Kwiaciarnia która zdobyła moje serce i uznanie. Ceny przystępne, cudowna obsługa, miejsce pełne magii i profesjonalizmu. Dziękuję za piękny wieniec
Zdjęcia
Opinie
-
Edyta Sląska ★★★★★
-
Anna Rz ★★★★★
Dziś byłam tam pierwszy raz.Przemiła Pani szybciutko przygotowała piękny bukiet kwiatów w super cenie.gorąco polecam
-
Paulina Derach ★★★★★
Mój bukiet ślubny i róża do butonierki męża były przepiękne! Nie spodziewałam się, że będzie aż tak idealnie. Z całego serca dziękuję za zadbanie o najmniejszy szczegół, który spowodował, że efekt był niesamowity. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam! Paulina i Dawid
-
Yyy Xxx ★☆☆☆☆
Jedna z gorszych kwiaciarni jakie miałem okazję odwiedzić. Kwiaty nie wytrzymały nawet doby w normalnych warunkach do tego drogo a obsługa skandaliczna. Nie polecam
-
Kiki Kiki ★☆☆☆☆
Niestety nie da się dać 0 gwiazdek. Radzę unikać tego miejsca! Wczoraj zatrzymaliśmy się po kwiaty, udało się jakieś wybrać, Pani przygotowała bukiet. Kwiaty droższe niż w Warszawskiej kwiaciarni w Dzień Kobiet! Zapłaciłam za bukiet róż z przybraniem 85 zl. Pani zapewniała mnie ze kwiaty sa świeże, uparłam się żeby bukiet wykonała z kwiatów z chłodni a nie te wystawione na sklepie. Dosłownie za kilkanaście godzin bukiet wyglądał jak na zdjęciach, kwiaty zwiędły. Dodam ze w mieszkaniu mam 20 stopni, wiec to nie wina temperatury. Bardzo nie polecam, ja już nigdy nie skorzystam z usług tego miejsca.
-
Aleksander Kashkash ★★★★★
Piękny bukiet wykonany bardzo szybko i w dobrej cenie. Babcia zadowolona! Szczerze polecam ta kwiaciarnie!
-
Marcin Ozimek ★☆☆☆☆
Obsługa dno. Kiedyś podjechaliśmy z żoną po kwiaty. Kiedy zapytaliśmy o cenę, pani perfidnie wyjrzała najpierw przez okno sprawdzić jakim autem przyjechaliśmy i wtedy dała cenę która zwalała z nóg (auto było dość luksusowe). Dzisiaj podjechała żona małym niepozornym autem więc pani skwitowała że "mamy tylko sztuczne kwiaty z Eurofiran i one są drogie" co dało się odczuć jako - goń się biedoto, nie stać cię. Żenada. Ktoś tam chyba pomylił powołanie
-
Kubero ★★★★★
Zamówiłem bukiet na 18 urodziny ukochanej, bukiet był naprawdę piękny, ukochana zadowolona. Pani w kwiaciarni bardzo miła, potrafi doradzić i zrobić to czego oczekuje klient. Cena jak za taki bukiet nie była wysoka, aż byłem w szoku, że udało się to zrobić tak tanio, a czas realizacji był bardzo szybki. Serdecznie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MARGOT?
MARGOT znajduje się przy Warszawska 117, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MARGOT?
Można skontaktować się z MARGOT pod numerem +48 500 414 522
Jak można dotrzeć do MARGOT?
Do MARGOT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku