Zamówiłem zestaw kebab z colą i wyraźnie powiedziałem pani obsługującej, że chcę zestaw z napojem. Niestety nie dostałem coli. Dodatkowo poprosiłem o dodatkową porcję frytek, której również nie dostałem. Obsługa powinna bardziej zwracać uwagę na zamówienia, bo płacę za coś, czego ostatecznie nie otrzymuję. Szkoda, bo jedzenie mogłoby zostać odebrane znacznie lepiej, gdyby zamówienie było zrealizowane zgodnie z tym, co zamawiałem.
Zdjęcia
Opinie
-
Kacper Raczyński ★☆☆☆☆
-
badholyable ★★★★★
Spokojne schludne miejsce. Kebab jak to kebab. Jak na swoją kategorię kebab bardzo dobry, mięso smaczne, frytki chrupiące, warzywa świeże. Szkoda, że Pani na kasie nie powiedziała, żeby częstować się darmową herbatą zamiast sprzedawać nam napój butelkowy. Mój błąd, nie rozejrzałem się dobrze przed złożeniem zamówienia ale za obsługę musi polecieć gwiazdka mniej. Ogólnie polecam.
-
Michu DZIK ★★★★★
Wpadliśmy na szybki obiad gdyż padało i chcieliśmy się schować. Obsługa przemiła. Darmowa turecka herbata przepyszna polecam jak najbardziej!
-
Radosław Kowalski ★★★☆☆
Zamówiony mega rollo, tortilla, kurczak , sosy mieszane . Smak sam w sobie ok , lecz słabo przypieczony . W dużej mierze chodzi o rozmiar, 50 cm może i jest , lecz jest bardzo cienki . Kompozycja sosów również słaba , cały ostry był na samym dole
-
Szymon Mendzelewski ★☆☆☆☆
Ten kebab to nieśmieszny żart. Mega talerz za 38 złotych, a człowiek zjadł i nawet nie poczuł. Ilość frytek chyba nawet mniejsza niż w zwykłym talerzu kebab. Zamówiłem baraninę, a dostałem wołowinę. Nie polecam tego miejsca
-
Patryk Be ★☆☆☆☆
Tragiczny kebab w bułce, jeden z gorszych jakie jadłem. Bułka miękka, nie widziała chyba nawet opiekacza. Zrobienie kebaba polegało na wrzuceniu warzyw na dół i mięsa na górę. Raczej chyba powinno to być troche bardziej wymieszane. W warzywach znalazły się takie wynalazki jak 1/4 papryki (w jednym kawałku), duża ilość czarnych oliwek i ser feta. Jakbym chciał jakiegoś grekokebaba to bym sobie go zamówił!!! Rozczarowanie
-
Miłosz ★★★★★
Wiedziałem po co tu przyszedłem i moje oczekiwania zostały w 100% spełnione. Kebab nam smakował i nasycił. Dania dostaliśmy ekspresowo za przystępną cenę. Tylko wykrzyczane numery zamówień czasem wprowadzają w konsternację ale koniec końców każdy odbiera swoje jedzenie. Sosy do frytek mogły by być obok frytek, a nie na frytkach.
-
Wordlord ★★★★☆
Jest to typowa restauracja by szybko coś zjeść i iść dalej. Stołów jest bardzo dużo, ale w większości korzystają z nich ludzie którzy czekają na swoje zamówienie. Jest toaleta, ale mało zachęcająca. Obsługa zazwyczaj jest sprawna i szybka, przemiał zamówień jest duży i nie ma raczej czasu na uprzejmości. To nie znaczy że obsługa jest tu niemiła, po prostu skupia się na wydawaniu nie na pogawędkach z klientami. Jedzenie dość dobre, choć surówka dawana do kebabów to w zasadzie głównie kapusta, czyli wypełniacz niż smaczny składnik. Inaczej jest z daniami weganskimi, tam dawane są bardziej różnorodne warzywa. Mam wrażenie, że kiedyś było dużo więcej rodzajów kebabów/ tortilli obecnie raczej skupiają się na klasyce, a szkoda, bo rzadziej przez to zaglądam.
-
Mateusz ★★★★★
Bardzo dobry kebab. Ciasto chrupiące, mięso bardzo dobre. Mega kebab - sycący dla 2 osób. Wegetariański lekko pikantny. Ceny różnią się od tych, które były wcześniej podane. W zdj. Załączam aktualne zdjęcia (z sierpnia 2021)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zahir Kebab?
Zahir Kebab znajduje się przy Piotrkowska 59, Śródmieście, 90-004 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?
Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 883 754 915
Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?
Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku