Opinie

  1. Rafał K ★★★★★

    Miła i uprzejma obsługa Leki zamawiane na drugi dzień zazwyczaj do odbioru

  2. Kamil Graczyk ★★★★★

    Bardzo miła i kompetentna obsługa. Byłem dzisiaj i Panie farmaceutki potrafiły w punkt rozwiązać problem. Apteka bardzo dobrze zaopatrzona. Na pewno tam wrócę.

  3. Wojciech Szewczyk ★★★★★

    Lubię robić zakupy w tej aptece, jest dobrze zaopatrzona, a personel zawsze pomocny i uprzejmy :) Szczególnie Pani z ciemnymi kręconymi włosami, prawdopodobnie kierowniczka fachowo doradza w wyborze odpowiednich produktów. Na plus częste promocje i produkty własne DOZ, z których często korzystam. Ceny bardzo przystępne. W aptece jest czysto i schludnie.

  1. Paweł Zarychta ★★★★★

    Podjazd dla wózków inwalidzkich i dziecięcych jest przy wejściu do przychodni,skąd większość pacjentów przechodzi bezpośrednio do apteki.Doskonałe zaopatrzenie i czystość,to wie każdy co kupował lekarstwa na Retkini.Farmaceuci bardzo doświadczeni i kompetentni.Jedna z niewielu aptek,gdzie przygotowuje się tzw.leki robione tj.maści i krople do oczu.Szybkość odbioru zamówienia internetowego zależy tylko od sprawności obsługi magazynowej i transportowej.Obsługa apteki z empatią podchodzi do pacjentów starszych,mających problem z poruszaniem się.Fajny kącik dla dzieci. Super klimatyzacja w upalne dni.Ceny medykamentów nie odbiegają od cen w innych sieciach aptek.Spory wybór z dobrymi i promocyjnymi cenami autoryzowanych produktów DOZ.

  2. Paulina Paula ★★★☆☆

    Ogromnym minusem tej apteki są dość wysokie schody i brak podjazdu. Nie można dostać się do niej ani z wózkiem dziecięcym ani z wózkiem inwalidzkim. Raz też widziałam jak starsza Pani ledwo wchodziła po tych schodach. Brak prostego dostępu do apteki to lekka abstrakcja. Poza tym obsługa okej, dostępność leków duża, możliwość zamawiania leków do apteki, ceny czasami niższe, a czasami wyższe niż w innych aptekach.

  3. Lodz Angeles ★★★★★

    Miła i profesjonalna obsługa. Jest czysto i jest porządek.

  1. ola stankiewicz ★★★☆☆

    Apteka bardzo dobrze zaopatrzona. Nie zgadzam sie z opiniami o zlej obsłudze, apteki to mjejsce gdzie chodzi wiele seniorów, nie każdy z nich jest ogarnięty w szybkości decyzyjnej, dopytują o mozliwość zamiany, a przy kilku receptach robi się kolejka. Ja bardzo często robię w niej zakupy i nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmościa obsługi. Obsługa zasze doradzi i sprowadzi lek, dodatkowo można z niej odebrać produkty zamowione przez Internet. To co jest dla mnie istotne, to staranność o czystość i dezynfekcję w okresie pandemii- mueszkam obok i często widzę te działania personelu.

  2. Elżbieta Błoch ★★★☆☆

    Zostałm oszukana ,kupiłam jedno opakowanie z herbatkami ziołowymi... A policzono mi za cztery opakowania co mnie kosztowały prawie około 40 zł. Dziwne dla mnie było,że farcameutka zapytała mnie czy chcę paragon. A na parafianie za jedno opakowanie zapłaciłam jakbym kupiła cztery opakoawnia...Zamiast 9.90 zapłaciłam za 4 opakowania, co kupiłam jedno opakowanie....Jednak dobrze, że wzięłam paragon....Nie było tej pani, która mnie oszukała....Ale zostały zwrócone pieniądze i mnie przeproszono. ..Jednak morał z tego incydentu oglądajcje paragony....

  3. Magdalena Płuciennik ★☆☆☆☆

    Nigdzie indziej nie spotkałam się z tak ospałą i ignorującą klientów obsługą, robię w tej aptece zakupy od 3 lat i zmienia się to tylko na gorsze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?

DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy Maratońska 71, Polesie, 94-007 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110

Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements