Fantastyczne miejsce. Jedzenie pyszne ale szkoda że zamykają ale nawet nie chodzi o jedzenie tylko pani która robiła jedzenie świetna była jest i będzie czasem nie tylko na jadę żeby zjeść tylko żeby pogadać z panią za kasą. Naprawdę jak chce się zjeść coś pysznego i szybkiego to miejsce jest idealne a pani za ladą jeszcze lepsza.
Zdjęcia
Opinie
-
krystian Radwanowicz ★★★★★
-
Magda ER ★★★★★
Drodzy własciciele! Myśle że nie jedna osoba się ze mną zgodzi.. My wszyscy mieszkańcy Dąbrowy jesteśmy zażenowani waszym zachowaniem. To bardzo nie w porzadku wobec nas wszystkich. Tych którzy przychodzili do was od 30 lat i tych którzy na waszych burgerach się wychowali. Zamknąć takie miejsce... wszystko rozumiem... ale z dnia na dzien?!?!??! Bardzo nie ładnie! Dzisiaj były u was tłumy.. bo kto się dowiedział i przekazał dalej, zdołał wpaść i ostatni raz ,,pożegnać sie" z kawałem historii. I z fantastyczną kobietą która również była kawałem tej historii. I była z nami 28 lat.! Za co ogromne DZIĘKI!!! Nie licze na wyciągnięcie wniosków z tego dnia i z tych tłumów które was dzisiaj odwiedziły. Będziemy bardzo tęsknić bo już nie ma wiecej takich miejsc.. a to było na dodatek takie... nasze...
-
Kacper T ★★★★☆
Smaczny hamburger, fajny klimat. Miałem okazję spróbować mięsa gyros ale było bardzo suche.
-
Jakub “sobol” Sobolewski ★★★★★
Dużo naoglądałem się filmów na temat tego miejsca i faktycznie polecam odwiedzić. Poczułem smak „starych dobrych burgerów” czy jak kto woli „smak dzieciństwa”. Warzywa świeże i dobrej jakości a to one grają tutaj pierwsze skrzypce. Jedyny minus to mała Ilość dodatków tzn brakuje tak jak było kiedyś groszku, kukurydzy, prażonej cebulki itp. Reasumując polecam serdecznie to miejsce i napewno nie raz jeszcze tutaj wrócę
-
Em Ikar ★★★★★
Perełka na mapie Łodzi... baa Polsce! Bezapelacyjnie najlepszy gyros jaki jadłem w życiu a trochę lokali w Polsce mam zwiedzonych - nawet w domu taki nie wychodzi. Trzy potwierdzone wizyty zdjęciami co widać i zawsze taki sam rewelacyjny smak. Wchodząc do lokalu jak zobaczyłem te piersi z kurczaka nabite na pal przy opiekaczu to prawie mnie z nóg zmiotło i wiedziałem, że to musi być to no i było. To jest prawdziwy gyros a nie mrożone mięso w kształcie walca z taniej hurtowni na palu. Frytki też bardzo dobre na dobrym świeżym oleju posypane smaczną przyprawą i pyszna świeża surówka z idealnej kompozycji warzyw plus pyszny sos czosnkowy. Przemiła obsługa w kasie jak i za kuchnią serdecznie pozdrawiam pracowników i właścicieli będę wracał zawsze jak będę w Łodzi bo jestem z Wrocławia. Szukałem na GM przed przyjazdem lokalu małego z klimatem i o długiej tradycji i trafiłem na istną niedocenioną perełkę do której specjalnie będąc w Łodzi pojechałem z drugiego końca miasta gdzie przebywałem. Polecam od serca wszystkim niezdecydowanym wpaść. Jak jedzenie w Łodzi to koniecznie tutaj!
-
Lysa Pala ★★★★★
Świetne burgery i bardzo dobry sos oraz dodatki, pani bardzo miła i przyjazna. Jak ktoś chce sobie zjeść na szybko to bardzo polecam. Ceny też są ok.
-
Rob Son ★★★★★
Jedzenie naprawdę smaczne, miła obsługa... Wspomnienia z dzieciństwa wracają. Polecam w 100%
-
Michał Adamczewski ★★★★★
Od lat niezmienny smak. Fakt faktem ,burgery nie mają nic wspólnego z prawdziwymi burgerami ,gotowe kotlety z bułą odgrzewana w mikrofalówce ,aczkolwiek ma to swój urok i czasami nie jeden ma na coś takiego ochotę a w połączeniu ze świeżymi surówkami i całkiem dobrym sosem czosnkowym jest to smaczne i wolę zdecydowanie to niż hamburgera z maka.Co do samego kebaba ,zero uwag. No może wybór piersi z kurczaka nie jest taki oczywisty (suche mięso) ale w połączeniu z soczystymi surówkami i sosami naprawdę bardzo smaczne. Zresztą świeże i autorsko przyprawione piersi zawsze będą górą nad gotowymi rolerami którym bliżej do parówek niż prawdziwego mięsa. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "GYROS-BAR" JADWIGA MORAWSKA?
"GYROS-BAR" JADWIGA MORAWSKA znajduje się przy Tatrzańska 117, Górna, 93-279 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do "GYROS-BAR" JADWIGA MORAWSKA?
Do "GYROS-BAR" JADWIGA MORAWSKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku