Opinie

  1. Marietta Janus ★★★★☆

    Fajne miejsce na wspólne wyjścia ze znajomymi na drinka lub piwko

  2. Kat Hu ★☆☆☆☆

    Byłam tam kiedyś raz i wtedy obiecałam sobie, że wrócę… Niestety. Tym razem ogromne rozczarowanie. Jedzenie? Niestety na minus. Drinki? Pozostawiają wiele do życzenia. Do tego dochodzi kwestia czystości — brudno, co skutecznie odbiera całą przyjemność z pobytu. Na plus — obsługa próbowała stanąć na wysokości zadania, była uprzejma i starała się ratować sytuację… ale niestety — na próżno, bo reszta po prostu zawodzi. Szkoda… bo miejsce miało potencjał, klimat był kiedyś fajny. Dziś — pozostaje tylko żal, że to już nie to.

  3. Katarzyna Huszakowska Przedstawiciel Thermomix ★☆☆☆☆

    Byłam tam kiedyś raz i wtedy obiecałam sobie, że wrócę… Niestety. Tym razem ogromne rozczarowanie. Jedzenie? Niestety na minus. Drinki? Pozostawiają wiele do życzenia. Do tego dochodzi kwestia czystości — brudno, co skutecznie odbiera całą przyjemność z pobytu. Na plus — obsługa próbowała stanąć na wysokości zadania, była uprzejma i starała się ratować sytuację… ale niestety — na próżno, bo reszta po prostu zawodzi. Szkoda… bo miejsce miało potencjał, klimat był kiedyś fajny. Dziś — pozostaje tylko żal, że to już nie to.

  1. Sebastian Macioszek (Sebrian) ★★★★☆

    Fajny, spokojny, osiedlowy pub miłą obsługą. Poza piwem można też coś przekąsić. Niestety dni otwarcia skróciły się do czwartek-niedziela, do tego z niedzielą na imprezy zamknięte co jest sporym minusem.

  2. Sebastian Macioszek ★★★★☆

    Fajny, spokojny, osiedlowy pub miłą obsługą. Poza piwem można też coś przekąsić. Niestety dni otwarcia skróciły się do czwartek-niedziela, do tego z niedzielą na imprezy zamknięte co jest sporym minusem.

  3. Goffer ★★★★★

    Fantastyczne miejsce na wieczorny luźny wypad lub kibicowanie na mieście. Dobre drinki, przyjemny wystrój sali i co najważniejsze, a nie zawsze oczywiste w podobnych miejscach, pyszne przekąski i syte dania główne. Cieszę się, że odkryliśmy to miejsce podczas NSK. Wrócimy jeszcze nie raz.

  1. Bartlomiej Madry ★★★★★

    Idealne miejsce (jedyne na Manhattanie) do wyjścia paczką na drina lub browara. Szkoda, że nie dostałem kompletu zamówienia. Prośba o przyniesienie wszystkiego co zamówiłem nie przyniosła skutku.

  2. Sara Ratajczak ★★★★★

    Najlepsze miejsce w województwie lubuskim, jakie odwiedziłam ! Lokal prowadzony z sercem i pasją. Za każdym razem pojawia się coś nowego. Obsługa na medal! Drinki zawsze wyglądają zjawiskowo (zawsze robię zdjęcie). Nie ma dnia w tygodniu, abym nie przyszła chociaż na herbatę! :) Fajną atrakcją są pub quizy - zachęcam i POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czart Pub&Restaurant?

Czart Pub&Restaurant znajduje się przy Obrońców Pokoju 82, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czart Pub&Restaurant?

Można skontaktować się z Czart Pub&Restaurant pod numerem +48 504 966 675

Jak można dotrzeć do Czart Pub&Restaurant?

Do Czart Pub&Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements