Opinie

  1. Justyna Halczyn ★☆☆☆☆

    Przesylka z mlekiem dla niemowlaka niezabezpieczona. Apteka w odpowiedzi na uszkodzone mleko stwierdzila, ze ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Nieporozumienie.

  2. Grzegorz Urbaniak ★☆☆☆☆

    Zamówione leki nie dotarły. Meile z tłumaczeniem przychodzą ze sprzecznymi informacjami. Raz piszą, że paczka uległa uszkodzeniu i wraca do nich, potem że były trzy próby dostarczenia i nikt nie odebrał. Szczerze nie polecam. Ocen (minus) - 5 byłą by słuszna.

  3. TheLukaszdzi ★★★★★

    Zamówienie złożone przez stronę w poniedziałek, dziś mamy środę i zamówienie nadal nie wysłane. Wysyłka 3,99 rewelacja , sklep działa ok ale czas realizacji prawie tydzień na leki, nie róbcie jaj. Ocena max to tylko przyszłościowo bo jak tak będzie nadal to nikt u was nic nie kupi

  1. Ala Be ★☆☆☆☆

    Uwaga na zamówienia z tej apteki! Brak wysyłki brak komunikacji. Nawet nie wiem jak odzyskać pieniądze za niedostarczone lekarstwo. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Na Ceneo apteka wyłączyła możliwość pisania opinii bo mają tyle negatywnych.

  2. Angelika ★☆☆☆☆

    Od dłuższego czasu coraz bardziej jest to dno. Ceny przestały być konkurencyjne (a za odbiór własny i tak jest opłata). Dodatkowo ostatnie 3 zamówienia były problemowe. W pierwszym zamówieniu pomylili produkty. W drugim produkty były spakowane źle i upchnięte na siłę co sprawiło, że opakowanie pękło, rozlało się i uszkodziło całą pozostałą część zamówienia. Trzecie (i zapewne ostatnie zamówienie tutaj) zaginęło - brak informacji mailowej, brak informacji sms, brak kodu odbioru. Ok, raz można się pomylić. Od czasu do czasu coś zrobić źle, ale trzy zamówienia z rzędu i to w sporych odstępach czasowych?! Brałam odbiór osobisty, bo było blisko. Jednak nic nie działa na ich korzyść - ani ceny produktów, ani czas realizacji (ostatnie zamówienie 13 dni), ani kontakt (na maila odpisywali kilka dni, na infolinii po dodzwonieniu się i tak trzeba czekać nieskończoną ilość czasu). Nie polecam.

  3. Natalia Szwechłowicz ★★★★★

    Bardzo polecam! Zakupiłam internetowo, bardzo szybka wysyłka i wszystko w porządku. Przystępne ceny:)

  1. tomasz kubik ★★★★★

    Genialna Apteka z przemiłą obsługą. Ceny niewygórowane , a czasem nawet niskie . Gdy brak leku zamówiony jest tego samego dnia popołudniu lub następnego rano . Polecam

  2. Karolina Zotow ★★★★★

    Kilka razy zamawiałam leki. Zawsze są dobrze zabezpieczone a czas realizacji bardzo szybki. Gorąco polecam

  3. liliana kucharska ★★★★★

    Szybka realizacja zamówienia.Dobrze zapakowane jak zawsze. I miły prezent Witamina D3.

  1. Paulina Wrona ★☆☆☆☆

    Zamówienie złożone i opłacone 27.09 z odbiorem osobistym, dziś mija 5 dzień roboczy ,biuro obsługi klienta wkleja 2 raz tą samą odpowiedź, że trwa wprowadzanie nowego systemu magazynowego i mam cierpliwie czekać, niestety nie potrafią podać terminu realizacji zamówienia. A wystarczyło podać informację przy składaniu zamówienia, że są problemy z systemem magazynowym i podać przybliżony termin realizacji. Robicie sobie jaja z klientów. To będzie moje ostatnie zamówienie u was, wolę zapłacić gdzieś te parę groszy więcej i mieć lekii w kilka dni niz zostać bez pieniędzy i bez leków

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Zawiszy Czarnego?

Apteka Zawiszy Czarnego znajduje się przy Złotnicza 3, Bałuty, 91-804 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Zawiszy Czarnego?

Można skontaktować się z Apteka Zawiszy Czarnego pod numerem +48 426 570 178

Jak można dotrzeć do Apteka Zawiszy Czarnego?

Do Apteka Zawiszy Czarnego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements