Przegląd katalogu
- 1,104 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1104 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,104 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 40,809 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera manicure z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Goraco polecam. Regularnie wykonuje manicure żelowy- wykonanie perfekcyjne i szybkie, zgodne z życzeniem, a ostatnio skorzystałam z zabiegu FRESH THERAPY z witaminą C- bardzo relaksujący, efekt widoczny od razu. Personel przemiły, salon czysty. Zachecam do korzystania!!”
“Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z oczyszczania twarzy+peelingi medyczne. Pani Natalia ma ogromną wiedzę, którą z łatwością przekazuje. Odpowie na każde pytanie, wytłumaczy kilka razy tą samą rzecz jeśli trzeba :) super atmosfera i kontakt po szkoleniu Polecam!”
“Byłam dziś z kręconymi włosami na cięciu u Walerii, bardzo polecam. Miałam okazję spotkać dwoje innych fryzjerów, wszyscy bardzo sympatyczni, było widać ich zaangażowanie w "swoich klientów". Miejsce bardzo przyjazne, zadbane na pewno wrócę i gorąco polecam.”
“Do salonu Pani Kasi przychodzę odkąd powstał. Od tego czasu wychodzę zawsze zadowolony. Strzyżenie męskie wydaje się proste, ale tutaj mogę liczyć na profesjonalizm. Szczególnie polecam Panią Emilke.Znakomicie odczytuje moje wymagania. Miła atmosfera udziela się wszystkim. Serdecznie polecam. Krzysztof”
“W studio byłam kilka razy, u Martyny (już nie pracuje) i u Julii, za każdym razem pięknie wykonane paznokcie (przedłużenie żelowe, uzupełnienie żelu), czas wykonywania usługi ok 2 h, duży wybór kolorów lakierów, zawsze zaproponowanie czegoś do picia. Zrezygnowałam tylko ze względu na cenę i fakt iż robię sama paznokcie, ale mogę z czystym sumieniem polecić:)”
“Po kursie rzęs wiem, jak dobierać materiały wysokiej jakości i jak je prawidłowo aplikować. To nie tylko wpływa na trwałość stylizacji, ale też zdrowie naturalnych rzęs klientki.”
“Cieszę się bardzo, że tu trafiłam. Świetny salon, atmosfera fantastyczna, pełny profesjonalizm . Pięknie wykonane paznokcie. Dziękuję Pani Patrycjo.”
“Nigdy bym nie uwierzyła, że można się śmiać podczas usuwania paznokcia, a tu proszę! Paznokieć dużego palca u stopy po bolesnym urazie - oczyszczony, opracowany, częściowo wycięty i do tego nic nie bolało! Cena zaskakująco przystępna. Pani Olu - czapki z głów - dziękuję i pozdrawiam.”
“Polecam męskie strzyżenie - od lat mój stały fryzjer, i nigdy się nie zawiodłem.”
“Żona zaciągnęła mnie "siłą" :) do damskiego salonu pazurowelove. Nie robiłem oczywiście paznokci, ale skorzystałem z bazy zabiegowej. Masaże, szczególnie gorącymi kamieniami są niesamowite. Panowie bardzo polecam, prawdziwy relaks dla wszystkich zmysłów !!!”
“Polecam z całego serca ten salon, jestem stałą klientką Pani Patrycji do której chodzę od 4 lat. Przyszłam ze zniszczonymi paznokciami połamanymi do krwi które nie chciały rosnąć u dłoni, Pani Patrycja jako jedyna stylistka, a byłam u wielu w Łodzi powiedziała że uda się uratować Paznokcie teraz mam swoje długie jakbym miała przedłużane, nie łamią się, hybryda trzyma się miesiąc czasu, jestem przeszczęśliwa że znalazłam taką stylistkę Paznokci która dba o paznokcie nie tylko z zewnątrz ale i od wewnątrz paznokcie po stylizacjach są w coraz lepszej kondycji. Dodatkowo przyszłam z stanem zapalnym i wrastającym paznokciem u stopy Patrycja uratowała mi paznokieć już po miesięcznej kuracji nic mnie nie bolało i paznokieć wrócił do swojej poprzedniej formy ! Nie pisze opinii nigdzie ale ten salon mogę polecić z czystym sumieniem każdemu z podologii i stylizacji paznokci.”
“Bardzo polecam to miejsce. Pani Hania jest specjalistką, profesjonalistką ale też bardzo empatyczną i wyrozumiałą osobą. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta i jego problemu, stara się pomóc już na etapie konsultacji telefonicznej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam!”
“Z zabiegów laserowych w Select Beauty korzystam już od ponad dwóch lat – za mną już nogi i bikini, jednak to na pewno nie będzie koniec mojej przygody z depilacją. Select Beauty to wspaniałe miejsce. Dziewczyny nie tylko są bardzo uprzejme i grzeczne, ale przede wszystkim to prawdziwe profesjonalistki, dlatego w ich rękach czuję się bezpieczna. Polecam z całego serca ❤”
“Profesjonalnie.Miła atmosfera.”
“Odbyłam szkolenie z Fantasy french konstrukcyjny u Joanny i jestem BARDZO zadowolona. Miejsce jest przepiękne, Asia dba o każdy detal, ma wspaniały kontakt z kursantem, przekazuje ogrom wiedzy i przy tym jest prze sympatyczna, mam nadzieję że się jeszcze spotkamy!”
“Wielokrotnie odwiedzałam ten salon gdy mieścił się w Arenie. Ze wszystkich usług jestem bardzo zadowolona. Brwi w wykonaniu Pani Małgorzaty są bardzo naturalne a zabiegi pielęgnacyjne przyniosły obiecane efekty. Ponadto miła atmosfera , zaangażowanie i dbałość o zadowolenie klienta są bezcenne. Nie mogę się doczekać HiFusion! Polecam wszystkim to miejsce!”
“Fantastyczna obsługa, Pan Mariusz czesze i strzyże całą naszą męską część rodziny od wielu lat. Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Przystępne terminy i super ceny. Gorąco polecamy”
“Bardzo miła i przyjazna obsługa. Panie profesjonalnie przekuły uszy mojej córce. Bardzo dobra cena. Polecam serdecznie.”
“Jestem zachwycona! Po ponad 30 latach dowiedziałam, się że moje włosy są kręcone, a zawsze myślałam, że proste i puszące się, nijakie. Wyszłam z pięknymi lokami, obie Panie wszystko szczegółowo wyjaśniły jeśli chodzi o pielęgnację. Polecam z całego serduszka ❤️”
“Regularnie odwiedzam to miejsce i za każdym razem czuję się rewelacyjnie zaopiekowana. Wszystkie Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do zabiegów i masaży,zawsze uśmiechnięte i dokładnie wyjaśniają, czego można oczekiwać. Zawsze wychodzę zrelaksowana i z ochotą na więcej. Serdecznie polecam.”
“Pięknie, miło, profesjonalnie, skutecznie. Jestem bardzo zadowolona. Będę tu wracać z przyjemnością.”
“Rok temu przebiłam w innym studio ucho na helixa, bardzo się cieszyłam. Zrobiłam dwa przebicia na raz. Jednak przez cały rok ciągle mnie bolał, był opuchnięty, zbierała się w nim wydzielina, która wypychała kolczyka w inne strony. Po około 9 miesiącach stwierdziłam, że niestety moje ucho nie jest w stanie mieć helixa. Jednego kolczyka w studio wyjęliśmy. Drugiego miałam obserwować. Nie zmieniał się.... Wzięłam sprawy w swoje ręce i natrafiam na panią Marię. Kobieta, która zmieniła ból, codzienne okłady, nieprzyjemność w posiadaniu na radość, szczęście, i zadowolenie. Trafiłam do pani Marii, a ona od razu wiedziała co jest nie tak, bo dwóch konsultacjach helix zmienił się nie do poznania. A ja zobaczyłam że wcale nie jest to wina mojego ucha, tylko osoby, która to wykonała. Dziękuję wam bardzo! Polecam każdemu ! ♥️”
“Cudowne miejsce, przemiła atmosfera - z pewnością będę wracała. Pani Justyna - ogrom wiedzy, delikatności i dbałości o klientkę (dziękuję!!), mnóstwo fachowych porad, ale też sympatycznych damskich dyskusji. Pani Milenka - szczyt precyzji - makijaż permanentny brwi idealny :) Polecam!”
“Natalia wykonała mi piękne paznokcie, zrobiła wszystko tak jak chciałam w bardzo przyjemnej atmosferze:)”
“salon który ma świetne miłe i delikatne panie , cudnie robią paznokcie, które długo się trzymają i są niezniszczalne.”
“Paznokcie tytanowy...tylko w tym salonie. Dziewczyny potrafią robic cuda na paznokciach.Ale ostatnio skusiam się na Head spa. To jest EXTRA!!!! Cudowne odprężenie, relaksująca muzyka, przepiękne zapachy, a masaż głowy i dekoltu to jest inny wymiar rzeczywistości. Kosmetyki użyte to tego rytuału to najwyższa klasa. Działają cuda, włosy były mięciutkie, lśniące, a skóra głowy oczyszczona. Pani Daria ma wielki talent i zamiłowanie to zawodu, który wykonuje. Dziękuję za tak cudowne chwile spędzone u Was. Polecam również hennę brwi, rzęs, lifting rzęs oraz zabiegi upiększające nasza skórę twarzy. Teraz zbliżają sie świata i mam chęć sprawić sobie prezent- masaż Kobido. A to wszystko w jednym miejscu. Polecam również wykupienie vouchera na podarunek. I już prezent pod choinkę będzie z głowy.”
“Wizyta w salonie Punkt B to niezawodny sposób na posiadanie przepięknych i zadbanych dłoni oraz stóp! Dziewczyny są niezwykle profesjonalne i dokładne. Dbałość o każdy szczegół stylizacji, indywidualne podejście do klienta oraz obsługa klienta są na najwyższym poziomie. Szczerze polecam ten salon!! ❤️”
“Każda wizyta u Pani Anetty to prawdziwa przyjemność! Potrafi zadbać o klienta tak, że czuje się on wyjątkowo. Ciepłe i serdeczne podejście sprawia, że od razu czuję się komfortowo i wiem, że jestem w dobrych rękach. Efekty jej pracy zawsze przekraczają moje oczekiwania. Jestem zachwycona i serdecznie polecam usługi p. Anetty każdemu, kto pragnie wyglądać pięknie.”
“Pani Karolino, muszę to napisać, ponieważ robi Pani świetną robotę, a proszę mi uwierzyć, że takiego standardu i jakości poszukiwałem przez bardzo długi czas! Zdecydowanie polecam ten salon! Każda wizyta przebiega na najwyższym poziomie. Na szczególne wyróżnienie zasługują wysokie standardy higieny i sterylności — narzędzia są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane, a stanowisko pracy zawsze czyste i zadbane. Dzięki temu można czuć się w pełni bezpiecznie. Do tego miła atmosfera, indywidualne podejście i fachowe doradztwo. Nigdy nie było żadnych problemów, a efekty zawsze spełniają oczekiwania. Z przyjemnością wracam i z czystym sumieniem polecam każdemu.”
“Piąteczka bo wyżej dać nie można. Włosy i broda ogarnięte na tip top”