Przesylka z mlekiem dla niemowlaka niezabezpieczona. Apteka w odpowiedzi na uszkodzone mleko stwierdzila, ze ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Nieporozumienie.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Halczyn ★☆☆☆☆
-
Grzegorz Urbaniak ★☆☆☆☆
Zamówione leki nie dotarły. Meile z tłumaczeniem przychodzą ze sprzecznymi informacjami. Raz piszą, że paczka uległa uszkodzeniu i wraca do nich, potem że były trzy próby dostarczenia i nikt nie odebrał. Szczerze nie polecam. Ocen (minus) - 5 byłą by słuszna.
-
TheLukaszdzi ★★★★★
Zamówienie złożone przez stronę w poniedziałek, dziś mamy środę i zamówienie nadal nie wysłane. Wysyłka 3,99 rewelacja , sklep działa ok ale czas realizacji prawie tydzień na leki, nie róbcie jaj. Ocena max to tylko przyszłościowo bo jak tak będzie nadal to nikt u was nic nie kupi
-
Ala Be ★☆☆☆☆
Uwaga na zamówienia z tej apteki! Brak wysyłki brak komunikacji. Nawet nie wiem jak odzyskać pieniądze za niedostarczone lekarstwo. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Na Ceneo apteka wyłączyła możliwość pisania opinii bo mają tyle negatywnych.
-
Angelika ★☆☆☆☆
Od dłuższego czasu coraz bardziej jest to dno. Ceny przestały być konkurencyjne (a za odbiór własny i tak jest opłata). Dodatkowo ostatnie 3 zamówienia były problemowe. W pierwszym zamówieniu pomylili produkty. W drugim produkty były spakowane źle i upchnięte na siłę co sprawiło, że opakowanie pękło, rozlało się i uszkodziło całą pozostałą część zamówienia. Trzecie (i zapewne ostatnie zamówienie tutaj) zaginęło - brak informacji mailowej, brak informacji sms, brak kodu odbioru. Ok, raz można się pomylić. Od czasu do czasu coś zrobić źle, ale trzy zamówienia z rzędu i to w sporych odstępach czasowych?! Brałam odbiór osobisty, bo było blisko. Jednak nic nie działa na ich korzyść - ani ceny produktów, ani czas realizacji (ostatnie zamówienie 13 dni), ani kontakt (na maila odpisywali kilka dni, na infolinii po dodzwonieniu się i tak trzeba czekać nieskończoną ilość czasu). Nie polecam.
-
Natalia Szwechłowicz ★★★★★
Bardzo polecam! Zakupiłam internetowo, bardzo szybka wysyłka i wszystko w porządku. Przystępne ceny:)
-
tomasz kubik ★★★★★
Genialna Apteka z przemiłą obsługą. Ceny niewygórowane , a czasem nawet niskie . Gdy brak leku zamówiony jest tego samego dnia popołudniu lub następnego rano . Polecam
-
Karolina Zotow ★★★★★
Kilka razy zamawiałam leki. Zawsze są dobrze zabezpieczone a czas realizacji bardzo szybki. Gorąco polecam
-
liliana kucharska ★★★★★
Szybka realizacja zamówienia.Dobrze zapakowane jak zawsze. I miły prezent Witamina D3.
-
Paulina Wrona ★☆☆☆☆
Zamówienie złożone i opłacone 27.09 z odbiorem osobistym, dziś mija 5 dzień roboczy ,biuro obsługi klienta wkleja 2 raz tą samą odpowiedź, że trwa wprowadzanie nowego systemu magazynowego i mam cierpliwie czekać, niestety nie potrafią podać terminu realizacji zamówienia. A wystarczyło podać informację przy składaniu zamówienia, że są problemy z systemem magazynowym i podać przybliżony termin realizacji. Robicie sobie jaja z klientów. To będzie moje ostatnie zamówienie u was, wolę zapłacić gdzieś te parę groszy więcej i mieć lekii w kilka dni niz zostać bez pieniędzy i bez leków
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Zawiszy Czarnego?
Apteka Zawiszy Czarnego znajduje się przy Złotnicza 3, Bałuty, 91-804 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Zawiszy Czarnego?
Można skontaktować się z Apteka Zawiszy Czarnego pod numerem +48 426 570 178
Jak można dotrzeć do Apteka Zawiszy Czarnego?
Do Apteka Zawiszy Czarnego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku