Przegląd katalogu
- 455 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 455 wyników
Przeglądaj sushi w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 455 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 387,560 opinii i ocen.
“Polecam serdecznie! Atmosfera romantyczna, obsługa bardzo miła i sympatyczna, a jedzenie przepyszne, jadlam Soczystego kurczaka z dodatkami - perfekcyjnie. Herbata sypana, duży wybór. Dziękuję od serca!”
“Wyjątkowe azjatyckie smaki! Zupa wonton była pełna aromatu, z delikatnym bulionem i pysznymi pierożkami. Makaron udon – idealnie sprężysty, z wyrazistymi dodatkami i świetnym sosem. Obsługa przemiła, a klimat lokalu sprawia, że chce się wracać.”
“Kozackie placki, chyba najlepsze w Krk, dostawa, w "sekundę", Capriciosa wielka i bogata i miły Pan dostawca Pozdrawiam i Polecam”
“Fajna, klimatyczna restauracja, która cieszy się sporym zainteresowaniem i może się zdarzyć konieczność poczekania chwilę na stolik. Pizza była udanym wyborem. Smaczne ciasto, składniki świeże i dobre. Całość godna polecenia!”
“Bardzo pyszne burgery i frytki. Polecam ❤️”
“Klimatyczna restauracja, szybka i nienachalna obsługa. Dania smaczne, przygotowane ze swieżych, wysokogatunkowych produktów, świetnie przyprawione. Serdecznie polecam.”
“Bardzo klimatyczne miejsce z miłą obsługą. Wszystko świeże, piękne i smaczne.”
“Dobre miejsce, z smacznymi sushi, obsługa była bardzo miła, jedzenie dostali szybko. Zamówili dodatkowo na wynos”
“Bardzo miłe miejsce. Jedzenie jest pyszne i wysokiej jakości. Obsługa jest miła, a wszystko jest pięknie podane. Kawa jest pyszna. Polecam wszystkim śniadania w tym miejscu.”
“Prosta karta, dania smaczne, przyzwoite ceny. Pomimo dużego ruchu bardzo szybki serwis, miła obsługa. Miejsce idealne dla rodzin, plus za ładny świąteczny wystrój.”
“Mogę polecić tą restaurację. Moja dziewczyna wzięła pizzę z mortadelą, bardzo smaczną. Ja wybrałem pizzę z salami i papryczkami w kształcie dzwoneczków. Jako amator włoskiej kuchni i pizzy zwiedziłem wiele polskich piccerni, ale rzadko kiedy można trafić na ten właśnie składnik (papryczki). A tutaj proszę. W połączeniu z salami, sosem i burratą na środku, moja pizza była bardzo smaczna. Jak widać na zdjęciach, ciasto w tej restauracji również jest na bardzo dobrym poziomie. Klimat i wystrój były dobre. Cena do jakości i wielkości porcji dobra. Kelnerka obsługująca nas była miła. Na minus oceniam wystrój dookoła budynku, ale jest to efekt tymczasowego remontu”
“Super... Polecam. Zalew Nowohucki to fajne miejsce na rekax i odpoczynek. Tężnia solankowa gdzie można przysiąść, spacer alejkami w okół zalewu, fontanny, kajaki, plac zabaw dla dzieci i boiska sportowe, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można tu zjeść i napić się a w pobliżu basen odkryty po remoncie. Zapraszam”
“Zamówiłem zupę foe za 30 zł – była to spora porcja, 800 ml – i naprawdę mi smakowała. Jak na bar orientalny w Nowej Hucie cena jest całkiem rozsądna. Za prawie litr zupy zapłaciłem 30 zł i moim zdaniem to danie, które warto zamówić, bo trudno się nim rozczarować. Zupa była smaczna i podana bardzo szybko – dostaliśmy ją w ciągu 10 minut. Jeśli jesteś głodny, nie chcesz wydawać dużo pieniędzy i szukasz czegoś smacznego, ten bar będzie świetnym wyborem.”
“Pyszna pizza i dobrze po niej jest :)”
“Malutka pizzeria położona przy kampusie AGH. Serwują pizzę, burgery a w godzinach 12-17 można zjeść zestaw dnia za przystępną cenę. Tym razem trafiłam na pyszną zupę pomidorową, kaszotto (do wyboru wersja mięsna i vege) oraz serniczek. Koszt takiego zestawu to 31 zl. Sposób podania, obsługa, doznania smakowe i cena zachęciły mnie by jeszcze tam wrócić. Gorąco polecam!”
“Zamówiłem zupę foe za 30 zł – była to spora porcja, 800 ml – i naprawdę mi smakowała. Jak na bar orientalny w Nowej Hucie cena jest całkiem rozsądna. Za prawie litr zupy zapłaciłem 30 zł i moim zdaniem to danie, które warto zamówić, bo trudno się nim rozczarować. Zupa była smaczna i podana bardzo szybko – dostaliśmy ją w ciągu 10 minut. Jeśli jesteś głodny, nie chcesz wydawać dużo pieniędzy i szukasz czegoś smacznego, ten bar będzie świetnym wyborem.”
“Witam dzisiaj tutaj odwiedziliśmy lokal... Jedzenie bardzo dobre, mięsko było mięciutkie i sosy z tym mięskiem były bardzo dobre w smaku...!!! Oby dwoje pojedliśmy... Polecam tam odwiedzić lokal... Aaaa i ubikacja faktycznie jest malutka... Ale dla jedzenia warto przyjść...!!!”
“Karta nie jest zbyt obszerna, co jest plusem. Dania zróżnicowane i dość ciekawe. Kuchnia azjatycka z dodatkiem nowoczesności. I ta nowoczesność robi tu robotę. Dania wbrew pozorom nie są tak ostre jak by się wydawało - i dobrze. Ciekawe lemoniady i dobre azjatyckie piwko - chang. Byłem drugi raz i się nie zawiodłem. Klimat surowy ciemny ale urokliwy. Obsługa petarda. Trafiliśmy akurat na brak ruchu ale, obsługa poświęciła nam mnóstwo czasu.”
“Niezwykly lokal. Urzadzony troche w stylu Harrego Pottera :). Obsluga bardzo Mila, pomocna I sympatyczna. Pizza swieza , dobra w smaku , czas oczekiwania takze nie byl dlugi. Zamowilam pizze z serem, kurczakiem, mozzarella, Kukurydza I ananasem. Serdecznie polecam napewno sie Jeszcze wybiore.”
“Zawsze wszystko świeże i bardzo miła obsługa. Polecam!”
“Bardzo dobre śniadanie, rano ok 9 znaleźliśmy miejsce na zewnątrz, ale do 10 nie było już wolnych stolików. Kawa bardzo dobra, pieczywo przepyszne, jednak jajko w omlecie mogłoby być bardziej ścięte, bo było surowe, lejące się żółto z białkiem. Poza tym dobra jakość do ceny.”
“Pizza bardzo smaczna, pachnąca, pyszne świeże składniki na jeszcze pyszniejszym chrupiącym cieście. Przyjechała do nas w ekspresowym tempie. Polecamy i na pewno wrócimy!”
“Ogólnie mamy różne przeboje z każdym zamówieniem z dostawą, natomiast bardzo szanuje to jak restauracja podchodzi do takich spraw, wszystko zawsze wyjaśnione i rozwiązane. Poza tym pyszna pizza! Więc za całkosztalt daje 5 z plusem, napewno zamówię znowu:)”
“Pizza jest tak świetna, że pod długim szukaniu idealnej wreszcie ją znalazłam. Czuć jakość składników, która jest fenomenalna. Uwielbiam to, że pizza zawsze przyjeżdża szybko i zawsze jest gorąca. Uwielbiam i z całego serca polecam. Ceny na ogromny plus (nie jest mega drogo) :) ”
“Niezmiennie bardzo dobra, od dawna zamawiam i zawsze jest pysznie. Szybki i sprawny dowóz na miejsce, bardzo grzeczna obsluga. Naprawdę warto zaufać chłopakom bo robią super robotę. Co do komentarzy ze ciasto jest gumowate i nie zrobione to nie ma sensu zwracać na to zwracać uwagi, widać od razu ze tacy ludzie nie znają sie na smaku pizzy.”
“Generalnie genialny pomysl na restauracje. Jedzenie 5/5 smaczne, cena standardowa jak na krakow. Klimat super. Mamy tutaj papugarnie(mozna karmic papugi, wstep dla dzieci do 6 lat z opiekunem) plus akwaria z rybkami krokodylami i zolwiami. Motywy dinozaurow. Dla dzieci jak i doroslych mega frajda. Napewno wrocimy i polecimy innym znajomym!”
“Witam. Zwiedziłem juz prawie 30 torów gokart Halowych I jeżdżę regularnie, Bardzo wysoko oceniam gokart center. Obiekt super, fajna nitka toru, nie kwadratowy Obsługa jak dla mnie 5+ Dla niektórych nawet 6. Można tez zjeść wypić coś na miejscu. Super Mam też uwagę do kogos o Nicku i The Nysha To ze nie posiadasz odpowiednich umiejętności i nie potrafisz wyprzedzac, bądź nie stać Cie na tą przyjemność, to nie powod by mowic nie polecam. Wyprzedze Cie na tym torze gdzie tylko będę chciał. Naucz sie prosze jezdzic rozbij skarbonkę, albo znajdź sobie inne hobby a nie oceniaj negatywnie. Przez Takie bezpodstawne opinie obniżasz notę. Znajdź inne tańsze hobby. Ja oceniam ośrodek na 5 +”
“Zawsze jak jesteśmy na Borowinowej odwiedzamy Pizza Chata - super pizza i zapiekanki - POLECAMY - Obsługa Pierwsza Klasa - Widać że lokal prowadzony z pasją”
“Jedna z moich ulubionych pizzerii w Krakowie :) pyszne ciasto, szybka dostawa. Zamawiam od was od kilku miesięcy :) największym plusem dla mnie jest prawdziwy kurczak i sos czosnkowy. Co najmniej połowa pizzerii w Krakowie ma sztucznego gumowego kurczaka i jakiś chemiczny , śmierdzący, nie dobry sos”
“Przeurocze i w miarę ciche miejsce. Zaskochyła nas okazała wielkość porcji i smaczne jedzenie.”