Opinie

  1. Aneta Duk ★★☆☆☆

    W mojej ocenie samo podejście do klienta przez Panią Sylwię jest tragiczne. Umówiona wizyta latem, która miała obejmować dekoloryzację, nałożenie farby i strzyżenie krótkich włosów trwała 6 godzin bez 15 minut. Kolejna wizyta z opóźnieniem 15 minutowym. Ostatnia z opóźnieniem 30 minutowym. Po ostatniej wizycie i telefonie wykonanym następnego dnia do Pani Sylwii i przekazaniu, że kolor jaki wyszedł nijak się ma do tego, który faktycznie miał być usłyszałam, że barwnik moich włosów jest "kijowy" i że to moja wina, że ją pospieszam. Ale chyba nie wzięła pod uwagę faktu, że to ona po raz kolejny się spóźniła. Miała umówić się ze mną na poprawę koloru jednak do dnia dzisiejszego się nie odezwała mimo iż wysłałam jej SMS-a przypominającego. Moim zdaniem liczy się dla niej ilość "nabranych" klientów, wciskanie dodatkowych usług oraz wciskanie kosmetyków. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Słabo. Jeśli chodzi o samo strzyżenie w miarę ok.

  2. Wiktor Kubas ★☆☆☆☆

    Tragedia przy obsłudze klienta totalna wizyta umówiona przez booksy na godzinę 17, Pani najpierw o 17 przyjęła innego klienta, oczywiście wizyta po wejściu do salonu anulowana żeby nie płacić booksy za rezerwację po czym po obcięciu klienta pani bierze Panią do dokończenia. Taka sytuacja totalnie nie powinna mieć miejsca. Nigdy więcej i nie polecam nikomu Pani musi się nauczyć nie tylko obcinać włosy ale z należytym szacunkiem obsługiwać klientów.

  3. Katarzyna Pietrzak ★★★★★

    Bardzo polecam Salon. Od roku regularnie farbuję i obcinam włosy u Pani Sylwii. Po szkoleniu z pielęgnacji, moje włosy są piękne, miękkie i jest ich więcej, a zadanie nie było proste, żeby z czarnych wyjść łagodnie w blond.

  1. Weronika Wińkowska ★★★★★

    Zdecydowałam się na zabieg na twarz oraz manicure. Efekty przerosły moje oczekiwania – moja skóra wygląda promiennie, a paznokcie są idealnie zrobione. Cała procedura odbyła się w relaksującej atmosferze, co naprawdę pozwoliło mi się zregenerować. Salon zasługuje na rekomendacje i na pewno polecę go znajomym.

  2. Agnieszka El ★☆☆☆☆

    Niestety to była moja pierwsza i ostatnia wizyta - Pani Sylwia spóźniła się 15 minut i nie usłyszałam przeprosin. Dałam się namówić na strzyżenie i farbowanie - tragedia. Strata czasu i pieniędzy. W trakcie farbowania Pani Sylwia co chwilę przerywała nakładanie farby - tak była zajęta rozmową z Panią siedzącą obok . Oczywiście w między czasie wykonała dwie rozmowy telefoniczne nie związane z pracą. W salonie jest brudno - resztki włosów na blacie , maszynce do strzyżenia po poprzedniej osobie, z dnia poprzedniego. Niestety strzyżenie i farbowanie wyszło fatalnie - musiałam farbować włosy ponownie i zostało mi cierpliwie czekać jak włosy odrosną.

  3. Justyna Zalewska ★★★★★

    Uwielbiam tu przychodzic. Zawsze jestem zadowolona, czy to z uslug kosmetycznych, czy fryzjerskich. Szczegolnie polecam Pania Monike K. i Pania Sylwie. No i atmosfera. Wesolo i czasem jak psychoterapia. Zawsze wychodze w dobrym humorze. Serdecznie polecam!

  1. eM Kacperska ★★★★★

    Przez kilka ostatnich lat szukałam stylisty z prawdziwego zdarzenia, którego umiejętności będą na najwyższym poziomie i w końcu się to udało! Pani Sylwia wykonała fantastyczne strzyżenie dostosowane do rodzaju moich włosów, który stanowił wyzwanie dla wielu fryzjerów, z którym sobie nie radzili. Na pewno będę wracała, w końcu znalazłam swoje miejsce. Gorąco polecam!!!

  2. magda zab ★★★★★

    Hybrydy wykonane przez Panią Anię. Boskie prawda?☺️ Polecam też depilację laserową- na prawdę bezbolesna! I nie ma efektu mrożenia,że mózg dęba staję... Jak makijaż to tylko Pani Monika, bardzo dokładna i staranna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Koki Loki?

Koki Loki znajduje się przy Abrama Koplowicza 1, Widzew, 92-549 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Koki Loki?

Można skontaktować się z Koki Loki pod numerem +48 518 111 214

Jak można dotrzeć do Koki Loki?

Do Koki Loki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements