Smash burger w zestawie z frytkami. Burger przyzwoity, natomiast frytki dołączone do zestawu nie nadawały się do jedzenia, całkowicie spalone, cała porcja poszła do kosza.
Zdjęcia
Opinie
-
Maksymilian Skalski ★★☆☆☆
-
PATRYCJA Szymańska ★★★★★
Tępić tych co źle oceniają, burgery najlepsze na świecie !!! Obsługa wspaniała i bardzo miła :) jest gdzie zjeść :) napic sie ! Polecam
-
Sylwia Włodarczyk ★★★★★
Przeznaczone burgery... Soczyste mięso, świeża rukola, suszone pomidory, cała masa składników z resztą trzeba podjechać i zobaczyć, mieszanka smaków.... Frytki z ziemniaków i batatów... duża porcja, nie do zjedzenia.... cena umiarkowana jak za taką ilość jedzenia i wysoką jakosc świeżych produktów. Mała buda, ciasno ale to nie przeszkadza w spokojnym konsumowaniu tych pyszności. Obsługa bardzo miła. Polecam serdecznie
-
Rafał Rafał ★★★★★
Mój faworyt w Łodzi i okolicy! Produkt wysokiej jakości i to się czuje, wszystko broni się samo, mięso dobrze wysmażone i doprawione, fajnie skarmelizowane. Bułka świetna, dobrze zrumieniona. Autorskie sosy wykańczają całość, tworząc świetna kompozycje! Warzywa świeże i chrupiące. Polecam bez zawahania!
-
Krystian Siedlecki ★★★★★
Wspaniałe burgery, duże porcje, po kilku wizytach nadal można powiedzieć same dobre rzeczy. Zawsze świeże i smaczne składniki, miła obsługa i ogródek do zjedzenia posiłków nawet zimą.
-
Crepec1 ★★★★★
Zdecydowanie najlepsza burgerownia w jakiej jadłem, food trucka odwiedzam od jego początków. Bardzo dobre składniki, chrupiące bułki, bardzo dobre połączenia i przede wszystkim miła obsługa, definitywnie moim ulubionym był burger miesiąca na czerwiec. Jeśli ktoś jest głodny polecam to miejsce. (Na zdjęciu burger miesiąca na październik)
-
Janusz Wiliński ★★★★★
Nigdy i nigdzie nie jadłem lepszych burgerów. Z lepszych składników i o lepszym smaku. Ceny za taką jakość niezbyt wygórowane. Kto się zastanawia, niech przestanie i jedzie po burgera.
-
Drakkar ★★★★★
Najlepsze Burgery jakie jadłem. Świetne mięso. Ilość/jakość dodatków i mięsa jest zaskakująca przy tej cenie. Przynajmniej w porównaniu do konkurencji. Dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony. Najgorszą pozycją w menu są frytki które są po prostu ok. Więc jeśli najgorsze co można zjeść w jakimś miejscu jest ok to świadczy to o wysokim poziomie reszty menu. Bardzo polecam. Byłem nie raz i nie raz się jeszcze pojawię
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Czarny Byk-Rajskie Burgery?
Czarny Byk-Rajskie Burgery znajduje się przy Rokicińska 130, 95-020 Andrespol, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Czarny Byk-Rajskie Burgery?
Można skontaktować się z Czarny Byk-Rajskie Burgery pod numerem +48 535 143 145
Jak można dotrzeć do Czarny Byk-Rajskie Burgery?
Do Czarny Byk-Rajskie Burgery można dotrzeć, korzystając z poniższego linku