Szczerze mówiąc wnętrze dość obskurne. Zjedliśmy tam, bo mieliśmy po drodze i byliśmy godni. Nie wiem czy wynikało to z tego, że przyszliśmy przed zamknięciem (16:40 O_o) ale pani prościej było wymienić co jest z menu, niż to czego nie ma. Coś jednak udało się wybrać. Kuchnia typowo domowa. Jedzenie było dobrze przyprawione, smaczne i warte swojej ceny, porcje standardowe. Generalnie spoko, jeśli ktoś jest w pobliżu i jest głodny, żeby wpaść na szybko opękać mielone, popić kompotem i lecieć dalej.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Striżko ★★★★☆
-
Obiektywny Gość ★☆☆☆☆
Od wejścia czuć zapach wszystkiego co było wcześniej smażone, mojemu synowi zrobilo się nie dobrze od tych zapachów. Zupy, pomiorowa i rosół bardzo slone i kiepskie w smaku. Schabowy mocno tłusty i mały. Widziałem że inny klient trafił dużo większego schabowego, także loteria. Nie polecam.
-
Wiktoria Kruszyńska ★★☆☆☆
Klimat fajny, ale jedzenie takie prawie nie do zjedzenia. Kasza sucha ... Rosół miała za dużo zieleniny i nie dało się go wgl zjeść. Cenowo fajnie, bo w miarę tanio.
-
Robert “Bob” Kucharski ★★★★★
Wpadliśmy wygłodniali po kilku godzinach spędzonych w EC1. Danie dnia 26 zł (zupa + 2 danie). Duża szklana kompotu 5 zł, zupy bardzo dobre (testowaliśmy pomidorową - córka poleca, oraz barszcz ukraiński - również bardzo dobry). Ponad to kopytka, placki ziemniaczane i wątróbka z ziemniaczkami (wszystko pyszne), porcje takie, że część ze sobą na wynos wzięliśmy ;) Obsługa bardzo miła Warto wpaść i przetestować smaki samemu
-
Marta Pieta ★★☆☆☆
Nie polecam. Porcja na wynos żenująco mała. Mizeria- to już był zart. Może 10 plasterków ogórka zalany łyżka śmietany. Pomidorowa - ujdzie , aczkolwiek czuć ze koncentrat, oczywiście nie pełna porcja w opakowaniu, dlatego przelałam do mniejszej miseczki :-) Schabowy i ziemniaki - jak widać. „Apetycznie” Nigdy więcej nie zamówię. A. I na dodatek- przy informacji ze płace karta, Pan po 25 min dzwoni, mówi ze już wyjeżdża- ale ze jednak maja problem z terminalem i ze proszą o gotówkę lub podanie kodu blik. Zgodziłam się na blik, ale takie hity pierwszy raz spotkałam. Co by nie było ze z ilością jedzenia to moje urojenia - wstawiam zdjęcia. Ot apetycznego obiadu. A i cena za te kokosy -z dostawa- 51 zł. Moja córka z mizeri to się wręcz śmiała. Bo ten cały obiad to taki trochę zart.
-
Paulina (Ktoś ktoś) ★☆☆☆☆
Kotlety i główny posiłek obiadu trzeba kupować osobno, czyli San kotlet 20zt plus surówkami frytki to jakieś 40zt w sumie. Porcje bardzo małe frytki 10zt w miseczce to porcja dla małego dziecka. Pani zapewniła że kotletem się najem bo jest duży. Niestety tak nie było. Nie polecam chyba że ktoś chce wydać dużo i mało zjesc
-
Adrian ★★★★★
Miejsce warte polecenia, wątróbka z cebulką jedna z najlepszych jakie jadłem. Ceny także w porządku (jednak zaznaczę, że nie ma zestawów dnia), tylko kompot mógłby być tańszy. Duży plus za bardzo przyjemny ogródek.
-
Liliana Nowicka ★★★★★
Miejsce odwiedzone przypadkiem. Miejsca w ogródku bardzo klimatyczne natomiast w środku warto byłoby doinwestować w wystrój. Obsługa miła, dania w przystępnych cenach, porcje spore. Najlepsze okazały się placki z sosem natomiast najsłabsze pierogi, brakowało cebulki. Miejsce można polecić na szybki, niedrogi obiad.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro na Kilińskiego?
Bistro na Kilińskiego znajduje się przy płk. Jana Kilińskiego 85, Śródmieście, 90-119 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro na Kilińskiego?
Można skontaktować się z Bistro na Kilińskiego pod numerem +48 662 058 651
Jak można dotrzeć do Bistro na Kilińskiego?
Do Bistro na Kilińskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku