Przegląd katalogu
- 82 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 82 wyników
Przeglądaj schronisko w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 82 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 5,612 opinii i ocen.
“Wspaniali ludzie miejsce przyjazne pieskom kotką polecam polecam sama adoptowałam od nich sunie kochani ludzie”
“Czy ktoś zna numer telefonu do tego schroniska?”
“Cudowne miejsce, ludzie zaangażowani w opiekę nad zwierzętami. Pomagaja i kierują przyszłym opiekuną. Zwierzaki mają naprawdę świetne warunki.”
“Przywieźliśmy z koleżankami z wolontariatu jedzenie dla zwierząt. Mieliśmy okazję zobaczyć zwierzaki, nawet te które nie były gotowe do adopcji. Moja opinia jest jak najbardziej szczera, nie raz dzwoniłam ze znajomymi bo znaleźliśmy psiaki . Pan który odbierał psiaka był bardzo miły.”
“Najlepsze schornisko w jakim byłam. Pani kierownik to bardzo miła kobieta, która widać, że kocha te zwierzęta całym sercem. Adoptowałam już dwa pieski bez żadnych problemów. Bardzo polecam”
“Znakomite miejsce dla osób chcących zaadaptować czworonożego przyjaciela. Fantastyczni ludzie którzy tu pracują pełni pasji i poświęcenia . Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc. Dorota i Michał i oczywiście Kodi”
“Sporo psów czekających na nowy dom.”
“Miejsce pelne miłości. Czyste, zadbane. Jednak zwierzaki powinny miec swoje domy i personel o to walczy.”
“Miejsce bardzo dostępne dla młodzieży”
“Miły i rzetelny kontakt, po prostu wspaniali ludzie dbający o zwierzęta. Naszą psinkę (w lecznicy Aronia) adoptowaliśmy już kilka lat temu bez problemów - była zaszczepiona, wysterylizowana, zadbana i, co najważniejsze, bez traumy. Pozdrawiamy!”
“Miejsce w sam raz na weekend z dziećmi na ośrodku basen plac zabaw blisko sklep i bar kaktus z pysznymi chamburgerami. Polecam”
“Zadbane pokoje, schludna łazienka, świeża przygotowana pościel. Duży zakres atrakcji dla dużych i małych dzieci.”
“Schronisko prowadzone z ogromną empatią i szacunkiem dla zwierząt...”
“Ja od prawie dziesięciu lat przyjeżdżam do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Łodzi najpierw na Zamenhofa potem na Legionów. Pokoje bardzo czyste, wygodne. Łóżka bardzo dobre, miękkie. Ogólno dostępna kuchnia dobrze wyposażona. Jest wszystko co potrzeba. Recepcjoniści i recepcjonistki bardzo mili. Można czuć się jak w domu. Lokalizacja rewelacja ceny również fantastyczne.”
“Biorąc pod uwagę ilość zwierząt, która znajduje się w tym schronisku, to są naprawdę dobrze zaopiekowane. Psy są łączone w boksach w sposób przemyślany. Zdecydowana większość ma prawidłową wagę, stan sierści oraz pazurów. Niektóre z nich wykazują problemy behawioralne. Zaskoczeniem dla mnie było napotkanie wielu psów w typie rasy, bądź ewidentnych mieszańców dwóch ras. Mam nadzieję, że każdy z tych psów znajdzie kiedyś swój dom i nie spędzi reszty życia za kratami.”
“Pokoje bardzo ładne, czyste i duże. Widać, że osoby pracujące tam, przykładają dużą uwagę względem czystości pokoi. Cena bardzo niska , uważam, że inne hotele mogą wziać przykład :) . Obsługa bardzo miła i pomocna . Polecam z czystym sumieniem.”
“Dużo piesków czeka na adopcję, bardzo Miła obsługa”
“Nie miałem okazji korzystać z noclegu, ale od strony zaplecza sportowego dla mnie w sam raz”
“Takie miejsca dla każdego z nas są trudne. Smutek i szczekanie psiaków boli każdego mniej lub bardziej Zapraszam do Tomaszowskiego schroniska na spacery z psiakami w weekendy 9.15-12 Jeśli nie możesz mieć psiaka a chcesz pospacerować nad wodą? To super korzyść dla Ciebie a dla psiaków mega radość!!!!”
“Schronisko super. Dzięki za info. Pozdrawiam”
“Wspaniałe miejsce gdzie zwierzęta traktowane są godnie i z miłością. Duży, prężny wolontariat.”
“W sumie nie wiem co sądzić o takich mieĵscach, widocznie są potrzebne i potrzebują pomocy. Moje wsparcie polegało na dostarczeniu odzieży i środków higienicznych.”
“Mieszkam. Tam jest wszystko ok”
“Wiele osób oceniło Schronisko na 1 gwiazdkę. Moim zdaniem, za to co robią należy się maksymalna ocena. Wnętrze sprawia wrażenie czystego, żadnych przykrych zapachów, ale widać, ze gwałtownie potrzebuje remontu. Zawiozłem kilka niepotrzebnych mi już rzeczy, które przyjeto z serdeczną wdzięcznością. Wszystkim polecam, jeśli macie niepotrzebne rzeczy, zadzwońcie, zapytajcie czy przydadzą się w schronisku, zawieźcie.”
“Adoptowaliśmy jedną psią bidę i znajdę. Ludzie, nie kupujcie, bierzcie psy ze schronisk! Tam jest tyle nieszczęść, że to będzie miłość do grobowej deski”
“Gorąco polecam. Spędziłem tu dwa lata. Zdecydowanie lepiej niż gdybym miał przebywać na Bałutach.”