Przegląd katalogu
- 253 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 253 wyników
Przeglądaj fast food w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 253 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 234,434 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fast food z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Rzgów i innych.
“Jeśli ktoś ma sentyment do hamburgerów z lat 90 ubiegłego wieku, to tam właśnie takie dostanie :) Rewelka! Zresztą kolejka przed tym punktem pokazuje, ze ludzie tam chętnie wracają :)”
“Jedzenie, obsługa i klimat na 5 gwiazdek. Świetne miejsce że świetnym jedzeniem i obsługą, która zachęca do skosztowania lokalnej lemoniady. Załączam zdjęcia aktualnego Menu na listopad 2025, bo regularnie się zmienia. Zachęcam Wszysykich żeby dopytać, jakie promocje obowiązują w dany dzień, bo warto! Pozdro dla całej Ekipy GASTRO!”
“Ciekawy wystrój lokalu. Miła Pani doradziła nam co wybrać zgodnie z naszymi preferencjami. Jedzenie pyszne, idealnie wypieczone. Szybko podane, ciepłe i smaczne. Naprawdę dobry burger w zestawie z napoje i frytkami w przystępnej cenie. Cheese Love i burger Cheese to wybór, który polecam. Ubikacja czysta, tak jak i cały lokal. Szybko, niedrogo i smacznie w jednym miejscu.”
“Przepyszne burgery! Następnym razem będę chciała spróbować steka. Burgerom niczego nie brakowało. Bułka super, mięso i dodatki również. Polecam też frytki z batata. Szkoda tylko, że nie ma zestawów i trzeba sobie dobierać. I szkoda, że ketchup do frytek jest dodatkowo płatny. Ale tak to nie mam żadnych zastrzeżeń do jedzenia. 10/10! Obsługa mega miła, profesjonalna i pomocna. Lokal ma dość duże obłożenie, dlatego warto sobie zarezerwować stolik. Łazienka bardzo ładna i czysta, są w niej dostępne rzeczy w czymś a la koszyk ratunkowy. Mega miły i fajny gest ze strony restauracji. Drinki są super! Są dość mocne, ale fajnie wchodzą. Polecam i na pewno jeszcze zajrzę. Będę polecać też znajomym :)”
“Maga obsługa. Kawa wyśmienita, jak na załączonym obrazku.”
“Jestem stałym bywalcem BurgerManii. Każda pozycja w menu to świetnie dobrane kompozycje. Dobra jakość mięsa i świeże dodatki w połączeniu z bułką typu brioche to gwarancja smaku. Stosunek ceny do jakości doskonały. Oby tak dalej ! :)”
“Super pyszne jedzonko, ogólnie fajne menu. Duże porcje.”
“Pizza smaczna i sycąca. Składniki całkiem dobrej jakości, jest ich dużo. Dobre sosy. Stosunek ceny do jakości na 5+”
“Perełka na mapie Łodzi... baa Polsce! Bezapelacyjnie najlepszy gyros jaki jadłem w życiu a trochę lokali w Polsce mam zwiedzonych - nawet w domu taki nie wychodzi. Trzy potwierdzone wizyty zdjęciami co widać i zawsze taki sam rewelacyjny smak. Wchodząc do lokalu jak zobaczyłem te piersi z kurczaka nabite na pal przy opiekaczu to prawie mnie z nóg zmiotło i wiedziałem, że to musi być to no i było. To jest prawdziwy gyros a nie mrożone mięso w kształcie walca z taniej hurtowni na palu. Frytki też bardzo dobre na dobrym świeżym oleju posypane smaczną przyprawą i pyszna świeża surówka z idealnej kompozycji warzyw plus pyszny sos czosnkowy. Przemiła obsługa w kasie jak i za kuchnią serdecznie pozdrawiam pracowników i właścicieli będę wracał zawsze jak będę w Łodzi bo jestem z Wrocławia. Szukałem na GM przed przyjazdem lokalu małego z klimatem i o długiej tradycji i trafiłem na istną niedocenioną perełkę do której specjalnie będąc w Łodzi pojechałem z drugiego końca miasta gdzie przebywałem. Polecam od serca wszystkim niezdecydowanym wpaść. Jak jedzenie w Łodzi to koniecznie tutaj!”
“Rewelacyjnie miejsce! Jeden z najsmaczniejszych kebabów jakie jadłem. Duża porcja za 26 złotych, sos ostry porządnie daje w kość, mięso tylko kurczak - mega soczyste i super doprawione. Frytki też dobre. Desery również bardzo smaczne. W dodatku bardzo miło państwo, którzy prowadzą lokal.”
“Pizza dobra. Bardzo miła obsługa. Drobna blondynka leci z uśmiechem na twarzy do każdego klienta(taka obsługa to skarb)☺️Lokal przyjemny,klimatyczny,sporo miejsca w środku jak i w ogródku. Była już tutaj kilka razy i zapewne jeszcze wrócę.”
“Jeśli chodzi o mnie to można tutaj zjeść smacznie i dobrze. Durze porcje drugiego dania w połączeniu z zupą spowodują, że nikt nie opuści tego miejsca niedojedzony. Spotkałem się jednak z opinią że dania tutaj są zbyt tłusto smażone. Ja akurat tego nie zauważyłem i z pewnością mnie to nie przeszkadza. Ceny w porównaniu z innymi punktami obiadowymi niskie”
“Najpyszniejszy falafel jaki jest w mieście to na pewno! Babaganoush w punkt, nie wiem jaka magię Pan tam dodaje, ale to jest mistrzostwo! Pyszne jedzenie! Warto odwiedzić. Wybitna cena w stosunku do jakości! Wracam z chęcią za każdym razem i nigdy się nie zawodzę”
“Witam, kilka dni temu odwiedziłem ten lokal, kilka osób mi go polecało. Byłem, oceniłem, jedzenie, obsługa wyśmienita, klimacik cudowny, TV w tle, super muzyczka. Na pewno odwiedze ten lokal w przyszłości. Polecam.”
“Bardzo fajne miejsce, byłam pierwszy raz i polecam. Pizza bardzo smaczna, szybki czas realizacji. Ceny bardzo przystępne oraz obsługa miła i pomocna.”
“Świetne miejsce szczerze polecam każdemu kto lubi indyjską kuchnie lub po prostu ma ochotę spróbować czegoś nowego”
“Trafiłam tu przypadkiem Zamówiłam przez telefon z odbiorem osobistym karczek z ziemniakami i kiszona kapusta , oraz rosół. Jestem mile zaskoczona. Jedzenie domowe, cena adekwatna do porcji. Polecam z całego serca, bo naprawdę pyszne”
“Super miejsce, pyszne jedzonko, bardzo miła obsługa, na pewno wrócę po więcej!”
“Tępić tych co źle oceniają, burgery najlepsze na świecie !!! Obsługa wspaniała i bardzo miła :) jest gdzie zjeść :) napic sie ! Polecam”
“Dobry kebab, można złapać go zaraz po wyjściu z pociągu :)”
“Super smaczne i duże zapiekanki, takie jak kiedyś! Mam nadzieję, że miejsce pozostanie z nami na dłużej, bo naprawdę brakuje zapiekanek w Aleksandrowie :)”
“Zaglądam tu od czasów szkoły, kiedy chodziłem do ekonomika. Zapiekanki smakują wciąż tak samo. Jeżeli toś nie potrafi powiedzieć żeby była mniej lub bardzie wypieczona to pretensje do samego siebie powinien mieć, nikt z obsługi nie jest wrozbitą. Jeżeli mam ochotę na wypieczoną lub nie to zawsze mówię w trakcie zamówienia. Polecam zapiekaneczki jak i inne produkty w tym punkcie.”
“Bardzo dobra pizza, super że można pograć w bilarda, miło czysto schludnie .”
“Podchodziłem jak pies do jeża, a tu miła niespodzianka. Jak na lokal umiejscowiony w dużym miejscu rozrywkowym, to jakość jest na prawdę git. Wziąłem włoską opcję i się nie zawiodłem. Buła dobra, dodatki dobre, sporo miejsc na zewnątrz do siedzenia. Na pewno bym tu wrócił na zapieksa.”
“Charlie Bistro to świetne miejsce na pyszny i sycący obiad! Bardzo podoba mi się możliwość komponowania własnego posiłku – zawsze można wybrać coś, na co ma się akurat ochotę. Dania są różnorodne, świeże i naprawdę smaczne, a do tego obsługa jest przemiła i zawsze uśmiechnięta, co sprawia, że chce się tu wracać. Gorąco polecam!”
“Bardzo miła Pani i Pan przyjmują w tym ,,chińskim”. Na jedzie nigdy się nie zawiodłem, zawsze jest smacznie, dużo i gorące dania. Tak samo jak biorę na wynos! Polecam”
“Jedzonko 37 kawałków za 137zl na wynos. Jak dla mnie trochę mało sosów 1 duży sitea sos i 2 małe unagi. Co do sushi. Bardzo smaczne. Żadnych uwag. Na zdjęciu połowa opakowania.”
“Trochę długi czas oczekiwania, ale piątek wieczór więc pewnie nie ja jedna zastanawiałam :) Burgery genialne :) Dużo mięsa i świetne bułki. Frytki belgijskie super! Plus za to, że nic nie zapociło się podczas dostawy i było pyszne. Krążki cebulowe najsłabsze z całego zamówienia. Wolę krążki w cieście niż w panierce. Zamawiane przez pyszne.pl :)”
“Odwiedziłem w dniu wczorajszym (04.05) knajpkę,żeby spożyć burgerka. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdyż lokal był czynny a ludzi nie było dużo. Obsługa bardzo sympatyczny, w tle leciała sobie spokojna ,nie za głośna, muzyczka. Jedzenie ciepłe, bardzo smaczne, burger nie za tłusty, odpowiednio wysmażony, do wyboru różne rodzaje pieczywa. Ogólnie polecam i na 100% zawitam ponownie.”
“Miękka lekko podpieczona ciabatta z pysznym nadzieniem. Zjedzona wersja vege (na zdjęciu) i teryaki kurka. Dobrze doprawione, bardzo dobre sosy, idealna temperatura, wszystko ze sobą współgrało. Jak najbardziej można się najeść. Miła obsługa (dzień dzisiejszy Oktoberfest Bydgoski). Jedyny minus to taki, że jak ktoś je wolniej to większość przesunie się na dno i opakowanie przecieka, bo bułka jest całkowicie przecięta, nie zatrzymuje wnętrza. Polecam”