Przegląd katalogu
- 385 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 385 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 385 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 268,960 opinii i ocen.
“Obsługa bardzo miła, wnętrze proste i ładnie przyjemne dla oka, ceny jedzenia adekwatne do porcji oraz smaku. Jak znów będę w Lublinie to z chęcią odwiedzę te miejsce jeszcze nie jeden raz. Ciepło polecam ☺️”
“Miejsce gdzie totalnie mimo, że znajduje się w centrum to można się od niego odizolować! Pyszny set, świetnie podany, świeże składniki!”
“To nie pierwsza moja wizyta i dopiero zdałem sobie sprawę że nie wystawiłem opinii. Zdecydowanie najlepsze sushi w Lublinie! Tutaj nie ma oszczędzania na produktach, smak top. Ramen ta sama sprawa, każdy wyrazisty i idealny. Obsługa mogłaby być sprawniejsza, ale każdy się uczy więc to nie ujmuje tej restauracji. Bardzo polecam!”
“Bardzo serdecznie polecam, jedzenie zawsze bardzo smaczne, świeże i pięknie udekorowane. Cena bardzo dobra w stosunku do jakości oferowanych dań oraz ich rozmiarów. W lokalu zawsze czysto a obsługa uprzejma, z dostawą też nigdy nie było problemów. Nic tylko przekonać się na własne oczy”
“Wczoraj byliśmy tu pierwszy raz. Pyszne świeże jedzenie. Poprosiliśmy o szybkie podanie w miarę możliwości, i tak było. Bogate smaki i miła obsługa. Wszystko, co zamówiliśmy bardzo nam smakowało, więc wrócimy spróbować innych pozycji z karty.”
“Pierwszy raz byłam w Lublinie niesłużbowo i postanowiłam odwiedzić Zalew Zemborzycki, wieczorem przyszła ochota na obiadokolację :) Restauracja Może jest położona w pięknym miejscu, a jedzenie jest pyszne. Duży, klimatyczny "ogródek" z widokiem na Zalew (od strony wody szyby, aby wiatr nie przeszkadzał podczas jedzenia), można przyjść z pieskiem. Zamówiliśmy tatara wołowego i krewetki oraz żeberka schabowe i łososia teriyaki. Obsługa bardzo miła, dania wydawane sprawnie. Oprócz miejsc na świeżym powietrzu jest jeszcze duża sala w samym budynku restauracji. Ogromny plus za lokalizację - bez problemu dotrzemy tutaj na pieszo, na rowerze czy samochodem.”
“Zupa rakowa, sałatka z kozim serem, szarlotka z lodami. Bardzo nam smakowało , bardzo klimatyczne miejsce, obsługa na wysokim poziomie. Na pewno wrócimy jak będziemy w Lublinie.”
“Cafe Mari lokalizacja obok której często przechodzę. Popularna wśród kobiet. (tak słyszałem z kilku źródeł). Wybrałem się tam na śniadanie i zostałem pozytywnie zaskoczony. Ja zamówiłem jaja po turecku a żoną pieczonego naleśnika. Jak danie bardzo smaczne. Dobrze przyprawione lekko pikantne jako w koszulce idealnie przygotowane. Dobrego smaczny świeży chleb. Na koniec poprosiłem o dodatkową porcję chleba i nie było z tym problemu. Naleśnik moje żony też smaczny. Sam czas oczekiwania na potrawy był średnio długi. Porcje średniej wielkości. Jak dla mnie wystarczy ale znam takich co mogli by się nie najeść. Ceny w normie śniadaniowej. Jadłem już śniadanie w kilku lokalach w Lubinie i mogę ten lokal polecić z czystym sumieniem. Reasumując poczytne zaskocznie.”
“Ulubione miejsce nad Zalewem, cicho, przyjemnie, bez dudniacej muzyki. Wieczorem potańcówki. Smaczne burgery, chrupiące i soczyste. Ogólnie polecam.”
“Klimatyczne miejsce, można pograć w szachy czy inne gry, także ja PlayStation. Lubię takie miejsca poświęcone graczom, ale można też zjeść i się napić bez grania.”
“Za tą cenę jedzenie jest mega! oczywiście nie zawsze odpowiada mi menu ale to juz kwestia gustu co kto lubi. jesli juz cos zamawiam to nigdy się nie zawiodłem. Dostawa szybko, obsługa super. namawiamy coraz więcej ludzi z pracy żeby zamawiali z nami! :) codziennie coś innego i to jest super. Szczerze to nie zauważyłem jeszcze ani razu powtarzalności dań.”
“Dziś byliśmy w sushi studio po długiej przerwie. Sushi jest równie dobre, jak wcześniej, gdy tam bywałam dość często. Dodatki w porcjach bardzo uczciwe, w wystarczającej ilości, miła obsługa. Kuchnia idzie na jakość, nie na ilość. Przy okazji podoba mi się miejsce - restauracja mieści się w pięknym, starym budynku, stylowo odnowionym. Zdecydowanie polecam.”
“Poszliśmy dziś ze znajomymi jako że Pan w lokalu obok polecił nam to miejsce z tytułu niedyspozycji kucharza. Zjedliśmy jedną z najlepszych pizz jakie kiedykolwiek jadłem, nie wiem jak inne Dania ale pizza to chyba pewniak, ceny w miarę w porządku, w normie jak na dzisiejsze standardy, Pan z obsługi bardzo uprzejmy, klimat lokalu tez na bardzo dobrym poziomie, panuje taki przyjemny półmrok, ogólnie na pewno jeszcze tutaj wrócimy :)”
“Nie pamiętam kiedy jadłem tak dobrą pizzę jak tutaj. Rewelacja jeśli chodzi o smak. Szybko zrobiona i dostarczona przez śliczną kelnerkę. Polecam z całego serca!”
“Super Pizza .Super Właściciele. Przyjaźni dla motocyklistów. Jadąc na Zamojszczyzny to obowiązek zajechać tam na pizzę . Dalsza droga będzie przyjemnością. Robert Motocykliści Right Riders Warszawa”
“Jestem stałym klientem tej pizzerii od 7 lat i często z Pólka jeżdżę z kolegami rowerami na pizze na poddaszu. Zawsze jem w środku a nie na zewnątrz bo poddaszowy klimat robi robotę. Jedzenie jest 10/10 ogromny wybór składników warzywnych, mięsnych serowych a nawet są oscypki czy krewetki. Sos pomidorowy i czosnkowy są lepszej jakości niż w innych pizzeriach. Naszczęście pizza nie spływa z serem i sosem jak jest w niektórych restauracjach. Jak na jakość posiłku ceny są super. Za 2 napoje, pizzę 32cm z kukurydzą, oliwkami mieszanymi, parmezanem i pieczarkami, pizzę 32cm z kukurydzą oliwkami mieszanymi, pieczarkami i kurczakiem oraz 3 sosy pomidorowe zapłaciłem 88zł jedząc na miejscu. Pizza robi się około 25 minut ale czasem w oblegane dni dowóz chwilę zajmuje, ale pizza zawsze dociera w świetnym stanie. CIasto jest bardzo puszyste i miękkie (Zawsze zjadam brzegi a jak już nie mogę to daje psom w domu) Na stolik nigdy nie trzeba czekać zwykle jest tam mało osób. Toaleta jest w dobrym stanie. Umiejscowienie restauracji jest bardzo korzystne bo niedawno pod poddaszem był sklep abc, ale otworzyli Biedronkę na drugiej stronie ulicy co jest ciekawe, bo jest to dosyć ciche miejsce. Obsługa bardzo miła pozdrawiam Panią Kelnerkę. Ten chłopak co zawsze nosi opaskę ;)”
“Zamówiłem przez aplikację o 15.30, czas realizacji 17.00. Nie wiem , ale chyba mają Szwajcarskie zegarki, bo punk 17.00 dostawa pod dom . Gratuluję podejścia i smacznych burgerów,”
“Jako staly klient mogę polecić bublee Tea z tego miejsca, dziewczyny z obsługi miłe mimo często dużej kolejki. Polecam !”
“Wg mnie najlepsza pizza w mieście, jeśli ktoś lubi w prawdziwym włoskim stylu. Frytki z batata też super. Ciekawy wybór piw. Wyjątkowy klimat w środku.”
“Przyszliśmy do Hoseki na ramen i się nie zawiedliśmy. Wybraliśmy ramen z marynowanym boczkiem i o rany... Boczek w ramenie fenomenalny! Bulion i dodatki również. Na pewno wrócimy spróbować innych smaków! Na uwagę zasługują też przepyszne drinki i lemoniada. I przemiła obsługa! Jedyne do czego mam zastrzeżenia to muzyka w lokalu, gdy byliśmy grała playlista w stylu lat 80. Osobiście bardzo lubię te klimaty ale może nie koniecznie pasuje do restauracji sushi/ramen. Generalnie bardzo polecam!”
“Plusy: + świetne ceny + Ceny super nie tylko na promocję + sklep ogromny z OGROMNYM wyborem + kasy samoobsługowe, są działają świetnie + obsługa miła + jest ochrona + stosunkowo dobra jakość produktów Minusy: - wieczorami I przed świętami są pustki na danych pułkach - warzywa / owoce czasami są bardzo w złej jakości Ogółem naprawdę gorąco polecam zakupy w Auchan, duży wybór niskie ceny Po prostu cudo na większe zakupy! Polecam!”
“Parking spory, asortyment także. Stokrotka z trasy”
“Miła obsługa, smaczne jedzenie- na pewno świeże.”
“Wspaniałe jedzenie. Czysto i przestronnie. Ceny super. Naprawdę warto ru wstąpić.”
“Bardzo dobra pizza. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego i szybkiego zamawiania online przez stronę, bez potrzeby dzwonienia. w miarę szybka dostawa z dokładnym podaniem godziny. Polecam”
“Przyszłam w wyjątkowo złym nastroju po tym jakiej zaznałam obsługi w lokalu obok. Gorąco, długa droga przede mną, ciężka walizka w dłoni. W sekundę podchodzi pani kelnerka. Wskazuje miejsce. Raz dwa podana karta. Zamówienie zrealizowane w max 15 minut. Zimne napoje podane w mgnieniu oka (temperatura na zewnątrz to 30°C, jaka ulga dla gardla). Dania może nie idealne dla gwiazdki Michelin, ale świetna kuchnia domowa- kurczak z warzywami i mega frytami oraz burger drobiowy z dodatkami, porcje słuszne, estetycznie podane. A wystroj sali prześliczny. Co do pani kelnerki nie moge sie nachwalic, dzien paskudny i trudny, a ona podołała zadaniu :D”
“Tapenada - bardzo dobre , ciepłe bułeczki. Pizza pyszna, świetne ciasto. Sałatka z ośmiornicą droga, ale warta ceny. Carbonara ok, brakuje jedynie trochę pieczywa do wyczyszczenia talerza z pysznego sosu.”
“Bardzo gustownie urządzone restauracja. W zasadzie to są tam dwie połączone I można zamawiać menu z obu na raz. Więc my z żoną zamowilismi sushi a syn burger. Wszystko było bardzo smaczne i napewno tu jeszcze wrócimy.”
“Herbatka , rabarbar zapiekany z lodami. Coś wyśmienitego . Wątróbka , botwinka również przepyszne . Polecam”
“Smaczny ramen w cenie 45zl. Miła obsługa oraz mini galeria sztuki na stole.”