Opinie

  1. Aga Rasmus ★☆☆☆☆

    Niestety po wielu latach dobrej opieki pana doktora, przyszedł moment, że szybko stawiane diagnozy oraz leczenie głównie sterydami zawiodło. Pan doktor podążał wciąż błędnie postawioną diagnozą zapadającej tchawicy, podczas gdy nasz pies miał zaawansowaną chorobę serca. Kiedy wreszcie poinformowałam go, że będziemy tę tchawicę operować, bo pies od 3 miesięcy coraz bardziej się dusi a po każdym sterydzie prawie schodzi, poinformował nas, że nasz pies nie przeżyje, bo ma chore serce. Po tej szokującej dla nas diagnozie, pan doktor zaproponował wreszcie prawidłowe leczenie, ale niestety złe prowadzenie przez kilka miesięcy pogorszyło bardzo stan naszego psa, który od zastosowania leczenia przeżył trzy miesiące. Gdyby dwa lata temu nie było błędnej diagnozy o tchawicy, ale diagnoza choroby serca, nasz pies miałby być może szansę jeszcze z nami być. Mamy do siebie dużo pretensji, że zaufaliśmy ślepo doktorowi, chociaż były sygnały, że leczenie jest nieskuteczne. Mimo kontynuacji leczenia u kardiologów, choroba była zbyt zaawansowana. Szkoda, bo wcześniej dwa razy postawił dobre diagnozy, stąd ufaliśmy mu. Dobrze, że pan doktor odszedł na zasłużoną emeryturę, ale szkoda, że nie zrobił tego parę lat wcześniej. Dziękujemy pani dr Marcie za godną eutanazję, za co zawsze będziemy wdzięczni, i panu Mikołajowi za empatię.

  2. Marta Chudobińska ★★★★★

    Od dwóch lat korzystamy z opieki tej lecznicy i za każdym razem spotykamy się tu z ogromną życzliwością, profesjonalizmem i troską o naszych pupili. Teraz, gdy adoptowaliśmy drugiego kota, ponownie przekonaliśmy się, że trafiliśmy w najlepsze ręce. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pełnym przekonaniem polecamy tę lecznicę każdemu, kto szuka naprawdę dobrej opieki weterynaryjnej. Psot i Furia pozdrawiają

  3. Marcin Tylman ★★★★★

    Jestem niezwykle zadowolony z opieki, jaką mój kot otrzymuje w tym gabinecie weterynaryjnym. Od samego wejścia widać, że to miejsce tworzą ludzie z prawdziwą pasją do zwierząt i ogromną wiedzą. Zarówno lekarze, jak i personel pomocniczy są zawsze życzliwi, cierpliwi i empatyczni – widać, że naprawdę zależy im na komforcie i zdrowiu każdego pacjenta. Mój kot nie należy do najłatwiejszych pacjentów – bardzo stresuje się wizytami u weterynarza. Tutaj jednak zawsze jest traktowany z ogromną delikatnością i spokojem. Lekarz potrafi go uspokoić, a badania przeprowadzane są bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze. Dodatkowo wszystko jest dokładnie tłumaczone – od wyników badań, przez możliwe opcje leczenia, aż po dalsze zalecenia w domu. Bardzo doceniam też nowoczesne wyposażenie gabinetu i szeroką ofertę usług – od profilaktyki i szczepień, przez diagnostykę, aż po specjalistyczne zabiegi. Wszystko odbywa się profesjonalnie i z pełnym poszanowaniem dla zwierzęcia. Dzięki tej opiece mam pewność, że mój kot jest w najlepszych rękach. To miejsce, któremu można zaufać w 100%! Polecam każdemu opiekunowi zwierzaka, który szuka weterynarza z sercem, wiedzą i prawdziwym zaangażowaniem.

  1. M. B. ★★★★★

    Dr. Włodzimierz Jachman to cudowny człowiek, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, leczę u niego swoje psy już od ponad 25 lat i wszystkie dożyły sędziwego wieku. Niektórzy narzekają w opiniach, że w lecznicy panuje chaos, że się długo czeka, że nie ma komputera z elektroniczną ewidencją pacjentów - tam po prostu jest to niepotrzebne, bo doktor doskonale wie, kto najpilniej potrzebuje jego pomocy i tak umiejętnie zarządza pacjentami, żeby było dobrze. Jeśli przyjdzie ktoś ze swoim pupilkiem na obcięcie pazurków, to może mieć wrażenie, że długo czeka, bo po prostu w pierwszej kolejności zostaną przyjęte zwierzęta chore, wymagające pilnej interwencji lekarza, a nie w kolejności przyjścia do lecznicy. Jeśli komuś zależy na zdrowiu swojego zwierzaka i troskliwej lekarskiej opiece nad nim, to ze spokojnym sercem niech zaufa dr. Jachmanowi, bo lepszego lekarza i tak serdecznego człowieka, to ze świecą szukać.

  2. Ewelina Obsowska ★☆☆☆☆

    Major- nasz wspaniały pies który miał ogromną wolę życia. Ufalismy tej lecznicy, bo w ubiegłym roku uratowali mu nerkę. W tym roku, operowano mu przepuklinę, potem rozpoczęła się jego gehenna- codziennie zastrzyki, kroplówka, pobieranie krwi, łapki miał tak pokłute że nie mieli skąd pobrać krwi, więc chcieli włożyć mu weflon w ucho! Kiedy przez 1.5godziny leciala mu krew z nosa, powiedzieli ze sie uderzyl, pies juz nie chodzil, ledwo jadł, doktor i tak wymyślał nowe choroby zapalenie, zatrucie, babeszjoza, nerki. Wysuszył i wyniszczył mu organizm codziennymi zastrzykami i glukozą. Kiedy nie zjawilismy sie przez jeden dzien, kolejny kończył się goraczka bo organizm pragnął sterydu który mu podawał. OSTRZEGANO NAS PRZED NIM, ale nie wierzyliśmy bo ufalismy mu bezgranicznie i 1.5miesiaca sami naszego Majora prowadzilismy do niego na powolną smierc!!! NIE WIERZCIE IM, A OSOBY POSZKODOWANE SKŁADAJCIE SKARGI DO IZBY WETERYNARII. MY OTWORZYLISMY OCZY ZA PÓŻNO, tydzień przed śmiercią naszego Majora, klinika weterynarii oceniła że MA TAK WYNISZCZONY ORGANIZM, wyczyszczony z czerwonych krwinek i głęboką anemie, że nie ma co zbierać, Major odszedł całą noc załatwiając się swoją krwią, w cierpieniach, wył z bólu. My zostalismy z poczuciem winy ze korzystalismy z Jachmana i ufalismy mu. On ma krew na rękach, najpierw pomaga, potem wyniszcza starsze zwierzęta. Siedzac tam, rozejrzyjcie sie - przychodza Ci sami ludzie, dalej ufający mu, kazdemu podaje te same zastrzyki i wmawia te same choroby, póki nie umrą z wyniszczenia. Była Pani z jamnikiem wychudzonym na wióry, 18letnim, jej tez wmówili zapalenie, zatrucie, potem nerki. NIE UFAJCIE IM, Zalaczam zdjecie- nie doprowadzcie do tego swojego zwierzaczka.

  3. Paulina Wieczorek ★★★★★

    Już drugi raz jesteśmy na rehabilitacji z naszym psiakiem (problemy z kręgosłupem), pierwszy raz w zeszłym roku i teraz po 10 miesiącach Z całego serca polecam. Świetna obsługa i atmosfera Lekarze zaangażowani i pomocni

  1. agnieszka biernacka ★★★★★

    Najcudowniejszy lekarz jakiego znam . Zaangażowany w pomoc i leczenie zwierzaków na 100%. Starz i doświadczenie robią swoje Dostępny zawsze i wszędzie ( jak trzeba nawet poza godzinami pracy). Uratował mi mnóstwo zwierząt . Serdecznie polecam wszystkim .Dziękuję Panie Doktorze że Pan jest !

  2. Sara Sara ★★★★★

    Trafiłam do doktora 10 lat temu, z polecenia. Dzisiaj sama polecam go z całego serca. Począwszy od wielkiego serca do zwierząt, przez prawdziwe powołanie po bycie po prostu dobrym człowiekiem to wszystko, czym cechuje się doktor Włodzimierz. Wspaniały , kompetentny zespół oraz ogromna empatia to to, co zdecydowanie sprawia, że darzę przeogromnym zaufaniem to miejsce. W dobie niewyuczonych naciągaczy lub ryzykantów, którzy-często nieświadomie bawią się życiem naszych pupili zaufanie i gwarancja odpowiedniego zaopiekowania są najważniejsze :) ZDECYDOWANIE POLECAM

  3. Beata Wlazlo ★★★★★

    Bardzo dobry lekarz weterynarii. Uratował sunie moich rodziców kokierspaniela Sonię. Piesek jest częstym gościem Pana doktora, ponieważ dużo choruje. Dzięki temu, że Pan weterynarz jest doskonałym fachowcem w tym co robi, Sonia nie cierpi a rodzice mają przy sobie swojego przyjaciela. Polecam wszystkim z całego serca❤️

  1. Ivonn Grześko ★★★★★

    Gabinet zawsze pełen ludzi ze swoimi pupilami, co świadczy o jakości usług i nie tylko. Nawet pytając pierwszego lepszego z brzegu człowieka, mówi że warto czekać w takiej kolejce gdyż gdzie indziej to porażka a tu i tak się wróci wcześniej czy później. Sam Doktor Jachman bardzo konkretny i dokładny, może zbyt oschły ale widać jak kocha zwierzęta. Reszta jego zespołu również mocno zaangażowana w ratowanie zdrowia i życia naszych braci mniejszych. Polecam z całego serca bo naprawdę warto. A nasze zwierzaki w takiej sytuacji są bezcenne. :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet lek. wet. Włodzimierza Jachmana?

Gabinet lek. wet. Włodzimierza Jachmana znajduje się przy Cieszyńska 12, Górna, 93-505 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet lek. wet. Włodzimierza Jachmana?

Można skontaktować się z Gabinet lek. wet. Włodzimierza Jachmana pod numerem +48 426 486 187

Jak można dotrzeć do Gabinet lek. wet. Włodzimierza Jachmana?

Do Gabinet lek. wet. Włodzimierza Jachmana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements