Nie wiedziałem czego się spodziewać, to miał być tylko przystanek przed dalszą podróżą. Ale okazało się, że jest to świetny wybór. Smaczny obiad i śniadanie. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Kojkoł ★★★★★
-
J P ★★★★☆
Jedzenie pięknie podane. Zamówiłam bruscettę - pomidory i ser pyszne. Chleb pływał w tłuszczu, nie zjadłam całego. Obsługa zdecydowanie milsza po pojawieniu się w lokalu szefowej
-
Monika B ★★★★☆
Nie próbowałam dań głównych tylko słodkości. Torcik czekoladowy z wiśniami - przepyszny! Spory wybór różnorodnych ciast i lodów. Sam lokal przestronny. Jeśli chodzi o klimat tego miejsca to taki sobie, ale przecież co kto lubi. Natomiast cena za karafkę lemoniady - horendalna.
-
Sebastian Jabłoński ★★★★★
Smaczne jedzenie i miła atomsfera. Karta jest krótka, ale można wybrać coś dla siebie. Z uwagi na wizytę na początku maja było też menu sezonowe, w którym uwzględniono szparagi. Dodatkowo jest karta z napojami. Zamówiłem burgera z krewetkami - bułka wypełniona po brzegi, smaczna salsa w środku. Drinki również warte polecenia.
-
Karol - ★★★★★
Świetne miejsce w Radomsku! Obsługa, wnętrze na bardzo wysokim poziomie. Dania pyszne, świetnej jakości, świeże i podane w piękny sposób. Restauracja cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno rodzin z dziećmi jak i osobami wychodzącymi coś zjeść w miłej atmosferze. W moim przypadku jedyny minusik za przeszkadzające strefy zabaw dla najmłodszych zlokalizowane tuż przy stolikach (ale zapewne dla wielu będzie to dodatkowy atut). Jeśli chodzi o jedzenie zarówno pyszny schabowy jak i super zrobiona kaczka, naprawdę byłem zachwycony i serdecznie polecam.
-
Luiza Zakrzewska ★★★★★
Uwielbiam to miejsce! Zawsze pyszne jedzenie ‐ podane tak, że "je się już oczami". Przemiła obsługa, klimatyczne wnętrze. Ceny? Bardzo przystępne. Polecam nie tylko na obiad, ale i spotkanie przy kawie z ciachem. :)
-
Izabela Frej ★★★★★
Przepyszne posiłki. Każdy z nich przygotowany został z należytą starannością. Porcje są spore, z ogromną liczbą składników. W zupie kurkowej było bardzo dużo grzybów, nie pożałowali składników. Obsługa bardzo sympatyczna, a wystrój przepiękny! Restauracja urządzona w loftowym stylu. Polecam serdecznie!
-
Kuba Łuczak ★★★★☆
Wystrój trochę industrialny, ale z gustem, no i czysto. Bardzo dobra przystawka oraz lemoniada. Miła obsługa, a ceny niewygórowane. Jako główne danie zamówiliśmy 2 burgery. Pierwszy miał nie do końca obrane krewetki (w panierowanych krewetkach były ogonki i resztki skorupek) co od razu zniechęciło moją dziewczynę do jedzenia (można zobaczyć na załączonych zdjęciach). Jeśli byłoby to np. w makaronie, gdzie krewetki są osobno to jeszcze pół biedy, ale jednak burger to danie, gdzie nie spodziewasz się takich niespodzianek. Mój burger wołowy OK, choć mógłby być bardziej wyrazisty/przyprawiony. Generalnie miejsce polecam, może kiedyś odwiedzimy ponownie.
-
Mariusz Banaszczyk ★★★★★
Najlepsza restauracja w Radomsku, położona w centrum miasta. Lokal posiada przyjemne wnętrze, stylowo urządzone i ogródek na tyłach, gdzie można się zrelaksować na wygodnych fotelach lub kanapach. Jedzenie smaczne, znajdzie się coś dla mięsożerców i dla osób, które lubią tylko warzywa. Polecam stek z bakłażana. Śniadania również dobre, do tego kawa aromatyczna. Obsługa miła ale warto aby popracowała nad tempem obsługi, czasem trzeba trochę poczekać lub samemu się zgłosić. Za to kuchnia wydaje dania super szybko i tak jak wspomniałem wcześniej, jeszcze się nie rozczarowałem.
-
Natalia Bartnik ★★★☆☆
Restauracja wydaje się być taką na wyższym poziomie. Menu delikatnie wystawne, podobnie jak ceny. Estetycznie podane dania, uprzejma obsługa. Wszystko gubią detale. W talerzu rozmaitości, który ma być przystawką za ponad 70zł, znaleźliśmy naderwane już winogrono oraz najtańszy żółty ser topiony, na którym widać jeszcze zagięcia od jednorazowej folii - litości. Aby talerz ten mógł być przystawką, po której mamy ochotę i miejsce na danie główne, musiałby być zamówiony na minimum 5 osób. My w czwórkę zamawiając ten talerz i tatara, byliśmy wstanie zamówić jedynie desery. Tutaj też mała wpadka - zamówione cztery desery przy czteroosobowym stoliku, a otrzymaliśmy trzy - o trzeci dopomnieliśmy się po 5 minutach, orientując się, że to nie kwestia nie podania wszystkiego na raz, po prostu o czwartym deserze zapomniano. Desery w smaku dobre, pozycja z mrożonymi malinami bardzo ciekawa, to polecam spróbować. Lava cake minimalnie przeciągnięte. Tatar dobry i ciekawie podany, ale jakby bez przypraw, żeby smakował, musieliśmy użyć sporej ilości soli i pieprzu. Na prawdę szkoda, bo miejsce ma potencjał.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja LAS w Radomsku?
Restauracja LAS w Radomsku znajduje się przy Aleje Jana Pawła II 1, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja LAS w Radomsku?
Można skontaktować się z Restauracja LAS w Radomsku pod numerem +48 577 653 000
Jak można dotrzeć do Restauracja LAS w Radomsku?
Do Restauracja LAS w Radomsku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku