Przegląd katalogu
- 174 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 174 wyników
Przeglądaj kwiaciarz w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 174 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 7,282 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kwiaciarz z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Radomsko i innych.
“Bardzo pomocna, miła i zaangażowana obsługa. Kwiaciarnia godna polecenia.”
“Kupowałam i zamawiałam wiele razy kwiaty cięte oraz bukiety w Queensland. Zawsze są świeżutkie i przepięknie zrobione. Każdy jest bardzo zachwycony gdy je widzi lub otrzymuje ode mnie. Bardzo polecam i zawsze będę tutaj kupować. Na żywo wyglądają znacznie piękniej niż na załączonych zdjęciach ❤️”
“Bardzo polecam! Monika to najzdolniejsza florystka jaką znam! ❤️ Współpracowałyśmy z okazji mojego wesela i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dobrała tak jak chciałam i kolorystycznie, i w ilościach kwiatów na stołach. Każdy nasz gość zachwalał bukiety. Na zdjęciu mój bukiet ślubny ❤️”
“Bukiety tutaj kupuję od lat i zawsze wychodzą piękne. W różne święta zawsze jest dużo kwiatów do wyboru. Osoby które obdarowuję tymi bukietami zawsze są zadowolone :). Obsługa również bardzo miła!”
“Przepiękne kwiaty i zawsze świetnie dobrane bukiety. Panie mają bardzo dobre wyczucie i umiejętność łączenia kolorów. Świetny stosunek ceny do jakości!”
“Świetna obsługa i piękny bukiet który został dostarczony na czas. Polecam”
“Bezkonkurencyjni w swojej branży, obsługa profesjonalna i szybka, ceny przystępne, a jakość na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!”
“Bardzo miła obsługa, przystępne ceny, duży wybór.”
“Dałbym 10 jak by była możliwość. Bukiet zrobiony na czas,przepiekny. Żona zadowolona co dla mnie najważniejsze . Obsługa bardzo miła, rzetelna.Szefowa stanęła na wysokości zadania ponieważ nie było łatwo stworzyć ten bukiet co sobie zarzyczylem również ciężko było zorganizować kwiaty w tych kolorach co potrzebowałem w tak krótkim czasie . Bardzo goroco polecam tą kwiaciarnie z całego serca.”
“Syper kwiaciarnia. Na czas na miejsce i z usmiechem. Mama byla zadowolona , kazala podziekowac przemilej pani kurier.”
“Bylem w wielu kwiaciarniach ale ta zapadnie mi w pamięć. Bardzo mila i profesjonalna obsługa pani widziała ze się spieszę i tylko w tym całym dzisiejszym moim zamieszaniu pomogła ogólnie klasa sama w sobie polecam ❤️”
“Piękne wiązanki na każdą okazję! świetny dobór kwiatów do ślubu ! :) A i polecam ręcznie robione wyroby ! :) Bardzo polecam i nie drogo, przekonajcie się! :)”
“Bardzo miła obsługa i fachowa obsługa. Kwiaty piekne, świeże i pachnace. Polecam:)”
“Super obsługa, bardzo dobrze dobrane kompozycje, panie doradzą dokładnie tak, jak potrzeba.”
“Polecam z czystym sumieniem!!!! Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną florystyką. Pani robiła więce pogrzebowe, które były zrobione staranie i efektownie a przede wszystkim z świeżych kwiatów. Sama pojechałam z Polecenia i nie żałuję. Transport do Łodzi więców również był możliwy ♥️ Dziękujemy ♥️”
“Kwiaciarnia Cuda Wianki przygotowała piękne dekoracje na nasz ślub i wesele, które bardzo wpasowały się w klimat sali i uroczystości. Pani Magda służyła radą i współpraca z nią była czystą przyjemnością, szczerze polecam!”
“"Konkretna obsługa" ;) zawsze świeże kwiaty.”
“Dzień dobry,jestem z Częstochowy,zadzwoniłam z zamówieniem bukietu na 30 urodziny córki 30 długich czerwonych róż Kwiaty były piękne swiezutkie długie piękne czerwone róże Wszyscy goście byli zachwyceni cudnym bukietem ,w szczególności córka ,dla której był to prezent Bardzo dziękuję Pani która zrobiła najpiękniejszy bukiet Pozdrawiam z Częstochowy”
“Panie w kwiaciarnia na Hubala przemiłe wiązanka na pogrzeb choć to smutna chwila była artystycznie zrobiona piękna dziękuję K.K.”
“Mój bukiet ślubny i róża do butonierki męża były przepiękne! Nie spodziewałam się, że będzie aż tak idealnie. Z całego serca dziękuję za zadbanie o najmniejszy szczegół, który spowodował, że efekt był niesamowity. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam! Paulina i Dawid”
“Kilkukrotnie korzystałem z tej kwiaciarni. Zawsze byłem zadowolony z bukietów tam kupionych. Kwiaty świeże, długo pięknie wyglądały w wazonie. Napewno wrócę kolejny raz. Polecam wszystkim w okolicy!”
“Świetna obsługa, kwiaty zawsze w stanie idealnym, pięknie wykonane zamówienie, jak widać na załączonym obrazku :) serdecznie polecam”
“Miła obsługa. Piękny bukiet zrobiony na prawdę szybko. Jestem bardzo zadowolony i polecam.”
“Hubert Bania gamoniu. Kwiaciarnia otwarta do 18 więc nie dziw się że "chwilę po 18" nie zostałeś obsłużony. Naucz się czytać godziny otwarcia i korzystać z zegarka i Twoje problemy znikną jak ręką odjął.”
“Bardzo ładne, oryginalne kompozycje kwiatowe. Zamawiałem już kilkukrotnie i zawsze byłem zadowolony. Tym razem zamówienie dotyczyło wiązanki na pogrzeb. Pani Milena bardzo miła i życzliwa dla klientów. Polecam”
“Super. Świeże kwiaty, miła obsługa.”
“Duży asortyment. Bardzo miła obsługa . Panie zawsze gotowe do pomocy”
“Najpiękniejsze bukiety świata :) Dodając do tego tak miłą i fantastyczną Panią Kwiaciarkę, zadowolenie z bukietów zagwarantowane :)”