Pyszne tanie i smaczne, dosyć wąskie zapiekanki w stylu lat 90tych warto zamówić kilka bo są raczej mniejsze, do wyboru dużo świeżych warzyw, obok duży darmowy parking.
Zdjęcia
Opinie
-
Romek Pawlak ★★★★★
-
Łukasz Borycki ★★★★★
Zaglądam tu od czasów szkoły, kiedy chodziłem do ekonomika. Zapiekanki smakują wciąż tak samo. Jeżeli toś nie potrafi powiedzieć żeby była mniej lub bardzie wypieczona to pretensje do samego siebie powinien mieć, nikt z obsługi nie jest wrozbitą. Jeżeli mam ochotę na wypieczoną lub nie to zawsze mówię w trakcie zamówienia. Polecam zapiekaneczki jak i inne produkty w tym punkcie.
-
Marcin Guziuk ★☆☆☆☆
kupiłem zapiekanki u pani obok tego pana co ma lody.... i nigdy wiecej!!!! zapiekankę dostałem po 10 sekundach zleżała sucha jak wiór farszu minimalnie widać że długo leżała!!! a mimo to pani postanowiła jak by nigdy nic ja sprzedać zamiast zrobić nową nigdy tam nie wrócę!!!
-
Natasza W. ★☆☆☆☆
Kiedyś bardzo dobre zapiekanki... Teraz... Dużo mniejsze niz kiedyś. Sera to tam nie znalazlam...Cieniutka warstwa pieczarek... Zapiekanki strasznie twarde.. Jakby były pieczone dużo wcześniej. Szkoda.. Naprawdę. Były pyszne. Od małego chodziliśmy na nie.. A tu 9zl za tak mała zapiekankę gdzie sera nie widac, a pieczarek prawie nic. Cieniutka warstwa. A czekalam 20 min.. :)
-
Ewa Ziętala ★☆☆☆☆
Edit III 2025 Obniżam ocenę do 1*. Chyba mam już dość tego,że kolejny raz dostaje zapiekanke, która Pani robi na zapas i ktora stygnie i obsycha, czekając aż ktoś ja zamówi. Sucha i zimna bula a farszu nie wiem czy łyżkę by się wyskrobało. Moim zdaniem lecą na opinii sprzed lat i tyle,bo zapiekanki zaczynają byc po prostu niedobre. Wiem,że 9 zł to nie majątek, ale dlaczego mam płacić za zimna i sucha bułkę że śladowa ilością farszu.... tyle lat polecałam to miejsce, ale już przestanę ,bo nie chce żeby ktoś się nadział. Szkoda,bo kiedyś były to najlepsze zapiekanki! Edit. Obniżam ocenę: Niestety kolejny raz trafiliśmy na zimne zapiekanki, przepieczone i wysuszone. Wiemy, że czekają one w piekarniku na klienta, ale kolejny raz trafiamy na naprawdę niesmaczne i do tego zimne :( mam wrażenie, że bułka też była inna i niezbyt świeża. A Majonez? Kiedyś nam smakował, a teraz wodnisty, bez smaku. Szkoda, bo polecaĺam to miejsce wszystkim znajomym, a niestety czasem jest wszystko super , a ostatnio coraz częściej jest po prostu niezbyt smacznie. Mam nadzieję, że wróci to do poziomu, który znam sprzed lat. Najlepsze zapiekanki na świecie, podobno od 20 kilku lat nie zmienił się ich smak.
-
Remedios ★★★★★
Wszystko bardzo smacznie, zapiekanki, burgery i lody świetne, polecam serdecznie ❤️ A obsługa bardzo przemiła :)
-
_.Hanula._ _.Koniara._ ★★★★★
Zapiekanki od lat niezmienne , smak i jakość na wysokim poziomie serdecznie polecam wszystkim którzy szukają dawnego smaku i klimatu , tu na pewno znajdą ;)
-
Gosia Olczak ★★★★★
Mąż mnie zabrał na zapiekanki i hot doga, zjadłam 2 i niczego nie żałuje! Było przepyszne a ceny sztosowe! ❤️
-
Kinga Jasiak ★★★★★
Bardzo dobre, pyszne jedzenie.Świeże warzywa i krótki czas oczekiwania. Ceny adekwatne do porcji, duże porcje. Miła obsługa bardzo polecam. Zapiekanki chrupiące, hamburgery i hot-dogi smaczne.
-
Łukasz Kuliberda ★★★★★
To miejsce to ewenement, taki "guilty pleasure". Zapiekanki są dobre, chrupiące i praktycznie zawsze od razu, bez czekania. Za to hamburgery i hotdogi, to taki najgorszy typ dworcowy. Mięso typu pies mielony razem z budą, kapusta, tani keczup i coś majonezopodobnego. Ale jak wracasz styrany z roboty, pada deszcz, albo śnieg, to nie ma nic lepszego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zapiekanki Łask. Mała Gastronomia Perydzyński R.?
Zapiekanki Łask. Mała Gastronomia Perydzyński R. znajduje się przy Warszawska 23, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zapiekanki Łask. Mała Gastronomia Perydzyński R.?
Można skontaktować się z Zapiekanki Łask. Mała Gastronomia Perydzyński R. pod numerem +48 789 017 559
Jak można dotrzeć do Zapiekanki Łask. Mała Gastronomia Perydzyński R.?
Do Zapiekanki Łask. Mała Gastronomia Perydzyński R. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku