Tak wygląda pizza pol na pół wege + pizza drwala. Ciężko właściwie stwierdzić, które kawałki są którymi, gdyż mięso jest na całej pizzy (nie mówiąc o pomidorkach na jednym kawałku). Oprócz tego pizza zrobiona cienkim cieście pomimo zamówienia na grubym. Drugi raz który bardzo zawiedliśmy się na Dominos, myślałam, że to kwestia punktu, zamówiliśmy z innej lokalizacji i kolejny raz dostajemy coś takiego. Nie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina G. ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Mikosik ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem. Sucha zelówa z dodatkami jak na lekarstwo. Sosy dodatkowo płatne. Nie korzystajcie, szkoda kasy. Kuszą promocjami i można się naciąć. Duża pizza co najwyżej w rozmiarze małej.
-
Jerzy Nowacki ★☆☆☆☆
Dzieci zamówiły pizzę do domu, ale przez pomyłkę wybrały odbiór osobisty. Zadzwoniłem od razu na infolinię, żeby to wyjaśnić — usłyszałem, że nie da się już nic zrobić, bo „pizza zapłacona i zrobiona”, więc mam sam ją odebrać. Po przyjeździe na miejsce – totalny luz: skuter stoi, kierowca z pizzermenem przegląda telefon. Zero profesjonalizmu i jakiegokolwiek podejścia do klienta. To było moje trzecie zamówienie i niestety ostatnie.
-
Pan Adolf “Führer” ★☆☆☆☆
Z cyklu co to jest za pizza ?? Z dostawą do domu. Stara zimna pizza Ostatni raz pizza z Dominos
-
Николай Ткаченко ★★☆☆☆
Pizza taka średnia. Nie wiem, jak rozmiar Xl to może być 42cm. Dla mnie to nawet nie jest L. Bardzo sucha. Jak by był sos gratis do każdej - było by w porządku, ale za sos trzeba dopłacić 5 złotych, tragedia. Podwójna peperoni nie wygląda na podwójną, jak było w opisie. Jeden raz można spróbować z kolegami w pracy, ale nie więcej.
-
segal (segal) ★☆☆☆☆
Nie polecam , jakość smaku pizzy spadła bardzo w ostatnim czasie. Zamówiłem mała pizzę ok , ale az tak małej za tak wysoką cenę się nie spodziewałem + brak żadnego uświadomienia klienta na stronie/portalach do zamawiania jedzenia co do wielkości pizzy , jedno wielkie rozczarowanie
-
SinR0ck ★☆☆☆☆
Pizza XXL spadła do rozmiaru 36cm... Serio? Dziękuję, to było ostatnie zamówienie w Domino's.
-
Bogumił Sztajerowski ★☆☆☆☆
Kiedyś były smaczne pizze ale to się zmieniło i są fatalne. Suche ciasto które bliżej ma do kamienia niż do jedzenia. Obsługa tej sieci jest fatalna, restauracja nieskomplikowana całego zamówienia i nie przyznała się do winny. Tłumaczyli się że u nich niema takiego zestawu co był zamówiony, a w menu taki zestaw istnieje.
-
Grzegorz B ★☆☆☆☆
Zamówioną duża pizza a średnica pizzy 27cm, dla mnie jako klienta to nie jest śmieszne bo koszt 34 zł 200m od lokalu za pizzę super cieńką i do tego gołą i skąpą to jest ponury żart. Jak macie wybór to omijajcie z daleka. Miała być dla 2+2 a dla jednego rodzica by brakło
-
Dzika Kuna ★☆☆☆☆
Ponad godzina czekania na pizzę "XXL 10 kawałków, z EKSTRA składnikami". Sama pizza to praktycznie suchy placek a ilość składników to jakiś ponury żart. Dodatkowo pizza była zimna, a odległość od lokalu to 3 km. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domino’s Pizza?
Domino’s Pizza znajduje się przy Księcia Władysława Opolczyka 15, Widzew, 92-417 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domino’s Pizza?
Można skontaktować się z Domino’s Pizza pod numerem +48 422 992 901
Jak można dotrzeć do Domino’s Pizza?
Do Domino’s Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku