweenowa bardzo pyszna.

  3. To Ja ★★★★★

    Przyjemne miejsce. Miła obsługa. Na zamówienie czekałem może z 5 minut - i warto było Pizza bardzo dobra. Polecam

  1. Arkadiusz Jędrzejczak ★★★★★

    Polecam, prawdziwa włoska pizza. W promieniu 30km nie znajdziecie lepszej. W gorący dzionek lokal jest klimatyzowany i można sobie usiąść i spokojnie zjeść. Na dworze stoliki z możliwością palenia papierosów. Nie ma sosów bo nie potrzeba, oliwa jako delikatny dodatek nadaje charakteru całości. Miły właściciel i sympatyczna obsługa, gorąco POLECAM

  2. Marcin Kwiatkowski ★★★★☆

    Pizza jest super nie można jej nic zarzucić. Ale z cenami to trochę oszustwo w menu pizA którą zamówiłem przez tel kosztowała 35 zł opakowanie na wynos 2 zł a na miejscu każą sobie płacić 42zl więc nie wiem za co te dodatkowe 5zl

  3. Amelia Kijo ★☆☆☆☆

    Cena absolutnie nie jest adekwatna do jakości. Nie czuć smaku składników (oprócz cebuli). Po zjedzeniu trzech kawałków musiałam zakończyć konsumpcję, bo takiej ilości soli nie jestem w stanie przeżyć. Dotychczas słyszałam tylko pozytywne opinie na temat tego miejsca. Spróbowałam i się zawiodłam. Nie spróbuję ponownie, a innym odradzam wizytę. PS do prowadzenia restauracji potrzebne jest dobre zrozumienie klienta i podejście do niego, a przede wszystkim szacunek. Sądząc po komentarzach właściciela - tego tu brak.

  1. Jarek Telus ★☆☆☆☆

    Nie ma nic wspólnego z pizza włoską! Bylem głodny więc coś tam . I ten sos polozony na srodku pizzy porażka . ( plastikowy pojemniek dotykamy przez nie wiem ile osób ) .Jeden plus MEGA SZYBKA DOSTAWA

  2. Aneta Kostecka ★★★★★

    Makaron z truflami bardzo dobry. Pizza jak zawsze znakomita. Dbałość o szczegóły, takie jak składniki, obsługa- na najwyższym poziomie. Polecam ‼️

  3. Wiktor Byczkowski ★★★★★

    Zdecydowanie najwyższej jakości pizza w Koluszkach - czuć "włoskość". Fajny pomysł na wystrój wnętrza, klimatu dodaje włoska muzyka. Atutem jest ogródek, zwłaszcza w upalne dni :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres La Vita Italiana?

La Vita Italiana znajduje się przy Mikołaja Reja 3a, 95-040 Koluszki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do La Vita Italiana?

Można skontaktować się z La Vita Italiana pod numerem +48 535 440 288

Jak można dotrzeć do La Vita Italiana?

Do La Vita Italiana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements