Dobre ceny, ładne kwiaty.
Zdjęcia
Opinie
-
Edek Dolata ★★★★★
-
Zakupomaniaczka ★★★★★
Polecam z czystym sumieniem!!!! Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną florystyką. Pani robiła więce pogrzebowe, które były zrobione staranie i efektownie a przede wszystkim z świeżych kwiatów. Sama pojechałam z Polecenia i nie żałuję. Transport do Łodzi więców również był możliwy ♥️ Dziękujemy ♥️
-
Julia Wodzinska ★★★★★
Chciałbym serdecznie podziękować Panią za wykonanie przepięknych wieńców pożegnalnych na pogrzeb mojej mamy. Każdy detal był dopracowany z ogromnym staraniem, wieńce zostały idealnie odwzorowane na podstawie inspiracji, którą przekazałam – efekt przeszedł moje oczekiwania ❤️ Widać, że Panie wkładają w swoją pracę całe serce . Pani Mirosława właścicielka cudowna , ciepła kobieta . Z całego serca polecam tę kwiaciarnię każdemu, kto szuka profesjonalizmu oraz dopracowanych kompozycji kwiatowych na każdą okazję - od radosnych uroczystości po dni pełne zadumy .
-
Piotr Woszczyk ★★★★★
Bardzo lubię tę kwaciarnie. Mają duży wybór gotowych bukietów, na których najbardziej mi zależy. Co ważne są dostępne każdego dnia, a nie wyłącznie w okolicach wiekszych świąt. Ceny bez porówanania lepsze niż w jakiejkolwiek galerii handlowej czy sieciówce. Żona jest zawsze szczęśliwa z bukietów. :-)
-
Patrycja Maląg ★☆☆☆☆
Dostałam wczoraj kwiaty z tej kwiaciarni. Pani zapewniała, że świeże tym czasem kwiaty dziś wyglądają tak. Żenujące zachowanie, jak można sprzedać taki produkt i rządać tyle pieniędzy.
-
Emilia Kreczmer ★☆☆☆☆
Ja rozumiem, że nie każdy kupujący musi się znać na kwiatach, ale żeby sprzedawać róże, które więdną po kilku godzinach jest bardzo nieprofesjonalne. Nie polecam!
-
Damian Łyko ★★★★★
Polecam tą kwiaciarnie. W dniu kobiet był duży wybór kwiatów. Na duży plus zasługuje poczta kwiatowa
-
Kamil Woy ★☆☆☆☆
Ceny kosmos. Zamowilismy wiązankę poraz kolejny, niestety tym razem dostaliśmy wiązankę pomyłkę ~ bukiecik mały za 100zl
-
Karolina Biesaga ★★★★★
Miejsce z duszą artystyczną, miła i bardzo pomocna obsługa. Bukiety na każdą okazję z pięknie dobranymi dodatkami zapraszają do zakupu. Warto i polecam wszystkim. Karolina
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia?
Kwiaciarnia znajduje się przy Wschodnia 83, 95-054 Ksawerów, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia pod numerem +48 513 131 155
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia?
Do Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku