Opinie

  1. P. Piotr ★☆☆☆☆

    Jedzenie dobre ale pani za barem oszukuje Taka niska blondynka Posiłek kosztował 35 zł rachunek na 35 ale terminalu 36 po zwróceniu uwagi wielce oburzona

  2. Igor Richter ★☆☆☆☆

    Jadłem schabowego był spalony mówię a dobra może tak się im trafiło ALE dziś dramat!!! Zamówiłem jajecznicę na boczku dostałem na szynce którą wyglądała jak guma Bułka twarda że zeby idzie połamać nawet herbata była nie dobra, nie wiem dlaczego opinia 4.4 jak to jest 2max

  3. Sara Nowicka ★★☆☆☆

    Sugerując się opiniami zjechaliśmy 2 os. na obiad. Jedzenie słabej jakości, Devolay bardzo przesolony z grubą, również słoną panierką. Obsługa krzyczała do siebie zza lady. Stoliki nie wytarte, na podłodze resztki jedzenia. Lampy ciągle mrugały.

  1. Karol “ENDURO ROOKIES” M. ★★★★★

    Wszystko smacznie, kupiłem gulaszową (20zl) schabowy z ziemniakami i surówką (35zl) oraz kompot (4zl). Czyli obiad 59zl

  2. Michał Xil ★☆☆☆☆

    Witam. Jak to w trasie chęć na dobry obiadek niestety nie w tym lokalu i nie wątróbka. Sama wątróbka twarda nie smaczna z jakiejś starej maciory do tego długi czas oczekiwania na koryto następnie dwie wycieczki w nocy na kibelek rewolucja straszna. Nie polecam.

  3. Michal Kliz ★☆☆☆☆

    Smakowały jak wyglądały, grudy sera kartofle musiały gdzieś dłużej stać, na koniec mnie muliło

  1. Cartonix K ★☆☆☆☆

    Jadałem tutaj nie raz i zawsze było świeżo i smacznie.Ostatnimi czasy dostałem flaki na pół zimne bo dopiero sie rozmrażały. Dzisiaj dostałem niestety golonkę, która była stara i śmierdząca nie dało się tego zjeść. Odniosłem i Pani twierdziła że jest to świeża golonka, chyba nigdy świeżej golonki nie jadła. NIE POLECAM JUŻ TEGO MIEJSCA.

  2. Cataley ★★★★★

    Całodobowy sklep bardzo dobrze zaopatrzony, otwarty 7 dni w tygodniu z przemiłą obsługą :) na miejscu również bar oraz bezpłatne , czyste toalety. Parking na około 25 ciężarówek + kilka miejsc dla samochodów osobowych. W nocy bardzo cicho i spokojnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PORT STREFA - bar i parking TIR (dawny bar Hartwig)?

PORT STREFA - bar i parking TIR (dawny bar Hartwig) znajduje się przy osiedle Przemysłowe 4g, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PORT STREFA - bar i parking TIR (dawny bar Hartwig)?

Można skontaktować się z PORT STREFA - bar i parking TIR (dawny bar Hartwig) pod numerem +48 501 159 910

Jak można dotrzeć do PORT STREFA - bar i parking TIR (dawny bar Hartwig)?

Do PORT STREFA - bar i parking TIR (dawny bar Hartwig) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements