Opinie

  1. Maksymilian Skalski ★★☆☆☆

    Smash burger w zestawie z frytkami. Burger przyzwoity, natomiast frytki dołączone do zestawu nie nadawały się do jedzenia, całkowicie spalone, cała porcja poszła do kosza.

  2. PATRYCJA Szymańska ★★★★★

    Tępić tych co źle oceniają, burgery najlepsze na świecie !!! Obsługa wspaniała i bardzo miła :) jest gdzie zjeść :) napic sie ! Polecam

  3. Sylwia Włodarczyk ★★★★★

    Przeznaczone burgery... Soczyste mięso, świeża rukola, suszone pomidory, cała masa składników z resztą trzeba podjechać i zobaczyć, mieszanka smaków.... Frytki z ziemniaków i batatów... duża porcja, nie do zjedzenia.... cena umiarkowana jak za taką ilość jedzenia i wysoką jakosc świeżych produktów. Mała buda, ciasno ale to nie przeszkadza w spokojnym konsumowaniu tych pyszności. Obsługa bardzo miła. Polecam serdecznie

  1. Rafał Rafał ★★★★★

    Mój faworyt w Łodzi i okolicy! Produkt wysokiej jakości i to się czuje, wszystko broni się samo, mięso dobrze wysmażone i doprawione, fajnie skarmelizowane. Bułka świetna, dobrze zrumieniona. Autorskie sosy wykańczają całość, tworząc świetna kompozycje! Warzywa świeże i chrupiące. Polecam bez zawahania!

  2. Krystian Siedlecki ★★★★★

    Wspaniałe burgery, duże porcje, po kilku wizytach nadal można powiedzieć same dobre rzeczy. Zawsze świeże i smaczne składniki, miła obsługa i ogródek do zjedzenia posiłków nawet zimą.

  3. Crepec1 ★★★★★

    Zdecydowanie najlepsza burgerownia w jakiej jadłem, food trucka odwiedzam od jego początków. Bardzo dobre składniki, chrupiące bułki, bardzo dobre połączenia i przede wszystkim miła obsługa, definitywnie moim ulubionym był burger miesiąca na czerwiec. Jeśli ktoś jest głodny polecam to miejsce. (Na zdjęciu burger miesiąca na październik)

  1. Janusz Wiliński ★★★★★

    Nigdy i nigdzie nie jadłem lepszych burgerów. Z lepszych składników i o lepszym smaku. Ceny za taką jakość niezbyt wygórowane. Kto się zastanawia, niech przestanie i jedzie po burgera.

  2. Drakkar ★★★★★

    Najlepsze Burgery jakie jadłem. Świetne mięso. Ilość/jakość dodatków i mięsa jest zaskakująca przy tej cenie. Przynajmniej w porównaniu do konkurencji. Dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony. Najgorszą pozycją w menu są frytki które są po prostu ok. Więc jeśli najgorsze co można zjeść w jakimś miejscu jest ok to świadczy to o wysokim poziomie reszty menu. Bardzo polecam. Byłem nie raz i nie raz się jeszcze pojawię

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czarny Byk-Rajskie Burgery?

Czarny Byk-Rajskie Burgery znajduje się przy Rokicińska 130, 95-020 Andrespol, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czarny Byk-Rajskie Burgery?

Można skontaktować się z Czarny Byk-Rajskie Burgery pod numerem +48 535 143 145

Jak można dotrzeć do Czarny Byk-Rajskie Burgery?

Do Czarny Byk-Rajskie Burgery można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements