Przegląd katalogu
- 460 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 460 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 460 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 300,714 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizza z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Bardzo klimatyczny lokal. Będąc w Inowlodzu warto zajrzeć :) Szybka i miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Smaczne zapiekanki, dobre pizzę. Miejsce przyjazne psą.”
“Pizza dobra, pozdrawiam obsługę ☺️”
“Corso Bistro & Pizza odwiedziliśmy już nie pierwszy raz. Jedzenie smaczne, obsługa miła, parking z dostępnymi miejscami postojowymi. Zamawiałem LUNCH dnia i zaskoczyłem się jakością posiłku i ceną. Za 30 złotych zupa / drugie danie / deser / woda.”
“Polecam pizza pyszna i w dobrej cenie dużo jest sosów. Jedyny minus brak klimatyzacji w lokalu”
“Do tego miejsca trafiłem.przez czysty przypadek będąc przejazdem z rodziną bo mieliśmy ochotę na pizzę. I nie żałuję. Jedzenie bardzo smaczne, zrobione naprawdę bardzo dobrze. Osoby z obsługi uśmiechnięte i widać że przykładają się do swojej pracy. Tego dnia obsługiwała nas Pani Ola, która od razu nas zauważyła gdy tylko weszliśmy do lokalu, zaproponowała stolik i wręczyła.kartę z pytaniem czy może coś do picia na początek. Super podejście do klienta. Gorącą polecam to.miejsce, gratulacje dla właścicieli i całego zespołu. Napewno kiedyś tam wrócę.”
“Byliśmy dziś drugi raz i znów pozytywnie zaskoczeni. Zupa dnia - barszcz czerwony z makaronem. Przenieśliśmy się do dzieciństwa spędzonego na wsi u Babci i Dziadka. Zupka przepyszna, bardzo aromatyczne, pełna cieniutko pokrojonych warzyw. Drugie danie - mąż zamówił ziemniaki i pieczeń. Porcja mega duża że spokojnie moglibyśmy zjeść we dwoje, ziemniaki jedne z najlepszych jakie jedliśmy, mięsko kruche w aksamitnym sosie a surówki niebo w gębie. Ja zamówiłam frytki i filet z kurczaka grliwowany również ogromna porcja, mięsko soczyste, frytki chrupiące i co najważniejsze nie było czuć w nich oleju. Ceny bardzo przystępne. Zestaw obiadowy jako danie dnia kosztuje 27 zł. Obsługa przesympatyczna, w lokalu czysto, schludnie, w tle gra dość spokojna muzyka, jest kącik dla Dzieci. Naprawdę miejsce godne poleceni. Jeszcze nie raz tam zagościmy....”
“Pizzę zamawiamy za każdym razem gdy przejeżdżamy pokonując trasę 400 km, stała się ona już naszym zwyczajem i zawsze musi być. Zawsze jest pyszna, świeżo wyjęta z pieca i gorąca, taka jak lubimy, a dodam, że zawsze zamawiamy na wynos dzwoniąc 30 minut wcześniej zanim dojedziemy. Także polecam! Wystrój lokalu trochę taki chłodny.”
“To miejsce bardziej dedykowane dla lokalnych klientów, brak wyznaczonego parkingu, trzeba szukać miejsca na krawężniku a toaleta pamięta jeszcze czasy komuny. Obsługa na bardzo dobrym poziomie, pizza bardzo smaczna, świetna kawa serwowana w dużych filiżankach a to nie takie oczywiste bo większość lokali serwuje kawę czy cappuccino w malutkich filiżankach.”
“Dzisiaj byliśmy ze znajomymi po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Pizza i kebab w bułce super. Obsługa perfekcyjna. Po raz pierwszy spotkałem się z tak miła obsługą,”
“Jedzenie pyszne, składniki świeże, obsługa bardzo miła. Czego chcieć więcej. Serdecznie polecam każdemu. Pozdrawiam”
“Miła atmosfera i przewspaniała pizza!”
“Zdecydowanie polecam, dużo miejsca, dużo miejsca dla dzieciaków a przede wszystkim pyszna pizza. Z żoną kochamy to sushi, nie jesteśmy smakoszami czy specjalistami, ale poprostu bardzo nam smakuje.”
“Lokal przytulny i czysty. Obsługa miła i pomocna. Jedzenie przepyszne a przede wszystkim świeże. Będę polecać znajomym bo nie ma tu paragonów grozy :) tylko przystępne ceny;)”
“Pyszne jedzenie z super widokiem jedyny minus to mało miejsca do siedzenia ale w weekend jak byłam nie było żadnego problemu z miejscem. Polecam każdemu!”
“Jestesmy zachwyceni z mezem sushi. Tak bogatego pysznego sushi nie ma w okolicy a może i nawet w całej Łodzi. Brawo dla osób robiących te pyszności jestescie mistrzami. Juz nigdy nie zamowie z innego miejsca. Tylko od was!! Polecam.”
“Pierwszy raz jedliśmy sushi burgery i od razu skradły nasze serca. Wzięliśmy dwa z pieczonym łososiem mimo, iż Pani która nas obsługiwała zasugerowała nam ze najemy się biorąc jednego na pół (miała racje). Były przepyszne!!! Na wynos wzięliśmy jeszcze zestaw solo. Odwiedziłam to miejsce pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz. POLECAM!!!”
“Świetny festiwalowy ramen carbonara, pyszny shushi-dog. Specjalnie dla mojej córki przygotowany został ramen bez mleka. Brawo za świetną obsługę, dobry klimat i pyszne jedzenie. Wrócimy i polecamy.”
“Bardzo dobre smaki sushi. Są i klasyczny rolki, które są pyszne, ale też nietypowe połączenia smakowe, które rozwalają kubki smakowe. Naprawdę pyszne!”
“Świetnie urządzony lokal z super obsługą, czas realizacji zamówień (w przypadku 2x special&fusion - kogujin/arubiino) to około 35minut. Pracownicy bardzo mili, a sushi najlepsze jakie do tej pory miałem okazje spróbować, polecam każdemu zajrzeć i zobaczyć samemu.”
“Świetna obsługa i jeszcze lepsze amciu, nawet w ocenie naszego półtorarocznego synka! Pozdrowienia dla przesympatycznych cioć od Dawidka, który odebrał zwoją nagrodę z kuponu :-)”
“To było najlepsze i najładniejsze sushi jakie jedliśmy. Właścicielka zaangażowana z dużą wiedzą i profesjonalizmem pomogła nam w dokonaniu wyboru który okazał się strzałem w dziesiątkę. Każda rolka powala smakiem i kompozycją. Ramen także wyborny. Czuć świetną jakość składników. Lokal niepozorny przy wejściu , warto było i na pewno wrócimy będąc przejazdem w okolicy.”
“Dam 5 bo bardzo mi smakowało. Lokal sporawy, bardzo czysty i wygląda jak świeżo po remoncie. Toalety perfekcyjne, nie ma się do czego przyczepić. Jest kilka miejsc parkingowych oraz na lato ogródek spory. Sama pizza super. Składniki inne niż w sieciowkach, grubej pokrojone. Menu oryginalne co miło zaskakuje. Obsługa mocno na wysokich obrotach przez co wydaje się mało kontaktowa. Mnóstwo zamówień z dowozem, non stop telefon i wyjazdy. Jedyne do czego można się przyczepić to sosy w pojemnikach nawet jedząc na miejscu. Trudno się je otwiera ale za to dobrze zabezpieczone do transportu. Ogólnie polecam:-)”
“Rosół całkiem smaczny, w cenie 8zl. Danie dnia koszt 26zl (zupa+drugie danie do wyboru z tablicy). Filet panierowany ziemniaki surówka 25zl. Jak na małą mieścinę pod łodzią ocena na 5-tke. Kompot 2zl, inne butelkowane 5zl.”
“Do Mariano trafiliśmy kiedyś z polecenia znajomych. Za każdym razem smacznie, ale trzeba swoje odczekać. Miejsce cieszy się sporym zainteresowaniem, zatem warto zrobić rezerwację.”
“Świetne miejsce. Super pizza smaczna i duża. Miła obsługa. Serdecznie polecam.”
“Bardzo niepozorny lokal, ale skuszeni opiniami na Googlu jako przyjezdni w Łodzi skusiliśmy się z mężem żeby tu zjeść i nie żałujemy. Bardzo dobrze przygotowane sushi, świetnie zrobiony ryż, odpowiednia proporcja ryżu do dodatków, bardzo duże kawałki. Bez zarzutu!”
“Do klimatu i obsługi nie mogę się doczepić, jedzenie naprawdę smaczne, chociaż czegoś mam wrażenie brakuje, ale polecam serdecznie.”