Fajne miejsce na wspólne wyjścia ze znajomymi na drinka lub piwko
Zdjęcia
Opinie
-
Marietta Janus ★★★★☆
-
Kat Hu ★☆☆☆☆
Byłam tam kiedyś raz i wtedy obiecałam sobie, że wrócę… Niestety. Tym razem ogromne rozczarowanie. Jedzenie? Niestety na minus. Drinki? Pozostawiają wiele do życzenia. Do tego dochodzi kwestia czystości — brudno, co skutecznie odbiera całą przyjemność z pobytu. Na plus — obsługa próbowała stanąć na wysokości zadania, była uprzejma i starała się ratować sytuację… ale niestety — na próżno, bo reszta po prostu zawodzi. Szkoda… bo miejsce miało potencjał, klimat był kiedyś fajny. Dziś — pozostaje tylko żal, że to już nie to.
-
Katarzyna Huszakowska Przedstawiciel Thermomix ★☆☆☆☆
Byłam tam kiedyś raz i wtedy obiecałam sobie, że wrócę… Niestety. Tym razem ogromne rozczarowanie. Jedzenie? Niestety na minus. Drinki? Pozostawiają wiele do życzenia. Do tego dochodzi kwestia czystości — brudno, co skutecznie odbiera całą przyjemność z pobytu. Na plus — obsługa próbowała stanąć na wysokości zadania, była uprzejma i starała się ratować sytuację… ale niestety — na próżno, bo reszta po prostu zawodzi. Szkoda… bo miejsce miało potencjał, klimat był kiedyś fajny. Dziś — pozostaje tylko żal, że to już nie to.
-
Sebastian Macioszek (Sebrian) ★★★★☆
Fajny, spokojny, osiedlowy pub miłą obsługą. Poza piwem można też coś przekąsić. Niestety dni otwarcia skróciły się do czwartek-niedziela, do tego z niedzielą na imprezy zamknięte co jest sporym minusem.
-
Sebastian Macioszek ★★★★☆
Fajny, spokojny, osiedlowy pub miłą obsługą. Poza piwem można też coś przekąsić. Niestety dni otwarcia skróciły się do czwartek-niedziela, do tego z niedzielą na imprezy zamknięte co jest sporym minusem.
-
Goffer ★★★★★
Fantastyczne miejsce na wieczorny luźny wypad lub kibicowanie na mieście. Dobre drinki, przyjemny wystrój sali i co najważniejsze, a nie zawsze oczywiste w podobnych miejscach, pyszne przekąski i syte dania główne. Cieszę się, że odkryliśmy to miejsce podczas NSK. Wrócimy jeszcze nie raz.
-
Bartlomiej Madry ★★★★★
Idealne miejsce (jedyne na Manhattanie) do wyjścia paczką na drina lub browara. Szkoda, że nie dostałem kompletu zamówienia. Prośba o przyniesienie wszystkiego co zamówiłem nie przyniosła skutku.
-
Sara Ratajczak ★★★★★
Najlepsze miejsce w województwie lubuskim, jakie odwiedziłam ! Lokal prowadzony z sercem i pasją. Za każdym razem pojawia się coś nowego. Obsługa na medal! Drinki zawsze wyglądają zjawiskowo (zawsze robię zdjęcie). Nie ma dnia w tygodniu, abym nie przyszła chociaż na herbatę! :) Fajną atrakcją są pub quizy - zachęcam i POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Czart Pub&Restaurant?
Czart Pub&Restaurant znajduje się przy Obrońców Pokoju 82, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Czart Pub&Restaurant?
Można skontaktować się z Czart Pub&Restaurant pod numerem +48 504 966 675
Jak można dotrzeć do Czart Pub&Restaurant?
Do Czart Pub&Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku