Opinie

  1. Asia ★★★★★

    przyszliśmy tu z zupełnym brakiem oczekiwań. głodni i spragnieni. wzięliśmy kotleta po Szwajcarsku ( mam nadzieję, że dobrze pamiętam) i to był strzał w dziesiątkę!!! tak dobrego jedzenia i takiego zaskoczenia się nie spodziewałam, to właśnie kocham w gastronomii, że zupełnym przypadkiem w niepozornym miejscu udaje mi się zjeść coś tak pysznego ❤️przepyszny soczysty kotlet schabowy zawinięty w kopertę, w środku masa sera- chyba mozarella i masełko. sikało. dewolaj się może schować. ziemniaczki w mundurkach zgniecione i usmażone, petarda no! do tego dostaliśmy jeszcze sos tzatziki, do mizerii nie można się przyczepić. będę wracać na tego kotleta. na bank. Pan w obsłudze przemiły! Lokal jako taki trudno mi ocenić, schludnie.

  2. Wiktoria M ★★★★★

    Ogólnie bardzo poprawne miejsce. Wystrój przytulny, chociaż trochę niedopracowany. Krem z pomidorów fenomenalny, schabowy również przepyszny. Sałatka z halloumi bardzo dobra, makaron smaczny, a leniwe poprawne, ale nie wybitne. Ceny adekwatne do jakości. Ogólnie polecam :))

  3. Tomek Syrek ★★★★★

    Krem z pomidorów oraz cepeliny z mięsem i kapustą - doskonałe. Tylko ten suchy chleb był trochę dziwny... ;) Ceny również OK. Z minusów, to zbyt głośno ustawione radio, chłód i lepiącą podłoga. Ale ogólnie polecam!

  1. Serafin Koziński ★★★★☆

    Myślę że jedzenie w tym bistro zasługuje na ocenę dobry z plusem! Próbowałem kilku posiłków i z drugich dań śmiało mogę polecić schaba z ziemniakami oraz pampuchy z polewą truskawkową. Jedyny minus jaki muszę przyznać to zbyt słodki smak czerwonego barszczyku, przez co wydawał się dość sztuczny

  2. Michal z ★★★★★

    Obsługa super, bardzo miła pani obsługująca, jedzenie ogólnie smaczne, ceny przystępne. Jeżeli chodzi o miejsce to na bardzo duży plus zasługuje spokojna atmosfera - przynajmniej gdy byłem około 14. Jeżeli chodzi o wygląd to nie jest źle ale i super przyjemnie również. Fajnym pomysłem byłoby wymienić krzesła na zbliżone wyglądem do fototapety na ścianie - taka forma "rozszerzenia" motywu a tak sprawiają wrażenie taniości.

  3. MrMedrus ★★★★★

    Przyszliśmy zachęceni odcinkiem kuchennych rewolucji. Na miejscu doczytaliśmy w komentarzach, że właściciel się zmienił. Na szczęście wszystko było bardzo smaczne! A lemoniada jedna z najlepszych. Obsługa miła i uśmiechnięta.Ceny są bardzo przystępne.

  1. Piotr Aletański ★★★★★

    Byłem bardzo ciekawy tego lokalu po różnych opiniach które przeczytałem w Internecie. Ponieważ bardzo lubię jeździć śladami pani Magdy Gessler byłem ciekaw czy coś jeszcze uchowało po tylu sezonach. Niestety ponieważ lokal zmienił właściciela to zostały tylko dwa Dania po Kuchennych Rewolucjach. Jednego z nich tagiatelle ze szpinakiem i kurczakiem skosztowałem i uważam że jest bardzo dobre. Dodatkowo zamówiłem filet z kurczaka z ziemniakami, jajkiem sadzonym i mizerią który również mogę śmiało polecić. Jeśli będę w tych okolicach z pewnością znów odwiedzę ten lokal.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro La Rosa?

Bistro La Rosa znajduje się przy Rąbieńska 42a, Polesie, 94-244 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro La Rosa?

Można skontaktować się z Bistro La Rosa pod numerem +48 426 347 056

Jak można dotrzeć do Bistro La Rosa?

Do Bistro La Rosa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements