Przegląd katalogu
- 1,104 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1104 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,104 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 40,809 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera manicure z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Bardzo miła, profesjonalna obsługa.”
“Zakochałam się w moich paznokciach po wyjściu z tego stalonu i niestety jestem już uzależniona...kolejne wizyty co 3 tyg...polecam wszystkim”
“Tak dobrze strzyże, że musiałem jechać aż z Warszawy. Mi się podoba fryzura a dziewczyna jest zachwycona i od teraz mnie tylko tam wysyła.”
“Korzystam z usług salonu regularnie. Panie są profesjonalistkami, bardzo dokładnie wykonują zabiegi. Obsługa jest bardzo miła, ceny przystępne. Zdecydowanie polecam to miejsce. Salon świadczy kompleksowe usługi zarówno fryzjerskie jak i kosmetyczne.”
“W weekend Pani wykonała piękne upiecie z długich włosów. Fryzura spełniła wszystkie moje oczekiwania. Profesjonalna i miła obsługa. Zdecydowanie polecam ;)”
“Bardzo polecam! Trafiłam tam 3 lata temu, żeby zrobić hennę brwi i rzęs, a przy okazji przekonałam się jak szeroką ofertę ma ten salon. Iza to cudowna i bardzo profesjonalna kosmetyczka, w ciągu kilku wizyt moje problemy skórne minęły. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej branży, idealnie dobiera rodzaje zabiegów do typu cery i jej problemów, zawsze wita klientów uśmiechem. Doskonale wykonuje też pedicure oraz hennę brwi i rzęs. Polecam również manicure u Jany, szybko i niezwykle dokładnie potrafi wyczarować na paznokciach prawdziwe cuda. Manicure ślubny, który u niej robiłam był dokładny i wytrzymały, a do tego wzbudził podziw wśród gości. Ceny w stosunku do jakości zabiegów są bardzo przystępne. W salonie panuje porządek, miła atmosfera, gra muzyka, a klientom proponowana jest woda i kawa. Nie wyobrażam sobie żebym mogła zamienić ten salon na jakikolwiek inny :)”
“Bardzo profesjonalnie, fryzura dobrana do twarzy i charakteru. Brwi super zrobione , nikt tak nie "otworzy oka" jak Pani Kasia. Atmosfera bardzo sympatyczna. Polecam z czystym sumieniem.”
“Super miejsce z przemiłą fryzjerką, która potrafi wyczarować cuda. Polecam z czystym sumieniem. Nareszcie znalazłam fryzjera na stałe.”
“Pani Ewelina jest rewelacyjna. Wizyta w jej salonie to wielka przyjemność :-)”
“Jestem pacjentką Karinki z polecenia naszej wspólnej znajomej za co będę zawsze wdzięczna. Trafiłam do Kariny po długim leczeniu onkologicznym gdzie moja buzia straciła sprężystość, stała się szaro buro koperkowa. Pojechałam do Łodzi z Katowic i zaufałam. To jak Karina wyprowadziła moją twarz przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zastosowała swoje autorskie metody i techniki medycyny estetycznej i kosmetologii. POLECAM - pasja wiedza i profesjonalizm”
“Super miejsce, profesjonalna i przemiła obsługa. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów . Obie panie bardzo sympatyczne . Jest nadal Super. Ładne wnętrze. Wspaniałe. Życzę nadal tak miłego podejścia do klienta.”
“Miałam przyjemność być wczoraj z wizytą u Pani Edyty cudowna osoba i fachowiec .Dziękuję Panu Edyto i gorąco polecam panią Edytę .Do zobaczenia wrócę do Pani”
“Polecam. Laserowa depilacja wykonana profesjonalnie i dokładnie.”
“Mój ulubiony salon na mapie Łodzi. Miła atmosfera, dobre ceny i w końcu hybryda trzyma się tak jak powinna. Nie wiem czy tak mocno polecać, bo jeszcze się tłok większy zrobi i ciężko będzie o miejsce;-) Serio, nie zamienię tego salonu na inny!”
“Świetny salon! Olga to prawdziwa profesjonalistka – koloryzacja i strzyżenie wyszło idealnie, a atmosfera była bardzo przyjazna. Polecam z całego serca!”
“Magda to super fryzjerka potrafiąca doradzić i dobrać kolor włosów i fryzurę. Prawdziwa profesjonalistka która kocha swoją pracę i dlatego robi to tak dobrze.”
“To absolutnie niezawodne miejsce. Pani Agnieszka jest cudowną osobą, która z pasją stworzyła miejsce do którego się wraca nie tylko ze względu na najwyższą jakość usług ale też przemiłą atmosferę. W fabryce fryzur jest zawsze wesoło, ciepło i autentycznie”
“Masaż jak i sama atmosfera bardzo dobra , osoba obdarowana voucherem mega zadowolona więc polecam”
“Z usług salonu korzystam od dobrych kilku lat i nigdy nie byłam rozczarowana. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o wykonywanie usług, rzetelnie, bez pośpiechu. Zabiegi wykonywane dobrymi, świeżymi kosmetykami. W salonie jest bardzo higienicznie, a do tego każda z Pań kosmetyczek jest przemiła. Polecam każdemu - osobiście korzystałam z większości usług (manicure, pedicure, regulacja, makijaż, oczyszczanie) i nigdy się nie zawiodłam. Pozdrawiam!:)”
“Trzy razy korzystałam z usługi pedicure hybrydowego i byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim podoba mi się sposób obsługi klienta, kontakt w razie problemów z realizacją wizyty i proponowanie rozwiązań tak, aby obie strony były zadowolone. Panie są komunikatywne, dokładne w swojej pracy, dbają o czystość na stanowiskach, a przy tym czas trwania wizyty nie jest wydłużany, co również mi się podoba. Nie zdarzyło mi się, żebym musiała czekać na rozpoczęcie wizyty. Na pewno chętnie będę tu wracać.”
“Byłam w tym miejscu po raz pierwszy. Bardzo przyjemny lokal, miła atmosfera. Paznokcie żelowe, z których jestem bardzo zadowolona robiła mi Diana. Polecam”
“Moja opinia dotyczy usług fryzjerskich Pani Małgosi, gdyż z pozostałych usług salonu jeszcze nie miałam szansy skorzystać. Byłam na strzyżeniu i balejażu ok. tydzień temu po raz pierwszy w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgosia znakomicie doradza, biorąc pod uwagę kształt głowy, rysy, oprawę oczu, okulary itp ale również aktywnie słucha i respektuje propozycje klientki. Strzyżenie świetne - po tygodniu i po własnym myciu mogę potwierdzić że fryzura układa się świetnie i nie wymaga wysiłku i czasu poświęconego na stylizację. Zwykłe wysuszenie "robi robotę" a moje cienkie włosy wyglądają na gęstsze dzięki odpowiwdniej fryzurze. W balejażu chodziło mi o bardzo naturalny efekt i wyszło dokładnie tak jak prosiłam! A w dodatku koloryzacja trwa krótko, dzięki użuciu odpowiednich produktów. Bardzo dobra - moim zdaniem - relacja jakości do ceny. Wcześniej całe życie chodziłam do innego (również b. dobrego) salonu, jednak ze względu na bliskość i moje zadowolenie z usługi, myślę że zostanę z Panią Małgosią na dłużej. Serdecznie polecam!”
“Bardzo polecam panią Natalię! Osoba ciepła i sympatyczna,chce się tam przychodzić. Odpowie na każde pytanie, ma ogromną wiedzę i cierpliwość! Polecam ❤️”
“Rewelacyjne miejsce! pani Justyna jest przesympatyczna , szybka , ale i bardzo dokładna! Paznokcie zostały wykonane z pełną precyzją. ❤️”
“Polecam Strefe Twojej Urody.Obie Panie reprezentują pełen profesjonalizm i fachowość tworzc ciepłą i przyjazną atmosferę.Polecam gorąco.”
“Bardzo miłe miejsce, w ktorym mozna nie tylko zadbac o urodę, ale naprawdę się zrelaksowac. Salon jest przestronny, każda klientka obsługiwana jest w odrębnym pomieszczeniu, bez typowego dla mniejszych miejsc rozgardiaszu i hałasu. Mani i pedi w wykonaniu Pań z salonu perfekcyjne, dokladne, z dbałością o stan paznokci. Serdecznie polecam!”
“Mila obsługa. Panie ratowaly mi wrastajaca rzese z dobrym skutkiem. Innym razem wykonywały manicure hybrydowy. Bardzo dokladne osoby. Polecam.”
“Moje ulubione miejsce relaksu, ogromny wybór masaży - fantastyczne Kobido, Tybetański, autorski Dotyk Anioła. Wszystkie wykonywane przez profesjonalną i przemiłą Panią Małgosię w pięknym gabinecie, do tego kojąca muzyka i zapachy. Polecam również sekcję fryzjerską z Panią Patrycją na czele.”
“Pani Madga jak zawsze spełniła moje oczekiwania. Na uwagę zasługuje fakt, iż Pani Magda cechuje się indywidualnym podejściem do każdej klientki, poświęca jej czas i stwarza przyjazną atmosferę podczas tworzenia na moich paznokciach arcydzieła. Zaczynając od powitania, profesjonalnej i bezbolesnej pracy, wsparcia przy wyborze koloru oraz cierpliwości i delikatności przy wycinaniu moich skórek. Pracownia Urody to miejsce do którego lubię wracać z uśmiechem na twarzy. Korzystam także z henny na brwi, dobór odcienia jest świetny i daje naturalny efekt. Serdecznie polecam nawet wymagającym klientkom :).”
“Serdecznie polecam Spa Bylinowa. Pełny profesjonalizm gwarantowany. Cudowne miejsce, z którego nie chciałam wychodzić ☺️”