To wyjątkowe miejsce, które zachwyca kuchnią i atmosferą. Zjecie tu przepyszne poke bowle, hawajskie bułeczki na parze z pysznym nadzieniem, zupe Pho oraz autorskie koktajle. Obsługa jest przemiła i uśmiechnięta. W tym miejscu można się zrelaksować i poczuć dobrze. Na kolację wybrałam się wraz z moją siostrą, która po spróbowaniu dań, wzruszyła się. Dziękuję za świetną atmosferę i wspaniałą obsługę. Sprawiliście, że to był wyjątkowy wieczór, który zapamiętam na długo! Ps. Obsługiwała nas Pani Natalia.
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Urbańczyk ★★★★★
-
Marta Pi ★★★★★
Pierwsza moja wizyta z przyjaciółmi i z pewnością nie ostatnia. Obsługująca Nas kelnerka- profesjonalna, z pełną wiedzą o karcie dań. Świetnie doradziła wybór PokeBowl , dodatków oraz napojów do wybranego menu. Lokal przestronny, klimatyczny Jedzenie - pyszne. Z całego serducha polecam
-
Beata M ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, bardzo miła obsługa. Minus za zieloną herbatę ( ekspresowa) aromatyzowana, bardzo chemiczna. Uważam że powinna być sypana i lepszej jakości. Polecam gorąco jedzenie w tym lokalu.
-
Rafał Falęcki ★★★★★
Fantastyczne miejsce, do którego chce się wracać! Posiłki są zdrowe, kolorowe i pełne świeżych składników – samo patrzenie na talerz poprawia humor. Kaczka była przepyszna, delikatna i świetnie doprawiona, ryby również na najwyższym poziomie – świeże i soczyste. Do tego rewelacyjne lemoniady, idealne do posiłku, orzeźwiające i naturalne. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, a wnętrze klimatyczne i przyjemne. Widać, że każdy detal został tu dopracowany. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc w Łodzi!
-
Grzegorz Macko ★★★★★
Pierwszy raz byliśmy w restauracji hawajskiej. Po zagląnięciu w menu chcielibyśmy wyjść. Były tylko surowe ryby i kaczka. Na szczęście podszedł do nas właściciel. Opowiedział o ofercie i zostaliśmy. Zupełnie nie żałujemy. Wszystkie zamówione dania były pyszne. Szczególnie polecam potrawy z kaczką.
-
An Ko ★★★★★
Bardzo przyjemny lokal ukryty pomiędzy budynkami przy ul. Kościuszki. Miejsce o kolorowym wystroju serwujące kolorowe dania :) Bowle średnie są również dość duże i można się nimi solidnie najeść ;) Fajny pomysł na menu, ponieważ wybieramy podstawowe składniki a następnie dobieramy specjalnie skomponowany miks dodatków gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miła obsługa ! Naprawdę fajne miejsce, polecam ☺️
-
Bartosz S ★★★★★
Pozytywna niespodzianka. Odmiana od wszechobecnych burgerów czy pizzy. Lokal lekko ukryty, trzeba wejść od zaplecza budynku, ale niech was okolica nie zrazi, oczom ukaże się kameralny ogródek z leżakami oraz lokal który zachwyca w całej okazałości. Zamówione dania dosyć szybko trafiły na stolik. Takiej kompozycji jeszcze nie próbowałem, nie wyobrażam sobie obiadu bez mięsa ale big bowl z rybką naprawdę mnie nasycił. Ananas kimchi to coś czego nie spotkałem jeszcze w żadnym innym lokalu. Dania podane na pięknych miseczkach z kamionki. Do tego ciekawe, przepyszne drinki. Nastrój w lokalu plus obsługa, wszystko wpływa na najwyższą ocenę. Na pewno wrócimy i będziemy polecać lokal wszystkim co chcą spróbować czegoś nowego
-
Łukasz Druciarek ★★★☆☆
Zamówione dwa poke bowl - niestety oba zamówienia pomylone (sam ryż zamiast miksu ryżu i sałat, dodatkowo w jednym z dań składnik, który chciałem wymienić na inny). Pani kelnerka przeprosiła, zaproponowała, że doniesie mix salat (byliśmy w połowie jedzenia). Liczyłem na jakąś formę rekompensaty, żeby zmniejszyć trochę zawód cała sytuacją - gratisowe napoje / rabat na rachunek lub inne - niestety płatność w pełnej kwocie. Niemniej jednak potwierdzam pozytywne opinie, że dania są zrobione ze świeżych składników i są smaczne. Krewetki w marynacie - pyszne. W naszym przypadku również bardzo długi czas oczekiwania na rachunek. Po analizie podejrzewam, że mieliśmy bardzo dużego pecha jeśli chodzi o sposób obsługi. Poszedłem bardzo pozytywnie nastawiony - niestety wyszedłem nieco zawiedziony. Jedzenie OK, całe pozostałe wrażenie - słabo. Załączam zdjęcia dużych porcji w wersji z krewetkami i halibutem.
-
Ludek Tajny ★★★★☆
Lokal jest trochę ukryty, ale warto się do niego wybrać bo mają naprawdę pyszne poke bowl. Dużym plusem jest możliwość skomponowania swojego indywidualnego bowla (z całej oferty dodatków), ale jest też ciekawy wybór gotowych zestawów w menu. Wszystko jest świeże i z bardzo dobrych składników. Jeśli chodzi o obsługę, to niestety nie zna angielskiego i z pomocą musi przyjść kucharz, co odbija się na czasie oczekiwania na zamówienia oraz wizerunku miejsca, jeśli zaprosimy zagranicznych gości.
-
Ludwik Premium ★★★★★
Zdecydowanie polecamy ten lokal wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś nowego i baaardzo dobrego! W niepozornej okolicy wyłania się knajpka o super atmosferze i pięknych aromatach. Choć niektóre składniki są specyficzne i być może nie wszystkim przypadną do gustu, całość jest naprawdę bardzo smaczna. Krewetki są świetne doprawione, a wszystkie drinki, których próbowaliśmy oryginalne i przepyszne. Fondant czekoladowy rozpływa się w ustach i połączony jest z genialnymi lodami! Czas oczekiwania bardzo rozsądny, na obsługę również nie można powiedzieć złego słowa. Słowem - klimatycznie i pysznie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aloha Poke?
Aloha Poke znajduje się przy aleja Adama Mickiewicza 15A, Śródmieście, 90-443 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aloha Poke?
Można skontaktować się z Aloha Poke pod numerem +48 502 440 752
Jak można dotrzeć do Aloha Poke?
Do Aloha Poke można dotrzeć, korzystając z poniższego linku