Przegląd katalogu
- 275 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 275 wyników
Przeglądaj pub w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 275 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 72,357 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Żagań i innych.
“Świetne miejsce - świetni ludzie - świetny vibe i świetny DJ . Karoli - Bar manager - świetny upselling - mówię jako salesman - świetny personal skill - naprawdę polecam ! Jedyne miejsce w ZG !”
“Byłem dwa razy, dobre jedzenie w dobrej cenie, obsługa bez zastrzeżeń, polecam.”
“Świetny lokal, super atmosfera, tanie piwo.”
“Bardzo ale to bardzo polecam to miejsce . Zamówiliśmy rosół i pomidorówkę oraz drugie danie . Wszystko smaczne i świeże . Ceny niskie jak na czasy które mamy . Bardzo mila obsługa. Polecam !!!!”
“Wszystko Super, piwko tanie, kominek, atmosfera Mega”
“Wszystko jest świeże, gorące, smaczne,porcje są obfite, obsługa bez zarzutu.”
“Fantastyczny klimat lokalnego pubu! Dobry wybór napoi w rozsądnej cenie, właściciel/ host z miłym podejściem do nowych klientów.”
“pyszne zapiekanki i bardzo klimatyczne miejsce, idealne na wieczorną kolację z ładnym widokiem”
“Ostatni z prawdziwych browarów, piwko smaczne- szczególnie ciemne piwa. Polecam piwo Celtyk jak i Black Boss, oba wyjątkowo smakowite, o niespotykanej dotychczas dla mnie idealnej kompozycji smaków palonej kawy i śliwki.”
“Rybka bardzo smaczna, klimatyczny taras gdzie ją można zjeść. Na pewno wrócimy.”
“Dnia 6.12.2025 godzina 10.30 bardzo miła Pani za kasą usmiechnieta do klientów juz na samym wstępie dzień dobry. Od razu przeciera stoły po wyjściu klientów...BRAWO ! Gulasz to jest gulasz pełno mięsa i treściwy aż łyżka stoi dęba BRAWO dla kucharek no i ten stek wieprzowy ...wszystko pyszne i świeże, więc postanowiłem dodać opinie bo mało takich restauracji. dziękuję bardzo napewno bede odwiedzał.”
“Po raz kolejny odwiedziliśmy to miejsce,zamówiliśmy 4 zupy+5 dań głównych + 5 napoji wszystko było bardzo dobre a kurczak "specjalny" w sosie słodko-kwaśnym jak dla mnie ocena 5/5.”
“Typowe domowe jedzonko, jak u babci! smakowało i dorosłym i dzieciom, ceny bardzo przystępne a porcje duże. Wszystko przygotowywane na bierząco.”
“Super miejscówka nad jeziorkiem. Dobre jedzenie, miła obsługa. Zawsze, gdy jestem na tej trasie, to właśnie tam zajeżdżam.”
“Jedzenie przepyszne, bylam dzis z tata, zamówiliśmy pstroga z frytkami i z kapusta biala, gulaszowa zupe i jesiotra z frytkami i buraczkami. Byliśmy tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Ja osobiście nie lubię ryb a ta mi bardzo smakowała, pstrąg był wypełniony farszem kremowym z cebulką i czymś zielonym. Tata z kolei jest koneserem ryb, łowi sam i duzo je, i te właśnie Mu bardzo zasmakowały. Co prawda nie jest tanio, za taki obiad zapłaciliśmy 230zl plus napoje ale naprawde polecam. Jak dla nas jedzenie wyśmienite. Ps: pani kelnerka odczułam, ze do końca nie zbyt sympatycznie nas obsłużyła, przy zamawianiu jedzenia czy napojów odwracała sie, lub odchodziła od stolika.”
“Smaczna pierś z kurczaka, dobrze doprawione. Ziemniaków dużo jak widać na załączonym zdjęciu. Buraki za suche, ale smaczne.”
“Pole kempingowe , sanitariaty, restauracja, bar oraz lokalizacja przy jeziorze na wielki plus.Organizacja imprez również. Obsługa i szef bez problemówJeszcze nie raz tam wrócimy.”
“W miniony weekend przeżyliśmy najpięknieszy dzień w naszym życiu! W Pensjonacie Słoneczko zorganizowaliśmy wesele wraz z ceremonią ślubną w plenerze. Efekt końcowy przerósł nasze najszczersze oczekiwania! Nie udałoby się to bez wspaniałej Pani manager obiektu oraz cudownej obsługi. Wyśmienita kuchnia idealnie wpasowała się w wymagające podniebienia naszych gości, a pierogi ruskie do dzisiaj zbierają komplementy! Nasi goście mieli również możliwość skorzystania z przestronnych, czystych oraz komfortowych pokoi dostępnych w obiekcie. Najmłodsi przybysze zachwyceni byli salą zabaw, która wyposażona jest we wszystko co im się zamarzyło Całe wesele jak i jego organizacja przebiegły lepiej niż mogliśmy sobie wyobrazić. Kontakt z załogą obiektu zarówno w trakcie, przed, jak i po przyjęciu był na najwyższym poziomie Jeszcze raz dziękujemy całej ekipie za najwspanialszy dzień w naszym życiu! Bez was by się nie udało ❤️ na pewno będziemy was odwiedzać jak tylko będziemy w okolicy”
“Przepyszna zupa pieczarkowa, pierogi i naleśniki...talerze puste...obsługa bardzo cierpliwa, nawet przy tak wydziwiających dzieciach...ruskie tak, ale z tym a nie tym :)....polecam na talerzu prawda a nie jak to się zdarza kombinacja alpejska...”
“Całodobowy sklep bardzo dobrze zaopatrzony, otwarty 7 dni w tygodniu z przemiłą obsługą :) na miejscu również bar oraz bezpłatne , czyste toalety. Parking na około 25 ciężarówek + kilka miejsc dla samochodów osobowych. W nocy bardzo cicho i spokojnie.”
“Wszystko na 1000 procent polecamy! Para z małą blondyneczką. Przywitał nas miły Pan i pożegnała uśmiechnięta Pani. Jedzenie znakomite! Czysto!”
“Niespodziewanie o godzinie 10:00, w środku tygodnia, zaraz po badaniach w pobliskim szpitalu zjadłem z żoną pyszny deser w świetnie zorganizowanym i klimatycznym miejscu w towarzystwie krokodyla. Nic dodać, nic ująć. Polecam!”
“Bardzo dobra pizza, dobrze wypieczona, ceny w porządku jak na jakość.”
“Tarantino od wielu lat jest jednym z moich ulubionych miejsc w mieście i za kazdym razem jak przyjezdzam, chociaż coś zamówię. Świetnie robią mięso, menu niepokojąco duże ale jeszcze się nie sparzyłem próbując wiele rzeczy. Tym razem Amerikano, którego nie pamiętam z poprzednich zamówień i ponownie bardzo dobrze przygotowane wolno pieczone mięso. Dowożą zazwyczaj szybciej niż czas opisany w pyszne, mniej niż w godzinę. Polecam, jedno z najlepszych miejsc w Gorzowie.”
“Bardzo przyjemne miejsce z włoską duszą. Jedzenie, deser i kawa, z włoskimi opowieściami właściciela, dały pełne poczucie klimatu, którego chciało się doświadczyć. Polecam!”
“Jeśli szukasz miejsca aby spotkać się ze znajomymi , spędzić miło czas to odpowiednie miejsce. Na miejscu pograsz ale też zobaczysz mecz itd . Polecam”
“Pyszne ....polecam i dzięki za możliwosc naładowania fona...Pozdrawiam”
“Bardzo pyszny kebab, odstatający od innych średniaków. Mięso bardzo smaczne , warzywa świeże, sosy nie natarczywe smaczne. Obsługa bardzo miła, Lokal troszkę mały. Natomiast widać że ktoś podchodzi z sercem do tematu.”
“Bardzo dobre lane piwko. Lokalny bar dla podejrzanych zakapiorów!!!”
“Fajny darmowy parking do tego monitorowanyna jego terenie jest: Spozywczy ,restauracja i motomarket instancja paliw . Prysznice10 zł i toalety 2zl płatne .”