Z całego serca polecamy schronisko w Pabianicach. Pani Ania widać że ma ogromne serce do podopiecznych, które są zadbane i szczęśliwe. Pierwsza propozycja Pani Ani okazała się trafna i najlepszą jaką podjęliśmy, w ten sposób do rodziny dołączyła cudowna suczka Rita. Jeśli szukacie swojego przyjaciela, koniecznie zajrzyjcie do Pabianic!!! Warto jest pokonać więcej kilometrów, duzo lepsze podejście do braci mniejszych jak i przyszłych właścicieli niż w największych i “najlepszych” schroniskach w dużych miastach.
Zdjęcia
Opinie
-
Weronika Bajka ★★★★★
-
Emilia Iskrzycka ★★★★★
Najlepsze schornisko w jakim byłam. Pani kierownik to bardzo miła kobieta, która widać, że kocha te zwierzęta całym sercem. Adoptowałam już dwa pieski bez żadnych problemów. Bardzo polecam
-
Mamuśka R ★☆☆☆☆
Najgorsze miejsce w którym może być psiak, hotelik dla psów ? Chyba więzienie, zamiast chociaż mi pokazać ze mój pies jest cały i wszystko z nim okej to na wejściu starszy pan kazał mi dawać kasę.. Nie sadze aby tacy ludzie byli kompetentni do zajmowania się psiakami, nie dość ze pies w budzie wystraszony jak nie wiem co to pań śmie twierdzić ze to "moja wina" ze pies się boi i warczy, tylko ze jak pan podchodził do "Boxa" to pies aż się trząsł jakby się naprawdę tego pana bał, nie dość że miałam umówione ze psiak zostanie dłużej to ten pan miał do mnie problem ze pies został dłużej jak mu powiedziałam że uzgodniłam to z kierowniczką to łaskawie się "zamknął" naprawdę nie polecam ani oddawać tam psiaka ani korzystać z owego "hoteliku" ponieważ po własnym psie wiem że będzie miał traumę.
-
Mateusz Wczasek ★★★★★
Ok miła Kierownik P Anna
-
Danuta Malinowska ★★★★★
Byłam w schronisku po raz pierwszy dość duży teren psiaki zadbane i kochane przez opiekunów
-
Aneta Kubicka ★★★★★
Super miejsce, dobrze że ktoś dba o te pożucone stworzenia. Mają sporo miejsca, zwierzęta są zadbane. Polecam aby brać zwierzęta do adopcji a nie kupować - tylko ludzie bezduszni kupują zwierzęta. Jak ktoś ma zbędne koce, ręczniki, karmę polecam aby zawieść do schroniska.
-
Patrysia xoxo ★★★★☆
Adoptowałam psiaka z tego schroniska, obsługa miła, lecz pies nie miał czipa wszczepionego, przeoczenie, które zostało naprawione w czasie szczepienia w tym schronisku. Po adopcji nie miałam żadnej kontroli. Psiak był agresywny w stosunku do mężczyzn, nikt mi o tym nie powiedział.
-
Ewa Plucińska ★★★★☆
Adoptowałam psiaka z tego schroniska, obsługa miła, lecz pies nie miał czipa wszczepionego, przeoczenie, które zostało naprawione w czasie szczepienia w tym schronisku. Po adopcji nie miałam żadnej kontroli. Psiak był agresywny w stosunku do mężczyzn, nikt mi o tym nie powiedział.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Schronisko dla zwierząt?
Schronisko dla zwierząt znajduje się przy Widzewska, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Schronisko dla zwierząt?
Można skontaktować się z Schronisko dla zwierząt pod numerem +48 607 501 519
Jak można dotrzeć do Schronisko dla zwierząt?
Do Schronisko dla zwierząt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku