Przepyszny ramen. Mam tylko jeden zarzut - czas oczekiwania. Czekałem na miskę ramenu 54 min. Uważam, że to trochę za długo. No i nie zaszkodziłoby, gdyby ktoś z obsługi informował, że niestety czas oczekiwania może wynieść około godziny. Zdaję sobie sprawę, że to nie fast food, no ale 54 min na jedną miskę (to nie było zamówienie dla kilku osób), to trochę za długo. Ale ramen bomba, przynajmniej ten co ja jadłem - beef ramen.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Sekrecki ★★★★★
-
Bartek Swatko ★★★★★
Kolejny raz odwiedziłem Gorilla Sushi & Ramen i jestem pod wrażeniem! Bulion w ich ramenie był naprawdę głęboki w smaku, makaron przygotowany na miejscu — czuć jakość i zaangażowanie. Obsługa bardzo!!! miła i uważna, atmosfera w lokalu przyjazna i niezbyt formalna — świetne miejsce, by zjeść ze spokojem. Gorilla Rocks! Zdecydowanie polecam — smaczne, przyjemne i warte odwiedzenia.
-
Aneta Kostecka ★★★★★
Polecam! Chwilę to trwało nim dostaliśmy nasze zamówienie,ale warto było czekać. Ramen z wolowiną wybitny, świeże składniki. Zupa miso pumpkin idealna, super dobrane składniki, skrzydełka przepyszne. Będziemy częściej zaglądać. Aaa i obsluga bardzo miła.
-
Ramenoholik ★★★★★
Gorilla Ramen to absolutna rewelacja i miejsce, które każdy miłośnik kuchni japońskiej musi odwiedzić! Od wejścia czuć niesamowitą atmosferę, a obsługa jest niezwykle miła i profesjonalna. Ale przejdźmy do sedna – RAMEN! Każda miska to prawdziwe arcydzieło. Bulion jest esencjonalny, głęboki w smaku i gotowany z pasją. Składniki są świeże, a makaron idealnie sprężysty. Niezależnie od tego, czy wybierzecie klasyczny Shoyu, czy ostry Tantanmen, każdy kęs to czysta przyjemność. Porcje są hojne, więc nikt nie wyjdzie stąd głodny. Wnętrze jest urządzone z gustem, co sprawia, że posiłek jest jeszcze przyjemniejszy. To idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, randkę, czy po prostu na relaksujący obiad w ciągu tygodnia. Zdecydowanie polecam to miejsce i już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty!
-
Jakub Banach ★★★★★
Przepyszne Rameny i Sushi, Goryl to renoma i doświadczenie - zapracowali sobie na to zasłużenie, trzymam kciuki za dalszy rozwój i życzę jak najwiecej zadowolonych Klientów. Jak widać po opiniach praktycznie nikt nie narzeka na jedzenie, tylko najwyżej za brak miejsca lub brak opcji przesiadki dwóch osób do stolika 4 osobowego, tak wiec typowe „polskie podejścia” byle się do czegoś doczepić, a osoby te nie widzą, juz tego , ze blokują wtedy potencjalnym kolejnym 4 gościom stolik. Wszystkiego dobrego w nowym roku!
-
Karolina Szydłowska ★★★★★
W tym miejscu spróbowałam mój pierwszy w życiu ramen i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nigdzie indziej nie znalazłam miejsca, w którym zaserwowano mi lepszy ''japoński rosół'' :> Do tej pory moim faworytem był nieco zeuropeizowany Beef Ramen (idealny na początek ramenowej przygody), który swoim wyrazistym smakiem podbił moje podniebienie tak bardzo, że nie chciałam nawet próbować innych bulionów. Na szczęście się przemogłam i spróbowałam również inne smaki, które także są godne medalu! Wróciłam tu znowu, aby spróbować sezonową nowość na Ramen Festival. Jakież było moje zdziwienie (oczywiście pozytywne), kiedy kurczakowy ramen dorównał smakiem wołowej królowej (o ile nie przebił)! Mięso idealnie doprawione i soczyste, wywar wyrazisty i kremowy, a dodatki idealnie dopełniały smakową nutę. Apeluję o umieszczenie tego rarytasu na stałe w karcie menu! c: Oprócz tego zamówiłam również rolkę sushi w tempurze, która również była na najwyższym poziomie jakości oraz smaku. Obsługa także na duży plus, bardzo miła i pomocna. Do tego miejsce przy ubikacji wcale nie odrzuca. Toaleta jest bardzo czysta i posiada osobny przedsionek na umywalkę, co dyskwalifikuje przedostanie się jakichkolwiek łazienkowych zapachów i dźwięków. Z pewnością będę tu wracać i polecać każdemu najlepszy ramen w Łodzi! c:
-
Bartosz S ★★★★★
Mistrzowski ramen!! Kolejny raz zawitaliśmy do Goryla na zupkę i kolejny raz wyszliśmy zachwyceni. To się nazywa RAMEN :)) tantaramen oraz drugi z poza karty polecony przez panią kelnerkę, z kimchi i wołowiną. Każdy delikatnie pikantny, esencjonalny, z dużą zawartością dodatków. Porcja bardzo solidna, więcej nic nie zmieściliśmy. Myślę że mogę polecić go wszystkim ramenożercom. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Wystrój lokalu przyjemny, dużo zieleni. Obsługa znająca produkt. Ceny do niskich nie należą ake warto.
-
Cyprian K. Wiśniewski ★★★★☆
Ramen całkiem niezłe! Kombinacje z karty nie przypadły mi do gustu, jednak postanowiłem spojrzeć na pozycję Vegę i zostałem mile zaskoczony. Od tej pory stałem się fanem jarmużu i jeszcze większym grzybów! Mięso wcale nie jest niezbędne.
-
Igor ★★★★★
Trafiłem tutaj po namowie znajomych którzy rozczarowali się ostatnimi zmianami jakie zaszły w Ato Ramen. Za pierwszym razem jadłem Ramen festiwalowy a za drugim już taki z normalnego menu. Cóż mogę powiedzieć, rameny w Gorilla są po prostu genialne. Mają pełno smaków, wyśmienity bulion i pyszne dodatki. Wszystko jest takie jak lubię, dodatkowo mamy spory wybór zróżnicowanych ramenow. Na pewno każdy znajdzie coś dla Siebie :) Czy Goryl stał się królem łódzkiej ramenowej dżungli? Jest to bardzo możliwe :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gorilla Sushi & Ramen?
Gorilla Sushi & Ramen znajduje się przy ks. Zdzisława Wujaka 6, Widzew, 92-541 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gorilla Sushi & Ramen?
Można skontaktować się z Gorilla Sushi & Ramen pod numerem +48 603 750 075
Jak można dotrzeć do Gorilla Sushi & Ramen?
Do Gorilla Sushi & Ramen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku