Opinie

  1. Edek Dolata ★★★★★

    Dobre ceny, ładne kwiaty.

  2. Zakupomaniaczka ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem!!!! Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną florystyką. Pani robiła więce pogrzebowe, które były zrobione staranie i efektownie a przede wszystkim z świeżych kwiatów. Sama pojechałam z Polecenia i nie żałuję. Transport do Łodzi więców również był możliwy ♥️ Dziękujemy ♥️

  3. Julia Wodzinska ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować Panią za wykonanie przepięknych wieńców pożegnalnych na pogrzeb mojej mamy. Każdy detal był dopracowany z ogromnym staraniem, wieńce zostały idealnie odwzorowane na podstawie inspiracji, którą przekazałam – efekt przeszedł moje oczekiwania ❤️ Widać, że Panie wkładają w swoją pracę całe serce . Pani Mirosława właścicielka cudowna , ciepła kobieta . Z całego serca polecam tę kwiaciarnię każdemu, kto szuka profesjonalizmu oraz dopracowanych kompozycji kwiatowych na każdą okazję - od radosnych uroczystości po dni pełne zadumy .

  1. Piotr Woszczyk ★★★★★

    Bardzo lubię tę kwaciarnie. Mają duży wybór gotowych bukietów, na których najbardziej mi zależy. Co ważne są dostępne każdego dnia, a nie wyłącznie w okolicach wiekszych świąt. Ceny bez porówanania lepsze niż w jakiejkolwiek galerii handlowej czy sieciówce. Żona jest zawsze szczęśliwa z bukietów. :-)

  2. Patrycja Maląg ★☆☆☆☆

    Dostałam wczoraj kwiaty z tej kwiaciarni. Pani zapewniała, że świeże tym czasem kwiaty dziś wyglądają tak. Żenujące zachowanie, jak można sprzedać taki produkt i rządać tyle pieniędzy.

  3. Emilia Kreczmer ★☆☆☆☆

    Ja rozumiem, że nie każdy kupujący musi się znać na kwiatach, ale żeby sprzedawać róże, które więdną po kilku godzinach jest bardzo nieprofesjonalne. Nie polecam!

  1. Damian Łyko ★★★★★

    Polecam tą kwiaciarnie. W dniu kobiet był duży wybór kwiatów. Na duży plus zasługuje poczta kwiatowa

  2. Kamil Woy ★☆☆☆☆

    Ceny kosmos. Zamowilismy wiązankę poraz kolejny, niestety tym razem dostaliśmy wiązankę pomyłkę ~ bukiecik mały za 100zl

  3. Karolina Biesaga ★★★★★

    Miejsce z duszą artystyczną, miła i bardzo pomocna obsługa. Bukiety na każdą okazję z pięknie dobranymi dodatkami zapraszają do zakupu. Warto i polecam wszystkim. Karolina

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia?

Kwiaciarnia znajduje się przy Wschodnia 83, 95-054 Ksawerów, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia pod numerem +48 513 131 155

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia?

Do Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements