Przegląd katalogu
- 460 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 460 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 460 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 300,714 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizza z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Miejsce w środku zadbane,czyste. Ma swój klimat. Jeśli chodzi o ogródki to zdecydowanie na minus kwiaty (wysuszone, a w jednej doniczce nawet kieliszek ) Jeśli chodzi o przystawki to bardzo ładnie podane. Pizza też bardzo dobra. Czuć że zostały podane świeże składniki. Czas oczekiwania na pizze nie był długi. Obsługa sympatyczna. Polecam”
“Bardzo polecam sklep! Znalazłem noże Kiwi, które chciałem kupić. Sporo wybór zarówno spożywki jak i innych akcesoriów. Dodatkowo, pomyliłem się co do kwoty za zamówienie (moje zakręcenie) na niekorzyść sklepu. Sprzedawca bardzo wyrozumiały zaproponował rozwiązanie tej pomyłki. Bardzo polecam!”
“Bardzo smacznia, miła i sympatyczna obsługa. Porcje idealne goroco polecam”
“Przepyszna pizza z dużą ilością składników. Cieniutkie fajne chrupiące ciasto. Polecam!”
“Kupiliśmy 2 pizze jedna duża druga mała. Ogólnie pizze smaczne,ale jeśli chodzi o ciasto to raz że bez smaku było mało słone,a dwa że wyglądało na bardzo pulchne takie napompowane krawędzie jak by to porównać do kajzerki kupionej w markecie do kajzerki kupionej w przeciętnej piekarni.Dla mnie wyglądało na dodanie jakiegoś spulchniacza lub od rodzaju mąki .natomiast mojej rodzinie smakowało. Napewno ciasto cienkie.Troche słabo ze pizza wypiekana jest siatce napewno bezposrednio na kamieniu bylo by o wiele lepiej.DUŻY PLUS ZA ILOSC SKLADNIKOW NIE BYLO PUSTYCH PRZESTRZENI .SOSY BARDZO SMACZNE .POMIDOROWY BARDZO WYRAZISTY SMAK!!Czosnkowy też super chociaż był jakiś wyjątkowy sztywny ;).Ilość sosów wystarczająca na 2 pizze.”
“Przepyszne jedzenie, pizza na cienkim i bardzo dobrym cieście, rewelacyjne desery. Polecam”
“Super pyszne jedzonko, ogólnie fajne menu. Duże porcje.”
“Bardzo dobre miejsce żeby zjeść posiedzieć z znajomymi, smaczne potrawy, miła atmosfera, piękny wystrój Polecam :)”
“Wyjątkowo smaczna pizza. Wyróżnia się doskonałym smakiem i wykonaniem. Super obsługa i klimat. Zawsze, gdy przyjeżdżamy do Gidel odwiedzamy tą pizzerię. Polecamy wszystkim”
“Pizzeria super z klimatem.PIzza bardzo smaczna obsługa miła i potrafiącą doradzić niezdecydowanemu klientowi.Napewno wrócę tutaj jeszcze.”
“Pizza smaczna i sycąca. Składniki całkiem dobrej jakości, jest ich dużo. Dobre sosy. Stosunek ceny do jakości na 5+”
“Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi tej pizzerii! Mieliśmy drobny problem ,ale obsługa podeszła do sytuacji z pełnym profesjonalizmem i ogromną uprzejmością. Kelner bardzo nas przeprosił, a my spokojnie poczekaliśmy na nasz stolik. Nie oczekiwaliśmy żadnej rekompensaty, a mimo to otrzymaliśmy od nich miły upominek, co było dla nas bardzo sympatycznym gestem. Obsługa jest naprawdę fantastyczna, bardzo przejmująca się każdym szczegółem i dbająca o komfort gości. Pizza była przepyszna , sałatka również , produkty świeże i bardzo dobrej jakości . Serdecznie polecamy – tu naprawdę można poczuć się w dobrych rękach!”
“Jadłem pizzę siciliana . Pizza dobra na cienkim cieście ,dodatkowo oliwa . Lokal z klimatem obsługa ok. bardzo krótko czekałem na pizzę.”
“Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty! Pizza dobrze przygotowana, dużo składników (od serca ”
“To moja druga zamówiona pizza z tej pizzeri. Dodam, że dzień po dniu. Cena - fenomenalna! Jakość składników na bardzo dobrym poziomie, dostawa błyskawiczna, reakcja na sugestie również. W konkurencyjnych pizzeriach cena za taką pizzę oscylowała by w okolicach 45 zl.+ Dowóz! Smaczny ser i sosy. Całość naprawdę bardzo dobra! Bardzo żałuję że moja pierwsza ocena tej pizzerii to były 4* -ze względu na brak chilli które było w spisie (dla mnie akurat składnik kluczowy). Dzisiaj dopytalam Panią w obsłudze która poinformowała mnie że chilli owszem było, ale sproszkowane - więc mój błąd. Naprawdę polecam! Zyskaliście nowego stałego klienta :) Pozdrawiam!”
“To moj pierwszy raz, sushi pyszne i podane bardzo ladnie, obsluga bardzo kochana. Z checia wroce tutaj jeszcze raz.”
“Najlepsza japońska restauracja w całej Polsce. Wydaję mi się, że jest to jedyne miejsce tutaj na które nie wpłynęła kuchnia zachodu i dania są przygotowane tak jak powinny. Wszystko na wysokim poziomie, zrobione z sercem przez samą Panią właścicielkę, według smaków i receptur, które zna z z Japonii, kraju w którym spędziła większość życia. Serdecznie polecam ludziom którzy chcą spróbować prawdziwych smaków Japonii!”
“To była moja pierwsza wizyta w Tutti Santi i zdecydowałam się na makaron - Parmigiano Reggiano pasta. To był strzał w dziesiątkę, był przepyszny! Porcja nie za duża, mogłaby być większa, ale smak naprawdę wyśmienity. Zostało miejsce na deser, więc spróbowałam też panna cotty i cappuccino, również bardzo smaczne. W karcie znajdziemy inne ciekawe makarony jak również duży wybór pizzy! W Tutti Santi jest też szeroki wybór drinków - ja wybrałam Sole di Amalfi i był znakomity! Do tego obsługiwał nas przesympatyczny Pan kelner, który ciepło się z nami pożegnał - na pewno z przyjemnością wrócę i polecam to miejsce z całego serca!”
“Żeberko było naprawdę okazałych rozmiarów, jednak mięso miejscami okazało się trochę suche, co momentami było nieco niekomfortowe. Mimo tego całość smakowała bardzo dobrze. Wcześniej jadłam tu inne dania, które były wręcz rewelacyjne — szczególnie pielmieni, gołąbki oraz gulasz. Ogólnie restaurację oceniam na 5, bo jedzenie i klimat są świetne, choć przyznam, że przydałaby się zmiana dań obiadowych w menu — niektóre pozycje nie są zmieniane i jadłam je już wielokrotnie. Chciałabym spróbować coś nowego.”
“Pani Magda i cała rodzina, to wspaniali ludzie, nie każdemu można dogodzic! Po co te komenarze? Rodzinna restauracja z wielką empatią. POLECAM !”
“Bardzo smaczna pizza warta swojej ceny. Zamówienie przygotowane bardzo szybko i odebrane osobiście w lokalu.”
“Świetne miejsce na mapie Łodzi! El Pedro to nie tylko pyszna pizza z idealnie wypieczonym ciastem i świeżymi składnikami, ale też miła atmosfera i bardzo sympatyczna obsługa. Menu jest różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie — zarówno klasyki, jak i bardziej oryginalne kompozycje. Polecam szczególnie pizzę na sosie bbq, pyszna!”
“Klimat fajnej pizzerii. A co wyróżnia? Przemiła obsługa i świetnej jakości pizza. Do wyboru po polsku sosy i tradycyjnie oliwy. Nie wiem jak reszta dań ale patrząc po standardzie uważam że mogą być równie dobre.”
“Ta pizzeria to nie jest zwykłe miejsce, gdzie wpadniesz na kawałek ciasta z serem. To jest stacja paliw premium dla duszy i żołądka. Tu się nie robi pizzy — tu się tworzy krągłe dzieła sztuki, które pachną tak, że człowiek traci wolę walki i oddaje się temu plackowi jak w romantycznym filmie, tylko lepszym, bo z serem”
“Pizza dobra. Bardzo miła obsługa. Drobna blondynka leci z uśmiechem na twarzy do każdego klienta(taka obsługa to skarb)☺️Lokal przyjemny,klimatyczny,sporo miejsca w środku jak i w ogródku. Była już tutaj kilka razy i zapewne jeszcze wrócę.”
“Pizza podana bardzo szybko. Ilość składników jak widać na załączonym obrazku słuszna. W dziadku bardzo smaczna. Pan przyjmujący zamówienie też bardzo sympatyczny. Za pizzę 32cm i piwo wyszło 55zł, moim zdaniem cena adekwatna.”
“Bardzo smaczne i przystępne cenowo jedzenie, miła obsługa, makarony przepyszne, polecam!”
“Bardzo miła obsługa, zamówienie zawsze na czas, a w smaku sushi świetne. Duże porcje, świeże składniki, nie rozumiem narzekania niektórych osób :) Zamawiamy stąd od lat i śmiało mogę stwierdzić, że jest to najlepsze sushi jakie można znaleźć w Łodzi.”
“Polecam! Chwilę to trwało nim dostaliśmy nasze zamówienie,ale warto było czekać. Ramen z wolowiną wybitny, świeże składniki. Zupa miso pumpkin idealna, super dobrane składniki, skrzydełka przepyszne. Będziemy częściej zaglądać. Aaa i obsluga bardzo miła.”
“Bardzo miła, pomocna i troskliwa obsługa. Jedzenie pyszne, nieoczywiste. Frytki z batata z guacamole- niebo w ustach. Pampuszki na deser zaspokoją potrzeby największych łasuchów!”