Tragedia. Powinienem wezwac sanepid bo 3 dzien mam bole brzucha a zona miala totalny rozstroj zoladka po pizzy i rollo. W porcie pizza na 5 gwiazdek ale manu powinno sie zwinac za cos takiego.
Zdjęcia
Opinie
-
Ryszard Ochódzki ★☆☆☆☆
-
BOMBA ★★☆☆☆
Jedzenie super ale obsługa Pani dramat chyba dobrze polskiego nie zna bynajmniej się strasznie denerwuje jak zadaje jej się pytanie. Ton pretensjonalny polecam ją empatii trochę nauczyc i polskiego.
-
Divnich Dima ★★☆☆☆
Niestety podanie dań było okropne, zrobione byle jak. Poprosiłem o przerobienie rolki, ponieważ podczas rozpakowywania się rozpadła – została przerobiona, ale jakość nie odpowiadała zdjęciu. Produkty nie wyglądały na świeże. Mimo wszystko – uprzejmi i uśmiechnięci pracownicy. Radziłbym wam poprawić jakość i podanie dań, ponieważ od tego zależy pierwsze wrażenie.
-
Ilona Bo ★☆☆☆☆
Dramat. Zamówienie złożone i opłacone. Dostajemy krążek i czekamy, czekamy… zero innych klientów, zero kolejki, my ciągle czekamy. Po ponad 20 min pytamy jak długo jeszcze i okazuje się, że zamówienie owszem jest nabite na kasę, ale nie zostało przekazane na kuchnię. Ostatecznie spotykamy się z brakiem pomysłu na rozwiązanie sytuacji, ale za to mamy całą litanię przerzucania się odpowiedzialnością i oskarżanie innych pracowników o zaistniałą sytuację. Czas ciągle płynie, a efektu brak. Ostatecznie proszę o anulację zamówienia i wybieram inne miejsce. Box obok wydaje zamówienie po 2 min od złożenia. Manufaktura ma wiele opcji gastro, wybierzcie każdą, poza Solo.
-
Natalia Klimczak ★☆☆☆☆
Brak sosów w dostawie,pazerstwo straszne już calkiem wam się w głowach przewraca,nalezaloby poinformować,że już jesteście tak chytrzy,że trzeba sobie sosy kupowac!!! Nie polecam 160 zł wydane i nawet sosów nie dają!!! Bezczelne
-
Paulina Pawlik ★☆☆☆☆
Pierwszy raz w życiu jadłam tak niedobrą pizzę. Zamówiłam pizzę z salami, które miało dziwny zapach, bardzo nieprzyjemny.
-
Roman J ★☆☆☆☆
Tragedia. Kiedyś w tej pizzeri otrzymałem pyszną pizzę na zielonym talerzu z metalowymi sztućcami. Później sztućce były plastikowe ale herbata chociaż pozostała w zielonym kubku. Teraz tłusta pływająca w oleju pizza podawana jest na tekturowym pudełku z plastikowymi sztućcami i herbatą w tekturowym kubku a za sos musisz zapłacić. SZCZYT bylejakości został osiągnięty. Dobra pizza w Solo już się skończyła. Dno osiągnięte.
-
kapekade ★☆☆☆☆
Pizza smaczna ale bardzo tłusta, pływa w oleju. Długi czas oczekiwania - mieliśmy czekać 12 minut a czekaliśmy pół godziny, pracownik głośno mowi że nienawidzi ludzi którzy tam przychodzą - czyli ich własnych klientów.
-
Kamila Tersa ★☆☆☆☆
Byłam dziś z rodziną na tortilli zrób ją sam . Jedzenie bardzo się popsuło wzięłam tortillę z gyrosem którego nie mogłam przeżuć. Czuję się oszukana . Jedzenie oddałam spowrotem straciłam pieniądze czas i dalej byłam głodna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Solo pizza?
Solo pizza znajduje się przy Ogrodowa 5C, Bałuty, 91-062 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Solo pizza?
Można skontaktować się z Solo pizza pod numerem +48 426 324 949
Jak można dotrzeć do Solo pizza?
Do Solo pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku