Zostałam klientką salonu VS Akademia Urody 2 i jestem usatysfakcjonowana podejściem. Korzystam z zabiegu endermologii LPG. W kilku salonach również już byłam na wizycie i dzięki temu mogę się odnieść do jakości wykonania usługi. Tutaj Pani kosmetolog P. Karolina wykonała endermologię z dużym wyczuciem oraz lekkością prowadzenia głowicy, a zarazem odpowiednią siłą nacisku do moich sensoryczno-proprioceptywnych potrzeb. Reasumując warto skorzystać, by móc się zrelaksować i zadbać o swoje ciało. Dobrze jest wybrać właśnie to miejsce!
Zdjęcia
Opinie
-
Ewelina Chorębała ★★★★★
-
Julia Kohutova ★★★★★
To był pierwszy raz, kiedy robiłam paznokcie w tym salonie, i jestem zachwycona! Nigdy wcześniej moje paznokcie nie wyglądały tak pięknie. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i perfekcyjne wykonanie. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu!
-
Ania Jagiela ★★★★★
Od niedawna w VS Akademia Urody 2 wprowadzono zabieg RF mikroiglowa (radiofrekwencja mikroiglowa). Rewelacyjny zabieg - efekty widoczne już po pierwszym razie. Zabieg wykonuje p. Karolina - niezwykle precyzyjna, delikatna utalentowana kosmetolog. Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ( mozna nałożyć krem znieczulajacy) - natomiast efekt - rekompensuje wszystko. Bardzo polecam.
-
patryk switalski ★★★★★
Bardzo polecam salon, korzystałem już z wielu usług i każda została wykonana z pełnym profesjonalizmem. Dłonie, stopy czy włosy zawsze dobrze wykonane. Super atmosfera. Życzę dalszego rozwoju.
-
Malina Michalska ★☆☆☆☆
Pani stylistka paznokci nie potrafi wykonywac swojej pracy. Po jednym dniu jeden z paznokci odpadl od zapowietrzenia. Wszystkie paznokcie sa roznych dlugosci i ksztaltow oraz sa skierowane w rozne strony. Na dodatek sa bardzo grube i szerokie. Pozalewane skorki. Pani zrobila prace na tipsach argumentujac ze praca na samym zelu zajelaby jej 5h. Oprocz tego w trakcie wizyty pani niemilo parskala, wzdychala i zachowywala sie niekulturalnie. Czulam sie zle. Zachwowywala sie roszczeniowo, wykonywala prace „po lebkach”, niedokladnie, tak jakby robila to za kare. Zdecycydowanie nie warte swojej ceny. Bardzo nie polecam.
-
Ingusjonka ★☆☆☆☆
Paznokcie mam całe zniszczone płytkę paznokciową ciężko nazwać płytką,ceny przyzwoite ale wykonanie tragiczne
-
Nina Kacprzak ★★★★★
Polecam manicure i pedicure u Ani - perfekcyjne wykonanie oraz dbanie o kondycję paznokci.
-
Marta Kasińska ★★★★★
Bardzo polecam podolożkę Panią Magdę! Korzystam z jej usług już od paru miesięcy, wyprowadziła moje stopy do super stanu. Zdiagnozowała problem, poradziła co mogę dodatkowo robić w domu, żeby było lepiej - do tej pory dermatolodzy i poprzednie podolożki nie były w stanie mi pomóc. Zawsze kompleksowo sprawdza każdy paznokieć i każdy odcisk. Po wiele latach chorobliwie zrogowaciałego naskórka wreszcie się cieszę gładkimi i zdrowymi stopami! Dodatkowo narzeczony korzystał z usług Pani Magdy, w kilka spotkań wyleczyła całkiem jego problem, również był zachwycony. Szczerze polecam.
-
Marta B ★☆☆☆☆
W salonie zachwyciła mnie jedynie kanapa. Za strzyżenie dziecka ( chłopca) zapłaciłam 60zł- myślałam że się przewrócę. To było zwykłe strzyżenie, bez żadnych wzorków, przedziałków itp. Ale mój błąd nie zapytałam o cenę przed wizytą w salonie. Ku mojemu zdziwieniu po powrocie do domu sprawdziłam cennik na stronie internetowej: strzyżenie męskie 45 zł. Zadzwoniłam pod numer gdzie umawiałam wizytę, okazało się że dodzwoniłam się na "centralę" i nie potrafią mi powiedzieć czemu zapłaciłam więcej niż w cenniku, prosili zebym dzwoniła bezpośrednio do filii Zlotno 56. Dzwoniłam kilka razy przez 2 dni, nie dodzwoniłam się. Darowałam sobie. Poprostu więcej tam z dzieckiem nie pójdę i nie polecę tego salonu. Nie wiem skąd tyle dobrych opinii.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VS Akademia Urody?
VS Akademia Urody znajduje się przy Złotno 56, Polesie, 94-315 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VS Akademia Urody?
Można skontaktować się z VS Akademia Urody pod numerem +48 509 209 909
Jak można dotrzeć do VS Akademia Urody?
Do VS Akademia Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku