Opinie

  1. Katarzyna Rzepkowska ★☆☆☆☆

    Bardzo mnie zawiodło schronisko w Bełchatowie, pani blond włosy zapytała mnie co szukamy, odpowiadam że psa na podwórko, kundelka . Otrzymałam odpowiedź że nie dostanę od nich psa na podwórko . Zadam pytanie czy będzie miał gorzej niż u nich? Ja zapewniam podwórko , dom i to jest złe?

  2. Liliana Szafran ★☆☆☆☆

    W klatkach brudno i dużo psów w kojcu i nie wystarczająca ilość bud, młoda dziewczyna co pracuje z kotami ekstra, dzięki niej mamy kota. Byliśmy wczoraj i była taka rozczochrana blondyna gruba i starsza i miała nas oprowadzić, niedosyć że nasze pytania zbywała to jeszcze nas nie oprowadziła a jak chciałyśmy wziąść pieska to nam zabroniła. W przeciągu ostatniego roku wzieliśmy 2 kotki z tego schroniska, które są zdrowe i bardzo szczęśliwe w naszym domku, nie rozumiemy w czym był problem i żal mamy w jakich warunkach te pieski żyją.

  3. Justyna B ★★★★★

    Biorąc pod uwagę ilość zwierząt, która znajduje się w tym schronisku, to są naprawdę dobrze zaopiekowane. Psy są łączone w boksach w sposób przemyślany. Zdecydowana większość ma prawidłową wagę, stan sierści oraz pazurów. Niektóre z nich wykazują problemy behawioralne. Zaskoczeniem dla mnie było napotkanie wielu psów w typie rasy, bądź ewidentnych mieszańców dwóch ras. Mam nadzieję, że każdy z tych psów znajdzie kiedyś swój dom i nie spędzi reszty życia za kratami.

  1. Krz999 ★★★★★

    Schronisko dosyć ładnie utrzymane zwierzęta mają czysto to ważne nie siedzą w brudzie polecam wziąć jakiegoś psiaka, my wzięliśmy dosyć młodego i nie ma czego żałować :⁠-⁠)

  2. Andrzej Horodecki ★★★★★

    W dniu 6.08.22 adoptowalismy Zdzisia 12letniego . Jesteśmy wdzięczni że został nam przekazany w sposób profesjonalny . Personel i opiekun w naszych oczach zasługuje na najwyższe uznanie. Warunki pobytu psiaków są bardzo dobre. Wraz z Podziękowaniami Życzymy owocnej pracy i rozwoju Waszego schroniska dla dobra osieroconych przyjaciół. Piesek obecnie wabi się Bercik, daje nam wiele radości i okazuje też swoją wdzięcznosc. Piesek jest przecudowny I jest szczęśliwy. Dziękujemy Łódź. Pozdrawiamy

  3. Celty Rysuje ★★★★★

    Już od wejścia widać, że zwierzątka są zadbane i nakarmione. Jest wiele przepięknych psów od wielkich do małych. Niektóre są głośne, inne bardzo spokojne. Każdy może znaleźć swojego PSIjaciela :) To samo z kotami - są młodsze i starsze, z różnymi charakterami i umaszczeniami. Pracownicy są bardzo mili, chętnie pokazują zwierzęta, odpowiadają na pytania oraz udzielają porad. Bez problemu można pooglądać i podejść do każdego kojca. Przygarnęłam kota. Jest czysty i zadbany, od razu po wypuszczeniu go w mieszkaniu wiedział gdzie jest kuweta i jak z niej korzystać. Od pierwszej minuty nie opuszcza mnie na krok, mruczy. Jest wdzięczny za przygarnięcie i zasypia mi na kolanach. Nie ma nic piękniejszego niż wdzięczność przygarniętego zwierzęcia i okazanie mu uwagi.

  1. Padomia TV ★★★★★

    Przęglądałem kilka schronisk w okolicy i cóż mogę powiedzieć. Każdy kto się podejmuję pracy w takim miejscu musi mieć odporność psychiczną ale też dużo energii. Wyrazy uznania dla wszystkich pracowników schronisk za wytrwałość. Muszę powiedzieć , że irytują mnie ludzie , którzy pytają się np. A jest u Was Husky albo York ? Czyż nie każdy psiak albo kot zasługuje na takie samo uznanie i miłość ? Chętnie pomogę wpłacając datek bo wiem ile kosztuje utrzymanie psa , a co dopiero takiej wielkiej ferajny :) Może kiedyś zaadoptuję , na chwilę obecną mam 3 suczki i chyba 4 piesek to już by było za dużo Pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Schronisko dla bezdomnych zwierząt?

Schronisko dla bezdomnych zwierząt znajduje się przy Zdzieszulicka 12, 97-400 Bełchatów, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Schronisko dla bezdomnych zwierząt?

Można skontaktować się z Schronisko dla bezdomnych zwierząt pod numerem +48 446 333 877

Jak można dotrzeć do Schronisko dla bezdomnych zwierząt?

Do Schronisko dla bezdomnych zwierząt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements