Przegląd katalogu
- 275 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 275 wyników
Przeglądaj pub w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 275 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 72,357 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Żagań i innych.
“Pysznie,dużo ,tanio ,miła obsługa ,super miejsce ,zwierzęta mile widziane”
“Bardzo przemiła obsługa, pyszne i świeże jedzonko plus Bardzo przyzwoite ceny. Polecam w 100%”
“Winnica Senator to nasze odkrycie roku 2025! Przepyszne Wina.Zakochaliśmy się w dwóch zupełnie różnych trunkach.Granat i Labradoryt to perełki tej winnicy.”
“Naprawdę świetne miejsce. Kuchnia bardzo smaczna. Kotlet z kością, zupa hiszpańska, sernik na kozim serze i jabłecznik warte polecenia. Obsluga przemiła i świetnie przygotowana do odpowiedzi na wszystkie pytania gości.”
“Naprawdę warto zajrzeć, tym bardziej, że zewsząd będzie blisko.”
“Bardzo dobre jedzenie i sympatyczna obsługa. Mało miejsc siedzących i raczej ciasny lokal, ale to nie typowa restauracja tylko fastfood. Na pewno warto zajrzeć, bo kebab bardzo smaczny.”
“Pani Natalia była fantastyczna. Zaproponowała mi grzaną wiśniowe na rozgrzanie.”
“Bardzo dobre mięso w burgerach. Burger XXL jest naprawdę ogromny, sosy dobrze dobrane. Boczek przepyszny, chrupiący. Polecam”
“Fantastyczne regionalne miejsce z dusza. Odwiedzilismy muzeum dzisiaj z moim mezem-anglojezycznym. Dzieki sluchawkom wszystko mogl zrozumiec, degustacja lokalnego piwa-niezapomniany smak. Dziekujemy za wspanialy czas.”
“Miałem do wyboru kebab obok, albo ten bar. Wybrałem bar. I to był strzał w dziesiątkę. Doskonały burger i zaskakujące frytki. Właściciel sympatyczny, w tle grała klimatyczna muza ( żadne zenki czy inne slawomiry).”
“Najlepszy kebab w okolicy. Wszystko gra jak należy”
“Pyszne jedzenie:) Przesympatyczna obsługa Polecamy :))))”
“Genialna firma sprzedająca genialne alkohole zakupiłem wódkę polską „Kawowy Fjut” genialna nazwa i etykieta zamówienie było u mnie na drugi dzień. Oby Pracownicy firmy mieli więcej takich idealnych pomysłów na promowanie Polskich alkoholi. Serdecznie dziękuję i polecam firme Eluxo ”
“Trafiliśmy tam przez przypadek na koncert szantowy i miło zostaliśmy zaskoczeni jeszcze tam wrócimy.”
“Przypadkiem trafiliśmy ale byl to strzał w dziesiątkę. Klimatyczny wystrój, miła i profesjonalna obsługa a jedzenie.....już wiem skąd maja tak wysokie oceny tutaj. Bardzo smaczne, efektownie przyrządzone. To jeden z tych lokalizacja gdzie je sie w pierwszej kolejności oczami. Choć nieszczególnie mam po drodze, to napewno wroce. Polecam”
“"Restauracja ma bardzo przyjemny klimat i miłą obsługę. Jedzenie świeże i smaczne, porcje odpowiednie, a ceny rozsądne. Idealne miejsce na spokojny obiad lub kolację."”
“Miejsce które pokaże Twoje słabości, jeśli one wystawia to trener Marcin na pewno Cię tak zmotywuje, że będziesz w stanie je pokonać. Tam jest po prostu ogień! Serdecznie polecam”
“Macie ochotę na kurczaczka z różna jak za dawnych dobrych czasów. To właściwy adres na mapie w obrębie Gorzowa,warto wybrać się nawet z dalszej odległości,napewno nie będziecie żałować. Polecam to miejsce z czystym sumieniem.”
“Ogólnie faktycznie trudno znaleźć "lokal" pośród innych sklepów i knajp ale miła pani za ladą, szybki czas realizacji zamówienia i smak wynagradza moim zdaniem. Burger 35 złotych z dużą ilością mięsa sprawił że sie najadłem :)”
“Byliśmy w niedzielę w okolicy i odwiedziliśmy Rybacką Chatę. Restauracja otwarta od 13:00 i o 13:05 wszystkie stoliki zajęte- to już o czymś świadczy. Rybki świeże i dobrze przyrządzone. Lemoniada pychotka. Wzięliśmy miętusa filet, sielawa i sandacz filet. Z tych wszystkich ryb najmniej ości w miętusie i naszym zdaniem najsmaczniejsza . Chodź tyle ludzi, szybko otrzymaliśmy swoje dania . Obsługa przyjazna I pomocna . Co do wielkości ryb które otrzymaliśmy to około 400- 500 g. Klimacik restauracji nawiązujący do nazy lokalu. Bardzo klimatycznie , czysto I schludnie . Gorąco polecam”
“Wyśmienite dania obiadowe na wagę. Świeże Dobrze doprawione. Bezpłatna toaleta Wizyta jadąc z Kłodzka. Polecam w 100%”
“Trafiłem tu przypadkiem , ale teraz jak jadę w góry lub z gór zawsze tu jemy z żoną. Porcje duże i smaczne. Takie swojskie domowe jedzenie. Nie lubię pierogów ruskich , ale tutaj można brać w ciemno. Warto zjechać te 5-7 km z ekspresówki , żeby tu zjeść.”
“Miła obsługa. Realizacja zamówienia do 20 minut. Naprawdę smaczne i odpowiednia porcja. Ceny nie są wygórowane. Lokal , zwłaszcza na piętrze przyjemne miejsce.”
“Nie myślałem że da się jeszcze tak tanio i dobrze zjeść. Miła obsługa,klimat baru mlecznego oczywiście. Dziś zjadłem schabowego za dwie dychy i przyznam że bardzo dobry, pyszne świeże surówki i nawet dobrrej jakości ziemniaki czuć że świeżo gotowane nie odgrzewane. Zupka flaczki też pyszna aromatyczna mięsna z dobrej jakości produktów. Żona jadła rybkę i córka filet z kurczaka również zadowolone. Z pewnością będziemy odwiedzać teraz to miejsce często. Polecam”
“domowe bardzo pyszne jedzenie i po taniosci. super obsluga. bardzo polecam!”
“To bistro to prawdziwa perełka na kulinarnej mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Śniadania serwowane tutaj są nie tylko pyszne, ale również podane z niezwykłym wyczuciem smaku i estetyki. Każdy detal – od aromatu świeżo parzonej kawy, po idealnie wypieczone pieczywo i starannie dobrane dodatki – świadczy o wysokiej kulturze kulinarnej miejsca. Obsługa jest nienaganna: uprzejma, dyskretna i zawsze pomocna. Wnętrze urzeka subtelną elegancją, tworząc atmosferę sprzyjającą spokojnemu rozpoczęciu dnia. To miejsce, do którego chce się wracać – nie tylko po doskonałe jedzenie, ale także po chwilę prawdziwego relaksu. Zdecydowanie jedno z najlepszych śniadaniowych bistro, jakie miałem przyjemność odwiedzić.”
“Bardzo ciekawe miejsce, zdecydowanie warte odwiedzenia. Elegancki wystrój, miła atmosfera, sympatyczna i sprawna obsługa i przede wszystkim bardzo ciekawie podane drinki, a także wybór kaw i herbat. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat i zasługuje na wyróżnienie na mapie Gorzowa.”
“Zamawiałam już kilkukrotnie z dowozem. Szaszłyk pierwsza klasa najlepszy jaki jadłam, nie raz jeszcze zamówię! Dowóz: sprawnie dostraczone jedzenie i jeszcze gorące :) polecam gorąco”
“Super restauracja rozmieszczona na 3 poziomach. W restauracji winda. Extra jedzenie i przemiły kompetentny Pan kelner który nas obsługiwał! Polecam!!!”
“Jeździmy z wnuczkiem tam od pięciu lat. Ciągle wracamy . Wnuczek zachwycony.. Bardzo miła atmosfera. Właściciele wspaniali. Obsługa przemiła . Jedzonko pyszne . Polecamy !!!!! Za trzy tygodnie znów tam będziemy. Zapraszamy bo naprawdę warto przyjechać .”