Niestety bardzo negatywne doświadczenie. Pracownicy schroniska traktują odwiedzających jak powietrze – zero zainteresowania, zero chęci rozmowy. Przynieśliśmy karmę, a jedyne co usłyszeliśmy to „proszę położyć tam” i koniec tematu. Nie ma również możliwości zobaczenia piesków, nie wolno ich wyprowadzić na spacer, a kontakt z personelem jest praktycznie niemożliwy. Wypełniliśmy ankietę wolontariacką i do dziś nikt się z nami nie skontaktował. Co więcej, byliśmy namawiani do adopcji psa, ale później całkowity brak odzewu. Cała sytuacja jest bardzo zniechęcająca i przykra, szczególnie dla osób, które naprawdę chcą pomóc zwierzętom. Szkoda, bo idea schroniska jest piękna, ale podejście do ludzi – dramatyczne.
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon Wawrzyniak ★☆☆☆☆
-
Iwona Grabowy ★★★★☆
Adoptowaliśmy stad psiaka ponad 9 lat temu i porównujac wygląd schroniska wtedy i teraz dużo zmieniło się na plus. Stare klatki zostały zastapione nowymi, większymi, w których pieski mieszkają pojedynczo (przynajmniej w tych kojcach, które widać od strony drogi). Bardzo aktywnie promuja adopcje, zabierając podopiecznych na wydarzenia typu Psia Polówka. Czynnie działa tez tam wolontariat. Niestety pracownicy nie należą do najbardziej taktownych, przywieźliśmy karmę, która została nam po zmarłym dzień wcześniej piesku i na wieść o tym, pracownik skwitował tylko „spoko”.
-
Katarzyna Szymczak ★☆☆☆☆
Chciałam się podzielić opinią dzisiaj pojechałam do schroniska na umówiona już wizytę na adopcje upatrzonego kotka ale okazało się się na miejscu , że niemoge go adoptować, gdyż jestem już w podeszłym wieku i niemoge adoptować młodego zwierzaka. Zaproponowali mi kotka ok 5 letniego po przejściach trafił do ośrodka bo zmarł mu opiekun jak powiedziałam że niechce takiego to było wielkie ale że już nie jestem odpowiednim kandydatem , żeby zostać opiekunem. Powiedziałam że chciałam mniejszego i młodszego to są mi w stanie takiego dać. I jeszcze jedno sami używają najtańszych karm a mają problem z tym że ludzi w dzisiejszych czasach kupuja to co najtańsze.
-
Michał Kaźmierczak ★★★★★
Znakomite miejsce dla osób chcących zaadaptować czworonożego przyjaciela. Fantastyczni ludzie którzy tu pracują pełni pasji i poświęcenia . Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc. Dorota i Michał i oczywiście Kodi
-
Marcin Nowicki ★☆☆☆☆
Tragedia. Przyjechałem z dziećmi z drugiego końca miasta aby obejrzeć psiaki bo chcielibyśmy w najbliższym czasie jakiegoś przygarnąć. Mowy nie ma żeby ktoś bez wypełnionego formularza i uzgodnionego terminu wszedł na teren schroniska. Wymówka taka, że psa trzeba przygotować, że w klatach zachowują się inaczej i inne bzdury. W innych schroniskach jest po ludzku. Wchodzisz w godzinach twarcia, wybierasz który ci się podoba, możesz od razu nawiązać z psem interakcję i wyprowadzić go na krótki spacej. Natomiast w łodzi bez biurokracji i kilku wizyt to w ogole nie ma mowy. Wydaje się że pracującym tam ludziom nie jest w cale na rękę aby ktoś przyszedł i adoptował jakiegoś zwierzaka.
-
Edyta Jan ★★★★★
Mysle, ze warto wypelnic formularz o adopcje psiaka, poczekac cierpliwie na sterylizacje suni czy kastracje samca. Jestem od jakiegos czasu wlascicielem suni, ktora jest wierna przyjaciolka, pozytywnie nastawiona do ludzi i innych zwierzat. W schronisku pracuja osoby, ktore wykazuja max serca dla zwierzat. Aby docenic ich poswiecenie trzeba pojechac i zobaczyc ile zaangazowania musza wykazac, zwlaszcza, ze codziennie do schroniska przywozone sa nowe psiaki i koty. Nie kazdy czlowiek jest w stanie wytrzymac widzac smutne oczy tych zwierzat, ktore pokazuja tesknote za dotykiem czlowieka czy przytyleniem.
-
Joanna Grabowska ★★★★★
Nasza pierwsza adopcja ze schroniska ,jesteśmy bardzo zadowoleni.Po złożeniu wniosku adopcyjnego zadzwoniła do Nas Pani i zostaliśmy umówieni na konkretny dzień i godzinę po odbiór pieska. Pani przesympatyczna a piesek przygotowany do adopcji w 100%.Psiak przecudowny
-
Bogna Kalinowska ★☆☆☆☆
W dniu 23.12.2022 w godzinach 21-22 zadzwoniłam z zapytaniem czy mogę przywieźć znalezionego kotka, pani odbierając tel powiedziała, że tak. Byłam na miejscu przed 22. Wyszedł pan, który powiedział że kotka nie przyjmie bo nie przyjmują zwierząt od osób prywatnych. Kotek znaleziony w piwnicy bardzo miziasty i pragnący dotyku człowieka. Oczywiście kotka zabezpieczylam i teraz czekam na Animal patrol. Gdzie jest człowiek w człowieku i serce. To schronisko jest dla człowieka czy zwierzaka w potrzebie?
-
Nikaa ★★★☆☆
Zwierzęta mają tutaj raczej dobre warunki , ale osoby chętne do adopcji np. pieska są traktowane jak zło konieczne. Trzeba sprawdzać, czy zwierzątko będzie miało dobrze w nowym domu, ale nie można traktować każdego chętnego do przygarnięcia zwierzaka, jak totalnego laika, który nie ma zielonego pojęcia o potrzebach np. psa. Więcej wiary w ludzi i ich szczere intencje, a będzie dobrze !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Schronisko dla Zwierząt w Łodzi?
Schronisko dla Zwierząt w Łodzi znajduje się przy Marmurowa 4, Widzew, 91-610 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Schronisko dla Zwierząt w Łodzi?
Można skontaktować się z Schronisko dla Zwierząt w Łodzi pod numerem +48 426 567 842
Jak można dotrzeć do Schronisko dla Zwierząt w Łodzi?
Do Schronisko dla Zwierząt w Łodzi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku