Przegląd katalogu
- 1,104 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 1104 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,104 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 40,809 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera manicure z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki i innych.
“Salon na najwyższym poziomie. Pani Iwoną rzęsy wykonuje perfekcyjnie. Widać ogromne doświadczenie i dbałość o każdy detal. Rzęsy wyglądają naturalnie i dlugo się utrzymują a na mega wygodnych fotelach naprawdę można się całkowicie zrelaksować. Zdecydowanie polecam.”
“Serdecznie polecam! Usługi manicure i pedicure wykonane z najwyższą starannością i dbaniem o szczegóły, duży wybór kolorów zarówno lakierów klasycznych jak i hybrydowych a sama atmosfera sprawia, że można odpocząć i się zrelaksować :)”
“Wspaniała Pani Stomatolog. Przemiła i profesjonalna.”
“Najlepsze paznokcie jakie kiedykolwiek miałam, obsługa, atmosfera top! Polecam każdemu z całego serca☺️”
“Jedyny salon w Tomaszowie, któremu ufam w 100%! Dziewczyny (z szefową na czele) są prawdziwymi mistrzyniami w tym, co robią, są mega profesjonalne, a przy tym wyjątkowo sympatyczne. W Lejdis korzystałam z usług manicure i pedicure, strzyżenia włosów, a nawet makijażu i fryzury ślubnej. Za KAŻDYM RAZEM byłam zachwycona efektem i bez wahania ponownie oddałabym się w ręce dziewczyn. Polecam z czystym sercem każdemu, kto chce poczuć się pięknie :)”
“Masaż Kobido wykonany był bardzo starannie a do tego dopełniało uczucie relaksu i odprężenia . Skóra po masażu była napięta a kolor ujednolicony a na następny dzień po takim masażu mimo dużych temperatur makijaż trzymał się cały dzień bez konieczności poprawy Polecam serdecznie i ja już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty . Pozdrawiam serdecznie Dorota K;)”
“Przychodzę do Sylwii na paznokcie juz od pół roku i zawsze wychodzę bardzo zadowolona :) Sylwia jest bardzo dokładna i zdolna. Zawsze jest czysto co dla mnie jest bardzo ważne. Polecam serdecznie :)”
“Miła i fachowa obsługa,Pani Monika mistrzyni w swoim fachu.”
“Witam. Dzięki wspaniałym dziewczynom Aneta,Paulina,Wiktoria rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Motywacja z waszej strony jest na wagę złota . Atmosfera jest przesympatyczna. Polecam z całego serca ❤️. Joanna.A.”
“Jestem z Magdą już 9 lat. Śluby, wesela,komunie,urodziny zawsze idealna stylizacja. Profesjonalistka w każdym calu,a na dodatek cały czas się szkoli,szuka ,proponuje coś nowego. No po prostu ideał!!!! .”
“Dziewczyny to prawdziwie specjalistki! Polecam”
“Marlena to osoba z wielką pasją i olbrzymim pozytywnym nastawieniem do życia. Korzystałam z jej usług prywatnie i za każdym razem byłam zadowolona. Jestem również fotografem, więc mam okazje fotografować dziewczyny, które wyszły z salonu i to jest mistrzostwo, po takim makijażu, nie ma potrzeby retuszu twarzy w programie :) Polecam !”
“Salon „Eshetica_kosmetologia” to miejsce, do którego chce się wracać! Skorzystałam z zabiegu Red Touch Laser Wolumetryczny i jestem zachwycona efektami. Moja skóra stała się bardziej napięta, jędrna i wyraźnie odmłodzona. Efekty przerosły moje oczekiwania, a sam zabieg był przeprowadzony niezwykle profesjonalnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Warto również wspomnieć o samym salonie – nowoczesne wnętrza, perfekcyjna czystość i dbałość o każdy detal sprawiają, że od razu czuć się tam komfortowo. Pani Aleksandra to prawdziwa specjalistka, którzy dokładnie tłumaczą każdy etap zabiegu i dbają o potrzeby klienta. Z czystym sumieniem polecam „Eshetica_kosmetologia” każdemu, kto szuka najwyższej jakości usług i widocznych efektów. Na pewno wrócę na kolejne zabiegi! Dziękuję za wspaniałą opiekę i fantastyczne rezultaty Pani Olu!”
“POLECAM!!! Miałam okazję skorzystać z usługi w tym salonie, ponieważ wygrałam konkurs z okazji dnia kobiet.. Usługa wykonana profesjonalnie a sama henna prezentuje się pięknie. Napewno wrócę....”
“Serdecznie polecam szkolenia w Rzęsolandii! Karolina jest prawdziwą profesjonalistką, która potrafi przekazać wiedzę w przystępny sposób i zmotywować początkującą stylistkę do pracy oraz dalszego rozwoju. ☺️ Podczas szkolenia z liftingu rzęs cały proces zabiegu został omówiony bardzo szczegółowo, zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej, w której wykonałam aż dwie stylizacje na modelkach. Obie były zachwycone efektem końcowym, co tylko utwierdziło mnie, że szkolenie było świetnym wyborem. Kurs prowadzony przez Karolinę to nie tylko solidna dawka wiedzy i nowych umiejętności, ale również niezwykle przyjemna atmosfera, która sprawia, że nauka staje się czystą przyjemnością. Zdecydowanie warto!”
“Magiel to wspaniałe studio do metamorfozy swojego wyglądu dla Pań w każdym wieku, chcesz być piękna i szczęśliwa skorzystaj, polecam. Dziękuję Pani Sylwio”
“Najlepszy salon pod każdym względem Serdecznie Polecam”
“Przemiła atmosfera , świetne miejsce na relax . Ja jestem bardzo zadowolona z usług P Tanity , rzeski trzymają się 3 tyg i nawet dłużej , mało co wypada . Jeszcze nie raz skorzystam z usług P Tanity. Polecam ten salon”
“Gorąco polecam salon Malwa. Korzystałam i korzystam m.in po kolei partiami ciała z depilacji laserowej. Sprzęt najwyższej klasy, bezboleśnie. W salonie są zachowane najwyższe standardy higieny i cudowna obsługa, nawet dla takich introwertyczek jak ja. Depilacja naprawdę działa i odrasta coraz mniej włosków. W zależności od partii ciała, jedne idą szybciej drugie wolniej, niemniej jestem bardzo zadowolona tak z obsługi, ceny jak i efektów. ☺️”
“Pełen profesjonalizm pod każdym względem.Polecam z całego serca”
“Super Fryzjerki super salon pani od fryzur męskich naprawdę ma duże umiejętności i wiedzę na temat fryzur.”
“Od 6 lat jestem klientką tego salonu . Lokal czysty i schludny,narzędzia sterylne. Pani Dorotka jest przecudowną, uśmiechniętą, miłą i utalentowaną kosmetyczką. Zawsze potrafi zadbać o komfort swoich klientów. Panuje miła atmosfera, muzyczka gra w tle. Za każdym razem jak wychodzę z tego salonu jestem zadowolona i zachwycona swoimi nowymi paznokciami. Także robię henne brwi i rzęs. Serdeczne polecam!!!”
“Polecam serdecznie Panią Dorotę, idealne cięcie nożyczkami na gorąco. Pani Dorota zaproponowała jak to cięcie powinno wyglądać, doradziła jak układać włosy. Doceniam inicjatywę, sama nie miałam pomysłu na zmianę. Dziękuję ❤️”
“Jestem mega zadowolona, wszytsko zostało dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem jak i po. Mój odwieczny problem zapadniętej wargi został rozwiązany bardzo profesjonalnie. Przebieg zabiegu był mega, Pani bardzo sympatyczna, super podejście do klienta, wszytsko tłumaczone podczas zabiegu. Efekt końcowy powalający osobiście serdecznie polecam i napewno będę wracać ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam wykonać stylizację paznokci u Pani Liany. Od dłuższego czasu jestem klientką salonu , bardzo mi się podoba atmosfera, sterylność i dbałość o szczegóły w salonie. Systematycznie chodzę na paznokcie do tej stylistki i jestem bardzo zadowolona z efektu jej pracy, zawsze potrafi doradzić kolor czy kształt i dba o pielęgnację moich dłoni.”
“Personel był bardzo profesjonalny i kompetentny. Zadbali o moje stopy w sposób dokładny i staranny. Gabinet był czysty i estetyczny, a atmosfera bardzo przyjemna. Czułem się w dobrych rękach. Polecam ten gabinet podologii każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad swoimi stopami.”
“Korzystam regularnie z różnych zabiegów w Esencji Piękności i niezmiennie jestem w pełni ustatysfakcjonowana, zarówno wysoką jakością ich przeprowadzania oraz szeroką, cały czas rozbudowywaną ofertą, jak i podejściem do klienta, dbałością o jego komfort i samopoczucie, niezwykle ciepłą, przyjazną atmosferę. Polecam wszystko :)”
“Najlepsza stylistka paznokci Renata Włodarska jaką udało mi się znaleźć w mieście. Duże doświadczenie i przesympatyczna osoba. Polecam”
“Pani Ada jest profesjonalistka. Potrafi doradzić, zadbać o komfort klientki, a przede wszystkim o świetną atmosferę podczas wizyty :) Manicure (w moim przypadku hybryda) zawsze wykonany wzorowo i starannie - utrzymuje się 3tygodnie bez żadnych ubytków, odprysnięć itp. Każda wizyta to miło spędzony czas i oczywiście piękne paznokcie :)”
“Od lat korzystam z zabiegów z keratyny. Jestem bardzo zadowolona. Moje włosy są gładkie, lśniące, bezproblemowe. Miałam też robioną mezoterapię. Zauważyłam wyraźną poprawę skóry, przebarwienia są prawie niewidoczne.”