Opinie

  1. Paulina G. ★☆☆☆☆

    Tak wygląda pizza pol na pół wege + pizza drwala. Ciężko właściwie stwierdzić, które kawałki są którymi, gdyż mięso jest na całej pizzy (nie mówiąc o pomidorkach na jednym kawałku). Oprócz tego pizza zrobiona cienkim cieście pomimo zamówienia na grubym. Drugi raz który bardzo zawiedliśmy się na Dominos, myślałam, że to kwestia punktu, zamówiliśmy z innej lokalizacji i kolejny raz dostajemy coś takiego. Nie polecam!

  2. Krzysztof Mikosik ★☆☆☆☆

    Najgorsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem. Sucha zelówa z dodatkami jak na lekarstwo. Sosy dodatkowo płatne. Nie korzystajcie, szkoda kasy. Kuszą promocjami i można się naciąć. Duża pizza co najwyżej w rozmiarze małej.

  3. Jerzy Nowacki ★☆☆☆☆

    Dzieci zamówiły pizzę do domu, ale przez pomyłkę wybrały odbiór osobisty. Zadzwoniłem od razu na infolinię, żeby to wyjaśnić — usłyszałem, że nie da się już nic zrobić, bo „pizza zapłacona i zrobiona”, więc mam sam ją odebrać. Po przyjeździe na miejsce – totalny luz: skuter stoi, kierowca z pizzermenem przegląda telefon. Zero profesjonalizmu i jakiegokolwiek podejścia do klienta. To było moje trzecie zamówienie i niestety ostatnie.

  1. Pan Adolf “Führer” ★☆☆☆☆

    Z cyklu co to jest za pizza ?? Z dostawą do domu. Stara zimna pizza Ostatni raz pizza z Dominos

  2. Николай Ткаченко ★★☆☆☆

    Pizza taka średnia. Nie wiem, jak rozmiar Xl to może być 42cm. Dla mnie to nawet nie jest L. Bardzo sucha. Jak by był sos gratis do każdej - było by w porządku, ale za sos trzeba dopłacić 5 złotych, tragedia. Podwójna peperoni nie wygląda na podwójną, jak było w opisie. Jeden raz można spróbować z kolegami w pracy, ale nie więcej.

  3. segal (segal) ★☆☆☆☆

    Nie polecam , jakość smaku pizzy spadła bardzo w ostatnim czasie. Zamówiłem mała pizzę ok , ale az tak małej za tak wysoką cenę się nie spodziewałem + brak żadnego uświadomienia klienta na stronie/portalach do zamawiania jedzenia co do wielkości pizzy , jedno wielkie rozczarowanie

  1. SinR0ck ★☆☆☆☆

    Pizza XXL spadła do rozmiaru 36cm... Serio? Dziękuję, to było ostatnie zamówienie w Domino's.

  2. Bogumił Sztajerowski ★☆☆☆☆

    Kiedyś były smaczne pizze ale to się zmieniło i są fatalne. Suche ciasto które bliżej ma do kamienia niż do jedzenia. Obsługa tej sieci jest fatalna, restauracja nieskomplikowana całego zamówienia i nie przyznała się do winny. Tłumaczyli się że u nich niema takiego zestawu co był zamówiony, a w menu taki zestaw istnieje.

  3. Grzegorz B ★☆☆☆☆

    Zamówioną duża pizza a średnica pizzy 27cm, dla mnie jako klienta to nie jest śmieszne bo koszt 34 zł 200m od lokalu za pizzę super cieńką i do tego gołą i skąpą to jest ponury żart. Jak macie wybór to omijajcie z daleka. Miała być dla 2+2 a dla jednego rodzica by brakło

  1. Dzika Kuna ★☆☆☆☆

    Ponad godzina czekania na pizzę "XXL 10 kawałków, z EKSTRA składnikami". Sama pizza to praktycznie suchy placek a ilość składników to jakiś ponury żart. Dodatkowo pizza była zimna, a odległość od lokalu to 3 km. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Domino’s Pizza?

Domino’s Pizza znajduje się przy Księcia Władysława Opolczyka 15, Widzew, 92-417 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Domino’s Pizza?

Można skontaktować się z Domino’s Pizza pod numerem +48 422 992 901

Jak można dotrzeć do Domino’s Pizza?

Do Domino’s Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements