Przegląd katalogu
- 276 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 276 wyników
Przeglądaj flower store w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 276 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 27,142 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera flower store z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Rzgów i innych.
“Przepiękne, cudnie zapakowane kwiaty! Podobno (opinia klienta) bardzo sympatyczna obsługa! Wciąż mam ostatni bukiet (zielony ze słonecznikami), ale już nie mogę się doczekać następnych, bo z takimi cudeńkami w pokoju każdy dzień jest jakiś piękniejszy ♥️”
“Wiązanki i bukiety na każdą okazję, przystępne ceny, dobór kwiatów i wyglądu odpowiedni do okazji, na którą bukiet jest przeznaczony, za te same pieniądze inaczej będzie wyglądał bukiet dla teściowej, inaczej dla żony, inaczej dla babci. Co ułatwia mnie, jako facetowi zakup. Bo nie muszę wybierać i decydować o rzeczach, na których się nie znam, tylko mówię dla kogo to będzie, czy na urodziny, czy na inną okazję i pani florystka szykuje wtedy bukiecik odpowiedni do okazji. Także w 100% polecam!!!”
“Profesjonalna i przemiła obsługa! Spokojnie można zaufać pomysłom Martyny, która dla każdego stworzy coś pięknego. Serdecznie polecam i skorzystam jeszcze nie raz :-) 5/5”
“Polecam z całego serca. Cudowna Osoba,piękne kwiaty,super obsługa. Super!!!”
“Z całego serca polecam!!!. Bukiecik piękny,świeże kwiatki, dostarczony na czas z balonikami na Hel :) super,super,super”
“Niesamowita kwiaciarnia! Miejsce tworzone z pasją. Zawsze świetna obsługa na miejscu - genialny wybór i ceny. Nawet jak na cito był potrzebny NIEBIESKI bukiet to taki otrzymałam. Zdecydowanie moje ulubione miejsce na mapie Łodzi. Staranność, uprzejmość i profesjonalizm! Wracam i zawsze będę tu wracać! :)”
“Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!!! Sprawa załatwiona szybko przez messengera i na umówiona godzinę. Przepieknie wszystkie kwiaty ze sobą wyglądały. Szkoda ze tak późno odkryłam to miejsce. Polecam z całego serca, jak kupować to tylko tutaj. Mistrzostwo❤️”
“Bardzo polecam! Monika to najzdolniejsza florystka jaką znam! ❤️ Współpracowałyśmy z okazji mojego wesela i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dobrała tak jak chciałam i kolorystycznie, i w ilościach kwiatów na stołach. Każdy nasz gość zachwalał bukiety. Na zdjęciu mój bukiet ślubny ❤️”
“Najlepszy wybór kwiaciarni w Łodzi. Super obsługa, szyba realizacja, bardzo dobre ceny! Polecam!”
“Profesjonalna obsługa i zawsze świeże kwiaty. Co do tego żoną zadowolona A to najważniejsze”
“Dziękuję za piękne kwiaty na moją uroczystość”
“Super sprawa, dziękuję bardzo za pomoc :)”
“Obsługa jest niezwykle miła i pomocna, zawsze gotowa doradzić i zaproponować najpiękniejsze aranżacje kwiatowe.”
“Bardzo fajna sala restauracyjna z dobrymi ofertami. Smaczne i ciepłe jedzonko mimo że czasami może chwilę na nas czekać w bemarze. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa co zasługuje na docenienie. W środku czysto, oprócz tego sam sklep świetnie zaopatrzony. Znajdziemy tu rzeczy z ogromnej ilości branży i nie wyjdziemy zawiedzeni ;)”
“Z Asią współpracuje się świetnie. Asia słucha, nie tłamsi, potrafi doradzić, ale też nie narzuca za wszelką cenę swojej wizji uroczystości. Przy tym jest bardzo pozytywną osobą, która zaraża swoją energią. Nas utwierdziła w przekonaniu, że fuksja i wesele nie muszą się wykluczać, a nawet więcej! Są świetnym połączeniem :) Jeśli chodzi o rozliczenie naszego ślubu wszystko było dla nas jasne od samego początku współpracy i nie zmieniło się to do samego końca, nawet, gdy na kilka dni przed uroczystością dodawaliśmy dodatkowe, nieprzewidziane, wcześniej elementy. Serdecznie polecam :)”
“Nowe miejsce na mapie Łodzi, do którego zagląda się z przyjemnością i wychodzi z piekną rośliną i dobrymi radami właścicielki. Będę na pewno często wracać!”
“Polecam te kwiaciarnie. Bukiety sa przepiekne, kwiaty swieze a obsluga przemila.”
“Przepiękny bukiecik dla mojej dziewczyny, zrobiony od serca. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam - pierwszy klient po otwarciu, z Krakowa! :)”
“Bardzo polecam! Pani Edyta pięknie udekorowała nasz ślub plenerowy oraz salę weselną, ogromny plus za bardzo dobry kontakt oraz spokój, który Pani Edyta zachowywała nawet, kiedy sala sprawiała problemy.”
“Bukiet zamówiłam telefonicznie i nie zawiodłam się. Jest okazały, kwiaty są świeże, cena też przystępna, 70zł. Polecam wszystkim!”
“Piękny bukiet z świeżych i pachnących kwiatów. Super obsługa;) Polecam z całego serca;-)”
“Jestem zachwycona pracownią Kassi Dekor ✨ Każda realizacja jest piękna, dopracowana i wykonana z ogromnym smakiem. Widać doświadczenie i pasję do florystyki. Atmosfera w pracowni bardzo przyjemna, a kontakt z obsługą bezproblemowy. Efekt końcowy zawsze spełnia, a nawet przewyższa oczekiwania. Zdecydowanie 5 gwiazdek! ❤️”
“Potrzebowałam zamówić róże. Zostałam pozytywnie zaskoczona tym że Pani falami możliwość wyboru koloru kwiatów. Odebrałam pięknie przygotowane bukiety. Kwiaty świeże, bardzo dobrej jakości i do tego pachniały tak jak te z ogrodu. Gorąco polecam!!!”
“Wspaniała obsługa, piękne świeże kwiaty na każdą okazję Polecam serdecznie”
“Jestem zadowolona z usług tej kwiaciarni. Udało się wszystko ustalić telefonicznie, sprawnie zorganizować i dostarczyć na miejsce. Bardzo dobry kontakt poprzez SMS i MMS. Polecam z całego serca!”