Przegląd katalogu
- 275 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 275 wyników
Przeglądaj pub w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 275 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 72,357 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Żagań i innych.
“Bardzo smaczne domowe obiadki Np dzisiaj był zestaw dnia za 26zl (zupa + 2 danie) Nawet duze porcje Uważać tylko bo słabo z miejscem do parkowania. Bardzo miła obsługa Polecam w 100%”
“Pyszne czeskie piwko. Sympatyczny właściciel. Dodatkowo można wypożyczyć sprzęt pływający... Wszystko extra.”
“Pysznie, dużo i nie drogo. Obsługa bardzo miła i sympatyczna.”
“Bardzo dobra Pizza, obsluga, I klimat Restauracji po remoncie zmienil sie na duzo lepszy, ogólnie Bardzo polecam”
“Jedzenie super zwłaszcza burger z plackami ziemniaczanymi bomba jedzenie ciepłe dostawa na czas obsługa bardzo miła gorąco polecam.”
“Chcielibyśmy serdecznie polecić camping Magical Camp w Lubniewicach wszystkim, którzy szukają spokojnego, ale i atrakcyjnego miejsca na wypoczynek z przyczepą kempingową. Byliśmy tam ostatnio i jesteśmy absolutnie zachwyceni! Miejsce na campingu pod przyczepę było przestronne, dobrze utrzymane i z łatwym dojazdem. Przyłącza (prąd, woda) były bezproblemowe i dobrze rozmieszczone. Na obiekcie jest świetna restauracja" magiczna Gruszka" z pysznym jedzeniem i miłą obsługą. Polecam i na pewno wrócimy.”
“Pizza spoko nawet smaczna. Ubrana na bogato.”
“Super obiad. Bardzo smaczne pierogi ruskie.”
“Oki klimatu tam nie ma. Ale jedzenie i obsluga jest. Szczegolnie pan z obslugi widoczny na zdjeciu to bajka. Mily szybki i w 100% profesionalny. Jedzenie. Hmm Flaczki super. Przepyszne. Tak samo bigos na kilku goracym talerzu z bulkami. Baja. Szczerze lubie zjesc ale flakow plus bigos nie ogarnalem. Porcje jak dla olbrzymów. Nic tylko polecic. A ciekawostka dla mnie zagadka. Do bigosu podano 2 bulki, w miare Świerże... A obok na talerzu musztarda i chrzan... Hmm posmarowalem bulki chrzanem z bigosem.. ciekawe doswiadczenie.”
“Bardzo pyszne jedzenie wietnamski. Pani właścicielka poleciła nam przepyszne jedzenie w tym dla osoby na ścisłej diecie.”
“Polecam obiady bardzo smaczne z miłą obsługą”
“Jedzenie naprawde pyszne. Zamowienie zlozone przez Pyszne.pl i czas oczekiwania troche dlugi bo ok godziny przy tym, ze miejsce dostawy bylo 500 metrow od lokalu. Poza oczekiwaniem na zamowienie kuchnie moge naprawde polecic.”
“Fajne miejsce do spotkań z przyjaciółmi szkoda tylko że po 19 już kuchnia zamknięta”
“Świetne miejsce kameralne z dobrym jedzeniem i miła obsługa. Bar ten ma klimat minionych lat i jedzenie w nim to poprostu rozkosz.”
“Spoko miejsce. Ciekawi ludzie, miła obsługa”
“Wszystko spoko tylko w Google zapomnieli napisać że to nie jest restauracja tylko bar dania które podają tovmrożonki to jest pub!!”
“Świetne miejsce, drinki serwowane przez barmana Filipa są rewelacyjne. Polecam!”
“Kebab w bułce z wołowiną,bułka chrupiąca mimo tego że brałem na wynos i trochę mi nasiąkł sosami,jak o sosach mowa to ostry delikatnie piekł a czosnkowy o wyczuwalnym smaku czosnku i śmietany jak mniemam własnej roboty bardzo przyjemne ,mięsko wołowa kula mocy bardzo ładnie przypieczona na świeżo ścięta z rusztu soczysta i apetyczna w wyglądzie no i chrupiące warzywa,rozmiar takiej buły za 27 ani duża ani mała ale warta swojej ceny no i obsługa sympatyczna. Polecam to miejsce i pozdrawiam.”
“Zamówiłem (na wynos) kotlety drobiowy z frytkami i zestawem surówek (późną pora bo ok 22:30), który został świeżo przygotowany (sadzac po dzwieku dochodzącym z kuchni). Sam kotlet byl bardzo duży, mięsisty oraz rozpływający sie w ustach (idealnie doprawiony i soczysty), frytki również świeże i smaczne nie ociekające z tłuszczu (za co bardzo duży plus) oraz zestaw trzech dużych i smacznych porcji surówek. Cały zestaw byl ogromny i nawet po całym dniu gdzie nie bylo czasu nic zjeść ledwo dałem radę wcisnąć cala porcję. Cena adekwatna do ilości i jakości. Obsługa mimo później pory byla uśmiechnięta i sympatyczna. W samym lokalu bylo czysto i przytulanie. Szkoda, ze tak rzadko jezdze przez Olszyne bo byłbym tu częstym gościem ale jeszcze kiedys bedzie okazja tu wrócić. Polecam ten lokal!”
“Bar Anieli to prawdziwy skarb! Zamówiliśmy kotlet schabowy, który był ogromny – zajmował cały talerz – a do tego smakował wyśmienicie. Pomidorowa również była doskonała, idealnie doprawiona. Moja dziewczyna zamówiła pierogi i była nimi zachwycona – miękkie ciasto i świetnie doprawiony farsz. Obsługa także na plus – kasjer był bardzo przystojny, co tylko dodało uroku całej wizycie. Polecamy z całego serca!”
“Byłem tam tylko na pizzy, ale samo miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie. Piękne zachody słońca. Można potańczyć i dobrze się pobawić także z dziećmi . Polecam”
“Bardzo dobre jedzenie. Wszystko świeże. Minusem jest mało miejsca. Przesuwanie krzeseł co chwilę i wstawanie od stołu jest bardzo uciążliwe, ponieważ ktoś skończył jeść i musi wyjść.”
“Polecam dobra kuchnia . Porcje spore . Zestaw dnia z możliwością wyboru zupy i drugiego dania a do tego tylko 49 zł.”
“Dawno nas tutaj nie było, i w sumie nie planowałem, ale jak już będę wracał to raczej z myślą żeby coś zjeść niż się wykąpać XD Pizza na petarda cienkim cieście. Frytki chyba najlepsze jakie jadłem w restauracji. Na pewno wrócimy :)”
“Super bar ceny jak na dzisiejsze standardy zarobkowe nie są drogie porcje duże polecam z czystym sumieniem”
“Miałam okazję być w restauracji Baranowski.... Super miejsce na romantyczne spotkanie . Czy spokojny obiad w kręgu rodziny. Miła obsługa. Jedzenie pierwsza klasa ! Jedynie przystawka zupełnie nie trafiona. Bez smaku choć wyglądała obłędnie. Reszta to był prawdziwy majstersztyk!”
“Szeroki asortyment alkoholi zarówno w wysoko jak i niskoprocentowych. Do przekąszenia zawsze coś świeżo przygotowane od śledzika poprzez schabowego na dużym wyborze surówek skończywszy. Wódeczka oczywiście w jak najbardziej przyzwoitej temperaturze oraz cenie. Szalenie przemiła oraz niezmiernie wykwalifikowana obsługa zawstydzająca zachodnie standardy europejskie. Jak najbardziej polecam ten lokal każdemu kto ceni sobie kulturę regionalną.”