Przegląd katalogu
- 166 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 57% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 166 wyników
Przeglądaj psycholog rodzinny w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 166 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 2,016 opinii i ocen.
“Uznaliśmy, że bez pomocy nie rozwiążemy naszych problemów i zdecydowaliśmy się na terapię małżeńską prowadzona przez panią Agnieszkę. Jedno z nas nie było w pełni przekonane. Ale po pierwszej wizycie nasze problemy małżeńskie nabrały jednak zdecydowanie pozytywnego obrazu. Kolejne spotkania przynosiły nowe przemyślenia i rozwiązania. Polecona książka, którą czytaliśmy razem okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie spodziewałam się, że nasz związek tak szybko może nabrać dobrego charakteru. Że odnowimy dawne uczucia. Nauczyliśmy się jak ze soba rozmawiać, zauważać nasze emocje i obecne małe sprzeczki nie stanowią problemu, nie zamykają nas na siebie. Serdecznie dziękuję za terapię i szczerze polecam spotkania u pani Agnieszki, życzę każdemu pozytywnych rozwiązań.”
“W skrócie: Świetna Pani Psycholog/Terapeutka Trochę dokładniej: Na samym początku skorzystałem bardziej z ciekawości ale bez przekonania, bo uważałem, że dobrze znam siebie i co może dać taka zwykła rozmowa. Tutaj Pani Grażyna mnie Zaskoczyła bo po pierwszej sesji już wyszedłem MEGA POZYTYWNIE zaskoczony czego nie wiem na temat samego siebie. Co ważne już po pierwszej sesji poczułem, że idziemy w dobrym kierunku stąd wynikło jeszcze parę spotkań w celu poukładania wszystkiego jak należy i jeżeli kiedyś pojawią się jakieś problemy z którymi będę potrzebował pomocy to na pewno zgłoszę się do Pani Grażyny ;) Pozdrawiam.”
“Bardzo serdecznie polecam, zgarny zespół, świetną pomoc a także piękne lokale”
“Psychomedic to bardzo przyjazne miejsce – od progu czuć ciepłą atmosferę. Sama wizyta przebiegła wzorowo, bez pośpiechu i z pełnym profesjonalizmem. Obsługa na recepcji? Najlepsza na świecie – uprzejma, pomocna i z uśmiechem, który rozbraja stres. Polecam z całego serca!”
“Polecam dr Szmajdę. Lekarz ma bardzo dobry kontakt z młodym pacjentem i rodzicem. Uważnie słucha. Pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów oraz dostosowuje leczenie. Jest lekarzem godnym zaufania.”
“Profesjonalizm. Empatia. Zrozumienie. Ciepło. Zdecydowanie polecam.”
“Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie.”
“Fantastyczny fachowiec, polecam”
“Chodzimy tutaj do psychologa z synem do pani Ani . Uważam że jest to osoba z powołania. Słucha i po takiej wizycie człowiek czuje się lepiej. Chyba tego mi też potrzeba było żeby ktoś mnie wysłuchał i powiedział w którą stronę mam iść . Chociaż na spotkania jest zapisany syn , ja też mam możliwośc rozmowy co bardzo mnie cieszy. Jeśli szukacie dobrego psychologa z powołania to tylko tutaj pani Ania. Miejsce jest trochę jakby schowane . Może z zewnątrz nie wygląda ładnie to w środku jest ślicznie . Miła atmosfera i przyjemnie się tutaj przebywa.”
“Bardzo się cieszę, że trafiłam na Ole - zmienila mije życie ♡”
“Terapia dostosowana do potrzeb pacjenta profesjonalne podejście i komfortowa atmosfera”
“Wyrusz w podróż wgłąb siebie z Agnieszką”
“Profesjonalne wsparcie w kryzysie. Polecam!”
“Chodzę na terapie od ponad roku. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewę. Bardzo ciepła i otwarta osoba. Zaangażowana w rozmowę. W trakcie terapii nigdy nie czułam się skrępowana. Pani Ewa otworzyła mi oczy na wiele problemów o których nie miałam pojęcia i dopiero przy niej uświadomiłam sobie gdzie może leżeć problem. Pomogła mi bardzo! Dziękuję”
“Wraz z mężem chcieliśmy zaczerpnąć pomocy specjalisty, aby zawalczyć o naszą relację partnerską. Pani Wioletta Kucharek to osoba, która pomogła nam dotrzeć do siebie w pełni. Dzięki terapii dla par moje małżeństwo odżyło na nowo. Serdecznie dziękuję i polecam terapię małżeńską wszystkim zakochanym z Łodzi, które zatraciły się w wirze ciągłych obowiązków i stresów, występujących w życiu codziennym.”
“Pani psycholog bardzo profesjonalna i empatyczna. Potrzebowaliśmy pomocy dla naszego 8 letniego syna. Mieliśmy duże kłopoty w domu i szkole. Pani Joanna dała radę! Cały czas jesteśmy w terapii bo to ciągły proces ale najważniejsze, że przynosi efekty. Teraz łatwiej się Kacperkowi żyje :) Polecamy z całego serca.”
“Byłam u kilku psychologów bez większego efektu. U Pani Magdy była póki co zaledwie dwa razy i jestem zachwycona, czuję się wspaniale. Szczerze polecam :)”
“Czasem trzeba i tam załatwić sprawę”
“Fachowość, zaangażowanie, duża wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a do tego wielka dawka ciepła, zrozumienia, delikatności.”
“Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie o tej Pani w dodatku bez uzasadnienia? Wyjątkowo miła i empatyczna osoba - zdecydowanie kompetentna i pomocna.”
“Najlepsza szkoła i centrum pomocy, o ile faktycznie CHCE się pomocy. Jestem bardzo wdzięczna za to, ile pomocy tam otrzymałam i ze tam trafiłam. Miejsce i atmosfera dają dużo spokoju i komfortu. Pielęgniarki to złote kobiety, ba! Nawet Panie sprzątające i Stróż są super mili, można z nimi o wszystkim pogadać! Pani Ania psychoterapeutka bardzo spokojna choć dociekliwa i delikatna. Po latach wciąż wspominam jedną z jej opowiastek (o krzewie) o przetrwaniu pomimo przeciwieństw losu. Jeśli chce się otrzymać pomoc, to tam się ją dostanie. Po latach bardzo miło wspominam wraz ze znajomymi z klasy. Nauczyciele z sercem na dłoni. Praktycznie każdy wykazuje wielkie zrozumienie, indywidualne podejście nauczania. Dzięki nim zdobyłam wiedzę z każdego przedmiotu, choć w innych szkołach nie szło mi z fizyką, matematyką czy chemią, to tutaj zdobyłam wiedzę, gdzie sama uczciwie wiedziałam, iż ta 3 czy 4 rzeczywiście mi się należy. Jeżeli w trakcie lekcji dadzą nam się we znaki choroby lub efekty uboczne leków, to możemy przejść na stronę ośrodka i skonsultować się z lekarzem lub pielęgniarkami i nikt nie robi nam wyrzutów. Czułam się tam bezpiecznie i szłam na lekcje i terapię chętnie. Żałuję tylko, że wtedy przez dłuższy czas niechętnie chodziłam do Pani Psycholog Ani, bo okazała się świetna. Jeżeli to czyta, pozdrawiam serdecznie i dziękuję! Miałam świetną ekipę! Ludzie we wszystkich trzech klasach potrafili się dogadać. Nawet jeżeli ktoś zaczynał być nieżyczliwy, to od razu delikatnie zwracaliśmy uwagę na to, że każdy z nas jest tutaj z jakiegoś powodu. Nie było kłótni, niesnasek. Nie każdy umiał docenić lekarzy, psychologów, ale wiem, że ci ludzie po latach dopiero docenili możliwości, które dawała szkoła. Dlatego: jeżeli CHCESZ pomocy, jesteś gotów na ZMIANY, w typowej szkole cię prześladują, gubisz się, to miejsce jest dla ciebie.”
“Na pierwszy rzut oka "Kołcz Tom" to nieco ekscentryczny flegmatyk, ale wystarczy zamienić z nim kilka zdań by mieć jasność - jego umysł jest ostry jak maczeta. Rozgryzł mnie w pół godziny a potem dał sporo cennych wskazówek, bez ściemy i z dużą dozą pozytywnej energii. Polecam!!!”