Opinie

  1. Dominika Raczyńska ★★★★★

    Pizza jest pyszna, obsługa bardzo miła, krótki czas oczekiwania, bardzo przyjemny klimat, bardzo dobra jakość, sosy w cenie i to była najlepsza pizza jaką w życiu jadłam. Bardzo polecam

  2. Agnieszka Śniady ★★☆☆☆

    W pizzeri czas zatrzymał się wiele lat temu. Pizza na grubym cieście, najtańsze składniki, zastygający produkt seropodobny... Liczy się wielkość a nie jakość. Dzieci właścicieli pizzeri lub pracowników biegają pomiędzy kuchnia a stolikami. To już chyba nie te czasy, aby tak wyglądała restauracja. Tak. Byłam w restauracji w Ksawerowie.

  3. Aleksandra ★★★★★

    przepyszna pizza. ciasto tak dobre, że aż szkoda zostawić brzegi. poza pizzą można dostać wiele innych dań (wrapy, makarony, zapiekanki). lokal bardzo przytulny. obsługa bardzo uprzejma i pomocna. czuć, że w to miejsce włożono baaardzo dużo miłości. z całego serca polecam i będę wracać!

  1. Artur ★☆☆☆☆

    Typowa polska pizza – nigdy wcześniej nie miałem zastrzeżeń, jeśli ktoś lubi taki styl pizzy. Jedząc na miejscu, zawsze panował fajny klimat, miła obsługa, bez uwag. Jednak spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja przy zamówieniu z dostawą, przez którą nie polecam zamawiać na dowóz. Mianowicie, pizzę zamówiłem online na stronie pizzerii. Początkowo czekałem na dostawę około 30 minut i tutaj nie mam zastrzeżeń. Jednak po odebraniu pizzy okazało się, że dostarczono mi inną pozycję, niż zamawiałem. Skontaktowałem się bezpośrednio z pizzerią. Odebrała kobieta, której wytłumaczyłem sytuację, po czym nagle telefon został przekazany mężczyźnie – bez uprzedzenia – i wszystko musiałem tłumaczyć raz jeszcze. Obsługa stwierdziła, że kierowca się pomylił, wziął niewłaściwe opakowanie (odebrał zamówienie do odbioru na miejscu zamiast na dostawę) i za chwilę ktoś przywiezie mi właściwą pizzę. Niestety na kierowcę czekałem dokładnie 20 minut, a gdy ten zadzwonił, powiedział, że najpierw odbierze ode mnie niewłaściwą pizzę, a dopiero potem pojedzie po zamówienie, które złożyłem. W rozmowie wyraziłem swoje obawy, iż pizza będzie już kompletnie zimna. Kierowca zapewnił mnie, że otrzymam świeżą. Nie ukrywam, że była to już późna godzina, a człowiek czekał i czekał głodny. Kierowca odebrał ode mnie niewłaściwe zamówienie i zniknął na kolejne 7 minut. Gdy wrócił, otrzymałem właściwą pizzę. Była ona lekko ciepła, jednak nie omieszkałem sprawdzić jej stanu. Pizza okazała się wyschnięta, a od spodu cała przypalona. Śmiem twierdzić, że pizzeria po prostu odgrzała w piecu pizzę, na którą tyle czekałem, choć oczywiście nie mogę tego udowodnić – to tylko moje przypuszczenia. Zatem po całej akcji z czekaniem i oddawaniem niewłaściwej pizzy, po godzinie oczekiwania, otrzymałem odgrzewany produkt. Świadczy to o jakości obsługi, albo pizzeria obniżyła jakość swojego produktu i usług do poziomu, gdzie takiej pizzy osobiście nikomu bym nie podał. Ocena, moim zdaniem, adekwatna do ostatnich doświadczeń. Kiedyś było znacznie lepiej. Nie polecam. Reasumując – jeśli ktoś chce podjąć ryzyko, to tylko jedząc na miejscu. :)

  2. Kamil K ★★★★★

    Pizza smaczna i sycąca. Składniki całkiem dobrej jakości, jest ich dużo. Dobre sosy. Stosunek ceny do jakości na 5+

  3. Domino Domin ★☆☆☆☆

    Danie masakra, nie dosc że, zimne, wielkość dla dziecka , to kwota powala prawie 40 zł z dowozem. Kilka frytek troche salatki, i co najlepsze na stronie cena 31 zł, a kierowca żąda 33 zł i komentarz bo taki wystawili. Obsługa kierowcy tzw: łaska, brak sztućców, brak soli do frytek. Nie polecam - dramat !!! Dokładnie dramat, skoro zamawiam na wynos to oczekuje sztućców w cenie jak sama nazwa wskazuje na "wynos".

  1. Wiola Sawicka ★☆☆☆☆

    Nr zamówienia : H9BAXH Zamówiłam pizzę, czekałam na dostawę 1,5h . Po dość długim oczekiwaniu zadzwoniłam do restauracji , dowiedziałam się , iż kierowca był pod danym adresem i trąbił (wydawało mi się , ze kierowca zanosi pizzę pod drzwi , a nie trąbi w aucie, ale widocznie zle mi się wydawało), wychodziliśmy przed dom wiele razy , nikogo nie bylo, nie bylo również słychać żadnego trąbienia. Dzwoniąc do restauracji dowiedziałam się , ze nr jest dziwny i nie mogą się dodzwonić (numer jest angielski , podany prawidłowo, ale najwyraźniej przyjeżdżając z zagranicy nie można zamawiać u Państwa pizzy, ponieważ to wybiega poza ich kompetencje). Kierowca przyjechał „poraz kolejny”, mimo podania nowego nr telefonu, tym razem polskiego nadal nie dzwonił, stał w aucie do którego trzeba bylo podejść . Brak kompetencji. Za pizzę zapłacone z góry , wiec nikt się nie zainteresował, ważne żeby się pieniądze zgadzały. Odp na Państwa reakcje: Po pierwsze kierowca może był o 17:00, ale napewno nie pod dobrym adresem, trąbienia również nie było, do czego przyznał się sam kierowca . Za zamówienie było zapłacone z góry, tylko głupi by nie chciał odebrać opłaconego zamówienia. Po drugie jest dzwonek, z którego można skorzystać (chyba, ze jak dostarczają państwo do bloku to zostawiają jest pizza pod drzwiami od klatki.. ). Po trzecie nikogo nie obrażam mówiąc o kompetencji, jest to jedynie opinia. Pozdrawiam i życzę więcej pokory.

  2. Tomasz Pisarek ★★★★★

    Polecam pizzerie w Ksawerowie. Miła i rzetelna obsluga. Zadzwonilem o godz 19,poprosiłem o przygotowanie na godz 20. Była punktualnie. 3 sosy w gratisie super. Pizza 3 w 1 bardzo dobra. Co do opinii o doliczaniu za pudełka, uważam że gdyby pudełko było już wliczone w cenę to byłoby to krzywdzące dla jedzących na miejscu. Cena niewygórowana, chyba najniższa w okolicy. Zjem na pewno jeszcze raz. Polecam innym.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Hyyper?

Pizzeria Hyyper znajduje się przy Pocztowa 1, 95-054 Ksawerów, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Hyyper?

Można skontaktować się z Pizzeria Hyyper pod numerem +48 422 128 467

Jak można dotrzeć do Pizzeria Hyyper?

Do Pizzeria Hyyper można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements