Miejsce super do odpoczynku. Ośrodek dość duży ale bardzo dobrze utrzymany. Parking na auta przy recepcji,można parkowac auto w cieniu. Czysto i widać ze ktoś nad tym panuje. Przy plaży jest miejsce pod gołym niebem ale i w cieniu pod drzewami. W barze bardzo miła obsługa. Jedzenie smaczne i w rozsądnej cenie. WC przy barze czyściutkie. Polecam do odpoczynku. Słaby internet z sieci jest wielkim plusem bo ludzie nie gapią sie w telefony tylko ze sobą rozmawiają. Nie wiem jak wi-fi bo nie podłączyłem sie i dało sie przeżyć bez netu.
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Trzesniowski ★★★★★
-
Smok Wawelski ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym, będąc z rodziną na rowerowej wycieczce, dotarliśmy do malowniczego ośrodka wypoczynkowego „Laguna”, znajdującego się niedaleko miejscowości Lubniewice. Byłem w tym ośrodku po raz drugi i, niestety, drugi raz się zawiodłem. Chcąc skorzystać z dobrodziejstw tutejszej gastronomii (bar), podjechałem rowerem niedaleko wejścia. Przechadzający się tam pracownik podszedł do mnie i w bardzo opryskliwy sposób zaczął mnie strofować, twierdząc, że źle zaparkowałem i utrudniam innym przejście. Gdy przestawiłem rower obok, na trawę, dowiedziałem się, że pewnie oprę go o płot, a ten jest delikatny i na pewno go zniszczę. Wspomniany pracownik stwierdził również, że nie potrafię wychowywać dzieci, oraz że rowery powinny być parkowane po drugiej stronie placu zabaw. Gdy zapytałem, co w sytuacji kradzieży, dowiedziałem się, że „będę mógł sobie kupić drugi”. Warto było by porozmawiać z pracownikami że nosząc dumnie logo miesca pracy mogli by być nieco mniej opryskliwi dla klientów... Niestety nie polecam choć miejsce malowniczo położone... Z poważaniem Mariusz i Martyna Dobrowolscy...
-
Adriana Jaworska ★☆☆☆☆
Zacznę od tego , że wzięliśmy sobie domek dla czterech osób typu Harnaś za 550 zł za dobę. Zapłaciliśmy 1000 zł kaucji . Miesiąc przed planowaną datą przyjazdu zapytałam właściciela czy jest możliwość rezygnacji z pobytu ze względu na chorobę mojej mamy, bardzo poważną z resztą. Właściciel poinformował mnie, że jeśli ktoś wynajmie domek , to tak, ale jeśli nie, to niestety nie będzie takiej możliwości. Wiem doskonale, że inni pytali się o dostępność domku, właściciel mówił, że jest zajęty. Teraz coś na temat samego pobytu. W domkach było brudno, brak jakichkolwiek środków czystości. Aby usiąść na tarasie musieliśmy sami umyć sobie krzesła i stół. Wszędzie pajeczyny,nieprzyjemny zapach w pomieszczeniach, można było przecież przewietrzyć, zanim goście przyjadą. No cóż. Droga dojazdowa tragedia. Dziury ,zawadziłam podwoziem. Koło domków unoszący się kurz, który mieliśmy w ustach, . Cisza nocna,która miała być tak przestrzegana nie obowiązuje. O godzinie 23.30 libacje alkoholowe i hałas. Poszliśmy zjeść do baru, który jest na terenie ośrodka. Stoły wręcz czarne z brudu. Wszystko się kleiło. Na stole leżały ości po jakimś posiłku, nie sprzątnięte. Zamowilismy dorsza z frytkami i surówką w cenie 55 zł za danie. Młode panny stoją za barem znudzone i krzyczą " numer 4, proszę sobie odebrać posiłek " dodam iż nikogo oprócz nas nie było. Smak potrawy katastrofa. Frytki surowe, ryba ohydna. Rozmawiałam z innymi ludźmi, którzy mieli okazję tam jeść i mieli to samo zdanie co my. Tam jedynie sprzedają się lody. Za te pieniądze można spędzić wypoczynek w lepszych warunkach.
-
Hanna Xoxo ★★★★★
Ośrodek Laguna odwiedziliśmy w ubiegłym tygodniu (czwartek – niedziela) i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Ośrodek jest czysty, a właściciel niezwykle miły i pomocny. Domki są ładne, zadbane i dobrze wyposażone – widać, że dba się tu o każdy szczegół. To idealne miejsce dla wędkarzy – kładki znajdują się bardzo blisko domków, co jest ogromnym udogodnieniem. Okolica cicha i spokojna, idealna na wypoczynek z dala od zgiełku. Serdecznie polecamy i na pewno jeszcze wrócimy!
-
Rzetelna Przewodniczka ★★★★★
Magiczne miejsce, pięknie, czysto, można wypożyczyć rower, rower wodny, łódkę, leżaki. Boisko do siatkówki, stół do ping ponga, plaża. Najlepszy pan Władek, człowiek orkiestra, od wszystkiego. Bardzo pomocny. Polecam gorąco to miejsce
-
Eliza Keim ★★★★★
Ośrodek położony w lesie nad jeziorem. Piaszczysta plaża, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego - rowery wodne, kajaki, deski. Bardzo miły i niezwykle pomocny pan Władek - pełny profesjonalizm. Boisko do siatkówki, tenis stołowy, ogrodzony piaszczysty plac zabaw, miejsce na ognisko, grille przy domkach. W sezonie działa bistro-stołówka - serwowane smaczne domowe zupy (zazwyczaj dwie do wyboru), gołąbki, kotlety schabowe, smażone ryby, frytki, surówki, pyszne pierogi, lody. Bistro czynne do godz. 18. Na miejscu brak marketu/sklepu, także należy zaopatrzyć się w pieczywo itp w pobliskim markecie w Lubniewicach. Uwaga: dojazd do ośrodka leśną drogą (nieasfaltową) przez ok. 1,5 km. Nowe drewniane domki typu Harnaś z tarasem z widokiem na jezioro, na dole salon z kuchnią (lodówka, zmywarka), kominek, duża przestronna łazienka z prysznicem (bez progu), na piętrze dwie sypialnie. Kilka pomostów przy jeziorze - do łowienia ryb, albo po prostu do posiedzenia na ławeczce. Na terenie ośrodka znajduje się tężnia solankowa. Idealne miejsce na spokojny rodzinny pobyt nad czystym jeziorem. Nie polecam wynajmu domków typu Mikołajka - stare, małe, bez widoku na jezioro, zapach staroci.
-
Stanisława Mazur ★★★★★
Czytam te opinie i odnoszę wrażenie , że dotyczą one innego miejsca niż Laguna. Jeździmy z rodzinką 6 + 2 dzieci od kilku lat. Domki czyste, wyposażenie domków na 5.Kontakt z gospodarzem bardzo dobry.Powrót na ośrodek po 22 nie stanowi problemu.Ogólnie nie podzielam zdania malkontentów. Wymagania jak od hotelu 5*… a to niestety domki w lesie. Mazur i Wilk z rodzinką. Pozdrawiam pana Adama.
-
Mari ★☆☆☆☆
Witam jestem bardzo rozczarowana pokojami w ośrodku wypoczynkowym. Brud jaki panuje pościele zżółknięte, pajęczyna ogóle dostępna , piasek w łazience zamieciony pod kosz na śmieci. Lodówka, którą ciężko nazwać lodówką, czajnik za kamieniony . Ogólnie za tą cenę 250zl za dobę dwie osoby dorosłe i dziecko to poprostu szaleństwo. Brak ręczników , brak ciepłej wody . Pokoje na poddaszu bez jakiego kolejek wiatraka już nie wspomnę o klimatyzacji. Utrudniony kontakt z właścicielem. ( Na balkonie osy uwily sobie gniazdko po zgłoszeniu tego właścicielowi brak reakcji) . Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ośrodek Wypoczynkowy "LAGUNA"?
Ośrodek Wypoczynkowy "LAGUNA" znajduje się przy Osiedle Świerczów, 69-210 Lubniewice, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Wypoczynkowy "LAGUNA"?
Można skontaktować się z Ośrodek Wypoczynkowy "LAGUNA" pod numerem +48 501 439 308
Jak można dotrzeć do Ośrodek Wypoczynkowy "LAGUNA"?
Do Ośrodek Wypoczynkowy "LAGUNA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku