Opinie

  1. Piotr Lorkowski ★★★★★

    Polecam bardzo dobre. Jedzonko. Fajny klimacik i miła obsluga

  2. Mariusz ★★★★★

    Cudowne miejsce, super obsługa jeszcze lepsze jedzenie. Pomimo braku rezerwacji w porze obiadowej, kelner znalazł dla nas stolik. Jedzenie w tym miejscu nie ma słabych punktów, pyszna zupa krem ze szparagów a dania główne, smakowały lepiej niż prezentują się na zdjęciach. Desery i kawa były tylko miłym dopełnieniem całości obiadu. Jeżeli tylko jakimś zbiegiem okoliczności będziemy mieli po drodze, to z pewnością i przyjemnością tam wrócimy.

  3. Maja Martynowska ★★★★★

    Bardzo smaczne potrawy, oryginalnie podane. Przyjemne, klimatyczne miejsce i miła obsługa :)

  1. Renata Michałowska-Michalak ★★★★☆

    To miejsce bardzo mnie zaskoczyło. Trafiliśmy tu przypadkiem, niedaleko ASP gdzie świętowaliśmy sukces mojej córki. Z zewnątrz raczej zniechęca niż przyciąga ake wnętrze miło nas zaskoczyło. Wybór dań dosyć duży, każdy znalazł coś dla siebie . W tle świetna jazzowa muzyka , tworzy klimat , Mila obsluga. PIerś z kaczki z grillowaną cukinią , którą zamówiłam bardzo dobra , podobnie poledwica że szparagami i pierś z kurczaka z pieczonymi ziemniakami , najsłabszym ogniwem był makaron z kurczakiem I szparagami .Na deser świetne lody z konfiturą z róży i lemoniada . Polecam ,na pewno tu wrócimy.

  2. Arkadiusz Zrobek ★★★★★

    Cudowne miejsce ! Naprawdę wyjątkowa restauracja z wspaniałym klimatem. Jedzenie bardzo dobrze dosmaczone i pięknie podane (przystawki, dania główne, deser, wino). Byłem dawno temu i dzisiaj również spędziliśmy tu wspaniałe popołudnie. Na pewno jeszcze tu będziemy wracać. Polecam.

  3. Dawid Pietrzak ★★★★★

    Wspaniałe miejsce z super atmosferą, najważniejszy aspekt czyli jedzenie było przepyszne, pomysłowe i super podane. Od zupy po deser wszystko zaskakiwało. Bardzo miła obsługa, serdecznie polecam.

  1. Przemysław Niedzielski ★★★★★

    Jestem ogromnym fanem jakichkolwiek knajp z pomysłem na Bałutach. Ta nie jest wyjątkiem. Nie znam jej historii, ale udało się na nią trafić przypadkiem i dobrze. Kurczak z sosem alioli bomba! Do tego bardzo duża porcja. Nie jesteśmy fanem wkładki ukraińskiej do menu, niestety barszcz ukraiński byl lekko nieprzyprawiony? Ale niewiele. Reszta obiadu bardzo na plus. Przy okazji wpadniemy spróbować innych dań.

  2. Aleksandra Grala ★★★★★

    Super miejsce! Bardzo smaczne jedzenie, pyszne pierogi, pyszny makaron. Obsługa w porządku, bardzo mili kelnerzy dali radę, mimo, ze równolegle była impreza rodzinna. Polecam każdemu, kto chce miło spędzić popołudnie lub wieczór :)

  3. lena wrobel ★★★★★

    Dawno nie byłam w tak fantastycznym miejscu. Przyszliśmy niemal tuż przed zamknięciem, a nikt nie miał problemu żeby przyjąć zamówienie. Makarony smakowały wybitnie, a deser był najlepszym, jaki dotychczas w życiu jadłam (zamówienie przyjęte po godzinie zamknięcia). Po całym ciężkim dniu pracy wizyta w tym miejscu to spełnienie marzeń. Fantastyczna atmosfera, przemiła, profesjonalna obsługa, piękne wnętrza, nastrojowa, nienachalna muzyka... I jedzenie....poezja! Aż żal, że nie mieszkam w Łodzi. Ale będąc przejazdem na milion procent tu wrócę. Polecam z całego serca ❣️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ciągoty i Tęsknoty?

Ciągoty i Tęsknoty znajduje się przy Wojska Polskiego 144A, Bałuty, 91-711 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ciągoty i Tęsknoty?

Można skontaktować się z Ciągoty i Tęsknoty pod numerem +48 426 508 794

Jak można dotrzeć do Ciągoty i Tęsknoty?

Do Ciągoty i Tęsknoty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements